Projekt CzechAccelerator 2011 - 2014

20.3.2012

Seminář na téma Projekt CzechAccelerator 2011 - 2014 proběhne dne 20. března 2012 v Brně.

Hledáte nové možnosti pro své podnikání? Kapitál pro rozvoj firmy? Strategického či technologického partnera? Podnikáte v oborech biotechnologie, IT, ICT, life sciences, zdravotnická technika, čisté technologie, nanotechnologie či přesné strojírenství? Máte inovativní produkt, který má šanci uspět na globálním trhu?

Pokud jste odpověděli alespoň jednou Ano, pak je regionální bezplatný seminář, který představuje projekt CzechAccelerator 2011 – 2014 poprvé v Brně, určen právě Vám!

Na semináři, který je zcela zdarma, se dozvíte nejen detailní a potřebné informace o projektu, jeho cílech a možnostech se zapojit, ale budete mít také příležitost pohovořit s těmi, kteří již projekt úspěšně absolvovali.

Podmínky pro účast v projektu:

Být malým či středním podnikatelem (FO i PO) s inovativním technologickým produktem či službou, se sídlem podnikání mimo Prahu a s 51 % vlastnictvím produktu či služby. Váš vývojový a manažerský tým musí pobývat minimálně 51 % času v ČR.

Cíl projektu:

Cílem projektu CzechAccelerator 2011 – 2014 je pomocí poradenských služeb zaměřených především na rozvoj manažerských zkušeností a posílení marketingových schopností podpořit rozvoj inovativních českých firem na vyspělých zahraničních trzích, jako je USA (Silicon Valley a Boston), Izrael, Singapur a Švýcarsko.

Informace:

  • Země určení: Česká republika

Kontaktní informace

QRCode