Sourcing Day pro předního evropského výrobce návěsů a přívěsů

1.10.2018 - 30.11.2018

Sourcing Day pro předního evropského výrobce návěsů a přívěsů - CZ - Česká republika, Praha (30.9.2018)

Významný německý výrobce návěsů a přívěsů pro nákladní vozidla hledá prostřednictvím CzechTrade v České republice nové dodavatele různých typů svařovaných konstrukcí – návěsových šasi a zastudena tvarované profily o tloušťce
2,5-5 mm.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci, včetně rámcové dohody, případných investic a výhledu na společný rozvoj výrobní a montážní kapacity. Roční objem výroby je
5-15 mil. EUR ročně.

Očekávaný začátek výroby a prvních dodávek je za cca 2 roky a s výhledem dlouhodobých dodávek v horizontu cca 15 let.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci, včetně rámcové dohody, případných investic a výhledu na společný rozvoj výrobní a montážní kapacity. Očekávaný obrat výroby je
5–15 mil. EUR ročně. Očekávaný začátek výroby a prvních dodávek je za cca 2 roky a s výhledem dlouhodobých dodávek v horizontu cca 15 let.

Jedná se o modulové návěsové šasi složené z 5 modulových částí. Pro lepší představu níže přikládáme informativní obrázky produktů.

Ideální velikost českého partnera, kterou německá firma hledá, je společnost o velikosti 100 a více zaměstnanců. Jedná se o dlouhodobou spolupráci a sériovou výrobu s předpokladem až 25 tis. kusů ročně.

V případě zájmu o spolupráci žádáme o vyplnění přiloženého stručného dotazníku „Profil dodavatele self_assessment“, na jehož základě bude centrální nákup firmy vybírat své potenciální dodavatele.

Vyplněný dotazník zašlete na adresu duesseldorf@czechtrade.cz nejpozději do 26. září 2018. S vybranými dodavateli se firma plánuje setkat na podzim 2018 v Praze.

Setkání nákupčích s vybranými českými dodavateli bude symbolicky zpoplatněno.

Poptávku s přílohami najdete i na internetu na portále Businessinfo.

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/dd269b5b-6156-4730-af6a-c4481f5e3099.

Kontaktní informace

QRCode