PR a marketing ve stavebnictví

18.9.2012

Národní stavební centrum Vás srdečně zve na odborný seminář na téma PR a marketing ve stavebnictví, který proběhne dne 18. září 2012 od 09:00 do 15:00 v Brně.

Cílová skupina:

Management stavebních firem, zaměstnanci v marketingu, obchodní zástupci, zaměstnanci ve styku s médii, studenti a odborná veřejnost zajímající se o danou problematiku.

Zaměření:

Seminář je zaměřen na rozšíření znalostí vedení marketingu a Public relations (PR) ve stavebnictví, schopnost zlepšit se v marketingových aktivitách a také na schopnost správně řídit komunikaci své firmy nebo svého produktu, v čem se zlepšit, jakých chyb se vyvarovat apod.

Konkrétněji se seminář věnuje základům marketingu, významu a tvorbě komunikační a marketingové strategie a konkrétních plánů, vytvoření a optimalizace způsobu komunikace s médii a s veřejností, nákup inzerce a prostoru v médiích, správné psaní PR textů a jejich prosazování, monitoringu a analýze mediálních výstupů, návrhu prezentačních materiálů a zásadám pořádání eventů – tiskové konference, společenské akce, atd.

Informace:

  • Vložné: 1600 Kč vč. DPH 20 %

Kontaktní informace

QRCode
  • Pořadatel: Národní stavební centrum
  • Místo: NSC Brno, Brno, Bauerova 10
  • E-mail: nsc@stavebnicentrum.cz
  • Telefon: +420 541 152 515