SIRHA 2020

4.2.2020 - 6.2.2020

SIRHA 2020 - HU - Maďarsko, Budapešť (3.2.2020)

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním veletrhu SIRHA 2020, který pokrývá širokou škálu výrobků v potravinářském průmyslu.

Ve dnech 4. - 6. února 2020 se bude v hlavním městě Maďarska konat Mezinárodní odborný veletrh pro potravinářský průmysl, hoteliérství a restaurační služby. V roce 2018 se na 300 vystavovatelů z patnácti zemí přišlo podívat přes 20 000 návštěvníků ze 35 zemí a odborníků například z Německa, Rakouska, Itálie, Polska, Čech, Chorvatska, Slovenska, Srbska, Montenegra a Rumunska.

Společné expozice umožní prezentaci těm českým firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky akvizičním službám zahraniční kanceláře agentury CzechTrade navštěvují společný stánek potenciální obchodní partneři a obecně zájemci o spolupráci s českými dodavateli, což představuje přidanou hodnotu pro klienta a zvýšení šancí na úspěšný vývoz.

Naším cílem je podpořit firmy v jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě příprav společné expozice, nabízíme také sérii doprovodných služeb. Patří sem např. oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem o setkání na veletrhu, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s vašimi obchodními partnery.

ČESKÝM FIRMÁM NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SERVIS PŘÍPRAVY A REALIZACE OSOBNÍ ÚČASTI NEBO KATALOGOVÉ PREZENTACE VE SPOLEČNÉ EXPOZICI S ŘADOU DOPROVODNÝCH ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Osobní účast

 • Prezentace vaší společnosti v pavilonu A na ploše o minimální velikosti 6-9 m2.
 • Organizace obchodních jednání, osobní asistence během veletrhu.
 • Logistickou pomoc při výběru a zajištění vašeho hotelu a transportu.
 • Výstupem této služby pro vaši firmu bude seznam kontaktů, které obdrželi pozvánku k jednáním s vaší firmou na veletrhu včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků.
 • Cena: 46 000,- Kč + DPH

Katalogová účast

 • Prezentace firmy prostřednictvím zástupců CzechTrade Budapešť formou katalogů/prezentačních materiálů, ceníků, informací o firmě a produktech
 • Ve společné expozici je zabezpečena vitrína pro vzorky a stojan na katalogy
 • Výstupem této služby pro vaši firmu bude seznam získaných relevantních kontaktů včetně informací o akci a doporučení konkrétních návazných kroků
 • Cena: 15 000,- Kč + DPH

Podrobnosti ke společné prezentaci na veletrhu SIRHA 2020 najdete v přiložené pozvánce.

Rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb, vhodnosti veletrhu pro váš výrobek/službu nebo poradíme, jak se nejlépe na veletrh připravit.

Přihlášku prosím zašlete gestorovi akce do 31.11.2019.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/f675da8f-892d-480a-8007-c6720327f928.

 • Datum konání: 4.2.2020 - 6.2.2020
 • Druh akce: Veletrh, výstava

Kontaktní informace

QRCode

Souborové přílohy