Prepaid Summit Europe

1.10.2012 - 2.10.2012

Jménem společnosti VRL, pořadatele konference a veletrhu s názvem Prepaid Summit Europe, bychom Vás rádi informovali, že letošní ročník se uskuteční ve dnech 1. a 2. října 201 2v Praze.

Zaměření:

Konference se zaměří hlavně na oblast mobilních plateb, a to nejen na příležitosti a potenciál pro jejich vývoj, ale i na reálné strategie a diskuze o případových studiích z tohoto regionu i mimo něj.

V zemi, kde „předplacená služba“ neznamená pouze plastovou kartu, ale zahrnuje i mobilní a online platby, tokeny a poukázky, organizátoři předpokládají, že konference vzbudí velký zájem mezi mnoha dodavately služeb, od bank a obchodníků až po prodejce, dodavatele a konzultanty.

Jedná se již o sedmý ročník této konference, která je organizována ve spolupráci s publikacemi Cards International a Electronic Payments. S ohledem na zpomalení hospodářského vývoje jihoevropských trhů se společnost VRL rozhodla přesunout konferenci do střední Evropy, konkrétně do České republiky, jelikož věří, že právě zdejší region má skvělý potenciál na trhu předplacených služeb. Díky úzkým vazbám na Německo, zemi s nejsilnější ekonomikou v Evropě, a díky sousedství s Polskem, zemí s pravděpodobně největším ekonomickým potenciálem v Evropě, je Česká republika ideálním místem pro pořádání této akce. Důležité je také spojení s Ruskem a s jeho rostoucím trhem alternativních plateb a v neposlední řadě také bohaté zkušenosti s firmami ze severní Evropy, které podnikají v České republice.

Organizátoři plánují vytěžit co nejvíce ze změny místa konání konference a z možnosti porovnat případové studie a pohledy expertů jak ze střední a východní Evropy (včetně Ruska a států SNS), tak z Turecka a Balkánu.

Účastníci:

Díky partnerství se společnostmi MasterCard Worldwide (Platinový sponzor), Visa (Zlatý sponzor) a místní společností Global Payments Europe, jejichž zástupci z top managementu budou na konferenci rovněž přítomni, a řadou expertů z celé Evropy, bude tato událost nepostradatelnou akcí pro všechny odborníky z této oblasti.

Kontaktní informace

QRCode
  • Pořadatel: VRL Financial News
  • Místo: Praha
  • E-mail: zdenka@jwa.cz
  • Telefon: +420 242 454 740