Podnikatelská mise do ruské Kazaně

4.12.2018 - 7.12.2018

Ve dnech od 4. do 7. prosince 2018 se uskuteční podnikatelská mise, která bude doprovázet ministryni průmyslu a obchodu paní Martu Novákovou na Mezinárodní veletrh Mašinostrojenie - Metalloobrabotka v ruské Kazani.

Podnikatelskou delegaci povede za Svaz průmyslu a dopravy prezident Jaroslav Hanák a za Komoru SNS předseda představenstva František Masopust.

Hlavním bodem cesty bude podnikatelské fórum, na které budou přizvány firmy jak z řad vystavovatelů, tak i společnosti z dalších oborů oslovených tatarským ministerstvem průmyslu a obchodu a místními obchodními komorami. Podnikatelské fórum zahájí paní ministryně Nováková za účasti svých protějšků. V rámci podnikatelské mise budou mít firmy příležitost zúčastnit se slavnostního zahájení veletrhu a společenské akce na podporu česko-tatarských obchodních vztahů.

Rámcový program: 

  • 4.12. – odlet do Kazaně s odpoledním nebo večerním příletem
  • 5.12. – účast na slavnostním zahájení veletrhu Mašinostrojenie – Metalloobrabotka 2018, návštěva české expozice (česká oficiální účast) a expozice Jihomoravského kraje, účast na večerní společenské akci k zahájení výstavy Mašinostrojenie – Metalloobrabotka 2018
  • 6.12. – česko-ruské/tatarské podnikatelské fórum za účasti ministryně v areálu výstaviště, večer – společenská akce pořádaná českou stranou (nejspíše v hotelu Korston v centru Kazaně)
  • 7.12. – odlet z Kazaně

Účast v delegaci doporučujeme firmám nejen z oblasti strojírenství a zpracování a obrábění kovů, ale zejména společnostem, které působí v chemickém, elektrotechnickém, energetickém, automobilovém průmyslu, v IT a dalších oborech.

Uzávěrka závazných přihlášek je ve středu 14. listopadu 2018.

Účastnický poplatek:

  • Zálohová cena za účast v podnikatelské delegaci je 34 900 Kč.
  • Cena zahrnuje ubytování v hotelu, místní transfery, společenské akce, občerstvení a náklady spojené s přípravou cesty a službami pracovníků SP ČR a Komory SNS během cesty. Přeprava vládním speciálem je zdarma.

Informace k přihlášení:

  • Zaslání závazné podepsané a naskenované přihlášky e-mailem na adresu thodac@spcr.cz.
  • Současně s přihláškou je nutné vyplnit i elektronický formulář. Bez vyplnění elektronického formuláře není možné přihlášku zpracovat.
  • Vyplnění jednoho vzorového snímku v Powerpointu – bude sloužit pro prezentaci delegace na podnikatelském fóru.

Výběr místních firem pro B2B bude probíhat na základě účastníkem dodaných profilů a informací o firmě v elektronickém formuláři. Proto je vhodné co nejširší upřesnění zájmů. 

Při vyplňování profilu mějte prosím na paměti, že slouží také jako podklad pro výrobu tištěného katalogu mise, jehož cílem je co nejlépe druhou stranu seznámit s profily a kontaktními údaji zúčastněných firem. Katalog vznikne formou publikace, která společně představí české vystavovatele na veletrhu a účastníky podnikatelské mise. Pro jeho tvorbu Vás prosíme o nahrání loga Vaší firmy a 3–4 obrázků či fotografií, které budou reprezentovat Vaši firmu v katalogu. Logo prosím dodávejte v křivkách (vektorové grafice) a fotografie v tiskové kvalitě. 

Po obdržení závazné přihlášky a provedení elektronické registrace budou zaslány další pokyny a zálohová faktura na účastnický poplatek.

Kontaktní informace

QRCode