Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Lidské zdroje, vzdělávání,

 • Agroporadenství

  http://www.agroporadenstvi.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační portál zaměřený na vzdělávání a poradenství v oblasti zemědělství. Web je přehledně rozdělen na sekce: poradenství v ČR; vzdělávání v ČR; legislativa; zemědělské školy; typové pozice; orgány poradenské sítě MZe ČR; ostatní informace (agroekonomie, zemědělství v Evropské unii, lesnictví, ekologie aj.). Terminologický slovník. Kalendář akcí. Česky.

  Zařazeno: Potravinářský průmysl , Vzdělávání, rekvalifikace , Zemědělství

 • Asociace bezpečnostních poradců pro přepravu nebezpečných věcí (ABP)

  http://dgsa-rid.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky dobrovolné, neziskové a nezávislé asociace. Cílem asociace je přispívat k vyšší úrovni bezpečnosti při přepravách nebezpečných věcí v rámci státu i Evropy - zejména v oblasti železniční dopravy, participovat na přípravách právních předpisů a dalších dokumentů (normalizace, informatika, prognózy, studie, poradenství apod.), šířit obecné povědomí o nebezpečích a rizicích. Aktuality, kalendář akcí, oborové články, legislativa, nehody, označování nebezpečného nákladu na železnici, diskusní fórum, odkazy na další webové stránky. Česky.

  Zařazeno: Asociace , BOZP , Doprava

 • Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS)

  http://www.apps.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky zájmového sdružení právnických osob podnikajících v personalistice. APPS je aktivní seskupení agentur práce a dalších personálních agentur, sdružuje největší poskytovatele temporary služeb České republice. APPSS se snaží podílet na rozvoji flexibilního trhu pracovních sil v České Republice. Na webu jsou zveřejněny základní informace o činnosti APPS, základní informace pro členy a zaměstnance, informace o českém trhu práce, aktuality.

  Zařazeno: Asociace , Personální agentury

 • Asociace trenérů a konzultantů managementu

  http://www.atkm.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Činnost profesní organizace (systematický a všestranný rozvoj členů, garance profesionality, certifikace). Vzdělávací činnost (kurzy, školení, semináře, konference). Seznam členů (kontakty). On-line databáze trenérů. Videotéka a knihovna (on-line katalogy).

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace , Služby

 • BOZP pro MSP (BZP.cz)

  http://bzp.bozpinfo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Bezpečnost a ochrana zdraví při práci pro malé a střední podniky (MSP). Zvláštní sekce informačního serveru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (bozpinfo.cz) specializovaná na provozy a podmínky malých a středních podnikatelů. Abeceda podnikatele, základní rady a doporučení, FAQ, kalendář akcí, užitečné odkazy, řada praktických příloh volně ke stažení. Česky.

  Zařazeno: BOZP

 • BOZPinfo

  http://www.bozpinfo.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Specializovaný portál zaměřený na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), provozovaný Výzkumným ústavem bezpečnosti práce. Slouží podnikové sféře, státní správě, odborné veřejnosti i dalším uživatelům především z řad malých a středních podniků. Výběr z rubrik: Problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) v EU, články, statistiky, věda a výzkum, právo, diskusní fórum, kalendář akcí, odkazy.

  Zařazeno: BOZP

 • Cesta k podnikání (CePo)

  http://www.cepo.info/Cepo/IndexPage.aspx Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky projektu určeného osobám uvažujím o podnikání, připravují se k němu, nebo se již do podnikání pustili. Web obsahuje základní informace o projektu, průvodce podnikáním, poradenské nástroje, kartotéku živností, informační databázi, aktuality, diskusní fórum. Odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace

 • Corporate Governance Success Story

  http://www.governance.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky poradenské společnosti CG Partners,s.r.o., specializované na poradenství a vzdělávání v oblasti corporate governance. Společnost nabízí know-how a dlouholeté praktické zkušenosti z poradenské práce ve správě a řízení společností. Web obsahuje základní informace, novinky a aktuality z oblasti správy a řízení společností (Corporate Governance), interního auditu, risk managementu a regulace kapitálového trhu. Informace o Českém institutu tajemníků obchodních společností a o Českém institutu členů správních orgánů. Česky.

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace

 • CV Market

  http://www.cvmarket.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Pracovní nabídky z celé východní Evropy. Prostor pro zveřejnění vlastního životopisu v případě hledání zaměstnání a rovněž inzerce volných pracovních míst. Návod jak napsat životopis; jak se připravit na pohovor; jak budovat kariéru; co očekávat od pracovní smlouvy; co je to aktivní hledání práce; na co by neměl zapomínat zaměstnavatel. Oborové statistiky. Plné využití služeb je možné pouze po registraci, která je prvních šest měsíců zdarma. Česky.

  Zařazeno: Lidské zdroje , Personální agentury

 • CV-Online

  http://www.cvonline.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový pracovní portál s nabídkami volných pracovních míst v ČR a v zahraničí (především ve střední a východní Evropě). Možnost zpřístupnit svůj životopis zaměstnavatelům. Nabídky práce, hledání zaměstnanců. Rozsáhlá databáze životopisů uchazečů. Hledání v celé databázi i v jednotlivých sekcích. Praktické informace: rady jak hledat práci, jak napsat životopis, návody jak využívat trh práce, právní poradna. Sekce Školení s aktuálními kurzy. Česky a anglicky.

  Zařazeno: Lidské zdroje , Vzdělávání, rekvalifikace , Personální agentury