Prezentace českých firem v Jekatěrinburgu na V. národním investičním fóru Komunální Rusko

17.10.2012 - 19.10.2012

Prezentace českých firem v Jekatěrinburgu na V. národním investičním fóru Komunální Rusko (Municipalnaja Rosija) – 2012 proběhne ve dnech od 17. do 19. října 2012 v Jekatěrinburgu.

„Municipální Rusko“ je platforma vlády RF zaměřená na rozvoj téměř 25 000 municipálních objektů státní správy a cca 500 jednotně zaměřených průmyslových měst (tzv. monogorodov). Pátý ročník fóra, který proběhne v Jekatěrinburgu, je věnován jak rozvoji města samotného (včetně podpory jeho kandidatury na Všeobecnou světovou výstavu EXPO 2020), tak rozvoji municiálních oblastí tzv. Velkého Uralu (Uralský federální okruh a centrální Sibiř).

Zaměření:

České subjekty mohou na fóru prezentovat technologické a výrobní postupy řešení problémů v oblasti komunálních, sociálních, infrastrukturních, podnikatelských a investičních potřeb municipálních objektů ČR. Díky tomu dojde k celkovému zmapování potřeb obecních a komunálních úřadů Velkého Uralu s návazností na další spolupráci převážně ve sféře malých a středních podniků. Na prezentace budou navazovat dvoustranná kontaktní jednání s místními potencionálními partnery.

Cíl:

Prezentace českých firem a jejich produkce, navázání nových a rozšíření stávajících kontaktů s potenciálními ruskými partnery, výměna informací, podpora obchodní a výrobní spolupráce.

Kontaktní informace

QRCode
  • Pořadatel: Ministerstvo zahraničních věcí ČR – Generální konzulát ČR v Jekatěrinburgu
  • Místo: Jekatěrinburg
  • E-mail: reditel@nadatur.com
  • Telefon: +420 224 224 749