Technologická mise inovačních firem do Indie

11.11.2019 - 14.11.2019

Technologická mise inovačních firem do Indie - IN - Indie, Bengalúru, Nové Dillí (10.11.2019)

Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s Invest India a Czech Invest organizují prostřednictvím projektu na podporu ekonomické diplomacie PROPED událost „Technologická mise českých inovačních firem do Indie“. Tímto bychom Vás rádi vyzvali k účasti na akci, která v letošním roce proběhne ve dnech 11. – 14. listopadu, a která je orientována na technologické firmy zaměřené na elektromobilitu a alternativní pohony, autonomní řízení a umělou inteligenci, digitalizaci a konektivitu a s tím spojené služby a chytrou výrobu, vývoj, logistiku a chytré skladování. Mise si klade za cíl zprostředkovat či prohloubit cenné obchodní kontakty mezi reprezentanty jednotlivých českých firem s indickými zástupci politické a podnikatelské sféry.

V souvislosti s podporou ekonomické diplomacie prostřednictvím projektu PROPED je v rámci proexportních aktivit organizována Technologická mise inovačních firem do Indie. Mise představuje mimořádnou příležitost pro prezentaci českých společností v sektoru, který v Indii nabízí rozsáhlé obchodní a investiční příležitosti. Matchmakingová a prezentační akce se uskuteční ve dnech 11. – 14. listopadu ve městech Bengalúru a Nové Dillí a bude spojena s možností individuálních jednání.

Přípravu mise zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s CzechInvestem. Pro více informací kontaktujte prosím ekonomického radu Velvyslanectví Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz).

Více informací a možnost přihlášení: https://www.czechtrade.cz/getdoc/f1a99536-0e09-4aa6-9d7e-003fe7dff1a5.

  • Datum konání: 11.11.2019 - 14.11.2019
  • Druh akce: Mise

Kontaktní informace

QRCode
  • Místo: Bengalúru, Nové Dillí