Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Cestovní ruch,

 • abcTuristiky.cz

  http://turistika.abchistory.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Tématický turistický rozcestník. Turistické tipy pro Českou republiku a příhraniční okolí. Zajímavé turistické lokality a tipy na výlety, kalendář akcí. Orientovat se lze jak podle regionů, tak podle témat: hrady, zámky tvrze; místopis ČR, muzea a galerie; skanzeny a archeoparky; pohraničí ČR (Sudety); mapy a navigace; kalendář akcí; vybavení (pěší turistika, outdoor apod.). Česky.

  Zařazeno: Obecné , Cestovní průvodce, doprava

 • Airways.cz

  http://www.airways.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s praktickými informacemi o letecké dopravě. Aktuální oborové zprávy z ČR, Evropy, Ameriky, Asie, Austrálie; nová letadla; nové aerolinie; nové aerolinky; letové řády; atlas letadel; vyhledávání a nabídky letenek; FAQ; oborové odkazy. Česky.

  Zařazeno: Jízdní řády , Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA)

  http://www.accka.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky profesního sdružení subjektů cestovního ruchu. Sdružení slouží k zastupování a ochraně hospodářských zájmů svých členů, podpoře jejich informovanosti, rozvíjení jejich činnosti a profesní prestiže. Základní informace o asociaci, přehled členů, aktuality, kalendář akcí (semináře a jiné), přehled projektů, informace pro odbornou veřejnost. Možnost odběru novinek e-mailem, uzavřená členská sekce. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Organizace, sdružení

 • Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR)

  http://www.ahrcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace, která vznikla v roce 2006 sloučením dvou dominantních profesních organizací v oblasti hotelnictví a gastronomie (HO.RE.KA ČR Sdružení podnikatelů v pohostinství a cestovním ruchu spolu a Národní federací hotelů a restaurací ČR). Základní informace o AHR. Aktuality. Kalendář akcí. Certifikace hotelů/restaurací (hvězdičkový systém). Poradenská činnost. Vzdělávání (semináře, ediční činnost, Vysoká škola cestovního ruchu hoteliérství a lázeňství). Oborové dokumenty. Členská sekce. Newsletter. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Hotely, ubytování , Služby

 • CzechTourism

  http://www.czechtourism.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky České centrály cestovního ruchu - CzechTourism (ČCCR), agentury zřízené Ministerstvem pro místní rozvoj ČR (MMR). Agentura koordinuje státní propagaci cestovního ruchu s aktivitami prováděnými podnikatelskými subjekty a rozvíjí střednědobou a aktuální strategii pro marketing produktů cestovního ruchu na domácím i zahraničním trhu. Web obsahuje základní informaci o ČCCR, probíhající nebo realizované projekty, veletrhy a další související informace. Kalendář akcí, informace o regionech, tiskové zprávy, iNFO-bulletin, statistiky, nabídky spolupráce, odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Organizace, sdružení , Instituce

 • Časopis a portál COT Business

  http://www.cot.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý časopis a Internetový server cestovního ruchu - Communication On-line Ttravel Business (COT). Novinky z oblasti turistiky a cestovního ruchu z domova i ze zahraničí; informace z regionů; destinace z celého světa; seznamy a reference cestovních kanceláří; informace o ubytování, gastronomii, dopravě; informace pro podnikatele (trendy, statistiky, asociace, sdružení, konference, pojišťovny aj.); veletrhy; nabídka inzerce. Plné texty vybraných článků z tištěné verze časopisu COT business. Stránky společnosti COT media. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Tisk , Cestovní průvodce, doprava

 • České aerolinie (ČSA)

  http://www.csa.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky tradiční české letecké společnosti. Web obsahuje základní informace o ČSA; aktuální oborové informace a zpravodajství; letový řád ČSA; přehled o letadlové flotile; informace o veškerých službách spojených s cestováním s ČSA (rezervace, audio-video, opožděná zavazadla, informace o klientských programech, FAQ apod.); potřebné informace o letišti Praha-Ruzyně (včetně plánku); služby spojené s příletem (doprava z letiště, hotely, půjčení auta, průvodce, měnový konvertor, kultura, restaurace); komplexní portfolio služeb ČSA; ČSA v zahraničí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Jízdní řády , Služby , Doprava

 • Databáze výzkumů a analýz agentury CzechTourism

  http://vyzkumy.czechtourism.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  On-line dostupná databáze obsahuje několik stovek výzkumů, analýz a oborových informací z oblasti cestovního ruchu (průzkumy potřeb zákazníků, analýzy systémů kvality apod.). Cílem databáze je podpořit podnikatele v cestovním ruchu a zároveň zpřístupnit shromažďovaná data badatelům z akademické sféry a odborné veřejnosti (především novinářům a podnikatelům v oboru).

  Zařazeno: Organizace, sdružení

 • Dopravní podnik Brno

  http://www.dpmb.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky brněnských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; dopravní informace; tarify a ceny; jízdní řády; lodní doprava; FAQ. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, základní informace anglicky, německy.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava

 • Dopravní podnik Ostrava

  http://www.dpo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky ostravských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; tarify; ceny; prodej jízdenek; jízdní řády; FAQ; komerční nabídky DP Ostrava. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Cestovní průvodce, doprava