Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Cestovní ruch,

 • Airways.cz

  http://www.airways.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s praktickými informacemi o letecké dopravě. Aktuální oborové zprávy z ČR, Evropy, Ameriky, Asie, Austrálie; nová letadla; nové aerolinie; nové aerolinky; letové řády; atlas letadel; vyhledávání a nabídky letenek; FAQ; oborové odkazy. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava , Jízdní řády

 • Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA)

  http://www.accka.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky profesního sdružení subjektů cestovního ruchu. Sdružení slouží k zastupování a ochraně hospodářských zájmů svých členů, podpoře jejich informovanosti, rozvíjení jejich činnosti a profesní prestiže. Základní informace o asociaci, přehled členů, aktuality, kalendář akcí (semináře a jiné), přehled projektů, informace pro odbornou veřejnost. Možnost odběru novinek e-mailem, uzavřená členská sekce. Česky.

  Zařazeno: Organizace, sdružení , Asociace

 • Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR)

  http://www.ahrcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace, která vznikla v roce 2006 sloučením dvou dominantních profesních organizací v oblasti hotelnictví a gastronomie (HO.RE.KA ČR Sdružení podnikatelů v pohostinství a cestovním ruchu spolu a Národní federací hotelů a restaurací ČR). Základní informace o AHR. Aktuality. Kalendář akcí. Certifikace hotelů/restaurací (hvězdičkový systém). Poradenská činnost. Vzdělávání (semináře, ediční činnost, Vysoká škola cestovního ruchu hoteliérství a lázeňství). Oborové dokumenty. Členská sekce. Newsletter. Česky.

  Zařazeno: Služby , Asociace , Hotely, ubytování

 • CzechTourism

  http://www.czechtourism.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky České centrály cestovního ruchu - CzechTourism (ČCCR), agentury zřízené Ministerstvem pro místní rozvoj ČR (MMR). Agentura koordinuje státní propagaci cestovního ruchu s aktivitami prováděnými podnikatelskými subjekty a rozvíjí střednědobou a aktuální strategii pro marketing produktů cestovního ruchu na domácím i zahraničním trhu. Web obsahuje základní informaci o ČCCR, probíhající nebo realizované projekty, veletrhy a další související informace. Kalendář akcí, informace o regionech, tiskové zprávy, iNFO-bulletin, statistiky, nabídky spolupráce, odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Organizace, sdružení , Instituce

 • Časopis a portál COT Business

  http://www.cot.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý časopis a Internetový server cestovního ruchu - Communication On-line Ttravel Business (COT). Novinky z oblasti turistiky a cestovního ruchu z domova i ze zahraničí; informace z regionů; destinace z celého světa; seznamy a reference cestovních kanceláří; informace o ubytování, gastronomii, dopravě; informace pro podnikatele (trendy, statistiky, asociace, sdružení, konference, pojišťovny aj.); veletrhy; nabídka inzerce. Plné texty vybraných článků z tištěné verze časopisu COT business. Stránky společnosti COT media. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Tisk , Cestovní průvodce, doprava

 • České aerolinie (ČSA)

  http://www.csa.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky tradiční české letecké společnosti. Web obsahuje základní informace o ČSA; aktuální oborové informace a zpravodajství; letový řád ČSA; přehled o letadlové flotile; informace o veškerých službách spojených s cestováním s ČSA (rezervace, audio-video, opožděná zavazadla, informace o klientských programech, FAQ apod.); potřebné informace o letišti Praha-Ruzyně (včetně plánku); služby spojené s příletem (doprava z letiště, hotely, půjčení auta, průvodce, měnový konvertor, kultura, restaurace); komplexní portfolio služeb ČSA; ČSA v zahraničí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Služby , Jízdní řády

 • Dopravní podnik Brno

  http://www.dpmb.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky brněnských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; dopravní informace; tarify a ceny; jízdní řády; lodní doprava; FAQ. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, základní informace anglicky, německy.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Dopravní podnik Ostrava

  http://www.dpo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky ostravských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; tarify; ceny; prodej jízdenek; jízdní řády; FAQ; komerční nabídky DP Ostrava. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Dopravní podnik Praha

  http://www.dpp.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky pražských Dopravních podniků (DP). Informace o pražské integrované dopravě (PID). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám, chystaným úpravám apod. Základní informace o DP, historie dopravy a DP, dopravní informace, tarify, ceny, bezbariérové cestování, vyhledávání spojení, tisk jízdních řádů, FAQ. Download jízdních řádů ve formátu PDF, propagační materiály, mapy. Nabídky pro středoškolské vzdělávání, odkazy na oborové weby. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • European Railway Server

  http://www.railfaneurope.net/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový server věnovaný všeobecným i specializovaným technickým informacím o železniční dopravě a železničních zařízeních v Evropě. Server obsahuje velké množství původních informací; funguje rovněž jako rozcestník na jednotlivé webové stránky národních dopravců a oborových společností či sdružení. Přehledné zmapování existujících webových stránek z tohoto oboru. Snadno lze nalézt informace z většiny evropských národních železnic, včetně příslušných online jízdních řádů, map železničních sítí, poskytovaných služeb, důležitých upozornění apod. Anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Doprava, logistika , Jízdní řády