Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Veletrhy, výstavy,

 • ABF, a. s.

  http://www.abf.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál pro výstavy, veletrhy, konference a jiné informace z oblasti stavebnictví, bydlení, motorismu; odborné knihkupectví. Profil firmy ABF; nadační činnost pro rozvoj architektury a stavitelství; přehledy veletrhů a výstav včetně akcí FOR SYSTEM; aktuality; fórum krajů, měst a obcí; bulletin Zpravodaj ve formátu PDF; soutěže, nakladatelská činnost odborných publikací z oblasti stavebnictví - nabídka literatury; odkazy na oborové weby; link na Český stavební informační systém. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Stavebnictví , Pořadatelé , Výstaviště

 • AC Expo

  http://www.acexpo.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  AC Expo nabízí zajímavé a unikátní výstavní prostory Veletržního paláce Národní galerie v Praze. Nabídka služeb a program akcí. Prostory lze využít pro pořádání veletrhů a výstav, firemních prezentací, kulturních a společenských událostí, módních přehlídek, kongresů a přednášek, sportovních akcí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pořadatelé , Výstaviště

 • Agentura Expo Ostrava, s.r.o.

  http://www.agentura-expo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Agentura pořádající výstavy a veletrhy po celém území ČR i v zahraničí. Základní informace o agentuře, technické parametry pro realizace výstavních expozic, aktuální výstavy, reference a ukázky expozic. Česky.

  Zařazeno: Pořadatelé , Služby

 • Agrokomplex Nitra

  http://www.agrokomplex.sk/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka výstavnictví Agrokomplex Nitra. Vedení a organizační struktura firmy. Popis a členění výstavního areálu. Technické služby. Kalendář výstav a veletrhů (tématické zaměření, závazná přihláška k účasti). Pozvánka na nejbližší akci z kalendáře výstav. Možnost dopravy do Nitry, resp. na výstaviště, možnost ubytování. Slovensky, anglicky.

  Zařazeno: Energetika , Zahraniční

 • Aldis

  http://www.aldis.cz/index.php Nahlásit nefunkční odkaz

  Aktuální akce v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Kalendář akcí, nabídka pronájmů, nabídka služeb. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Výstaviště

 • BVV - Veletrhy Brno

  http://www.bvv.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka největšího výstaviště v ČR. Přehled výstav a veletrhů (podle názvu, termínu konání). Nabídka poskytovaných služeb BVV. Přehled akcí a doprovodných programů včetně katalogů k aktuálním výstavám. Public relations (tiskové a výroční zprávy, statistiky apod.). Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Pořadatelé , Výstaviště

 • Czech Raildays

  http://www.railvolution.net/czechraildays/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace ostravského mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy. Veletrh je určen především pro odbornou veřejnost. Web obsahuje plánek s místem konání veletrhu; oborové novinky; archiv zpráv a informací ze starších ročníků veletrhu (texty ze seminářů, layout katalogů, přehled vystavovatelů). Odkazy na oborové weby. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Výstaviště

 • Eurocentrum Jablonec nad Nisou

  http://www.eurocentrumjablonec.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Výstaviště Jablonec nad Nisou. Webové stránky pořadatele veletrhů, který dále zajišťuje kulturní a vzdělávací akce, pořádá výstavy a napomáhá při realizaci výstav jiných subjektů. Web obsahuje: Zákadní informace o provozovateli; pronájem prostor a kanceláří; kalendář veletržních i vzdělávacích akcí; přehled pravidelných akcí; přehled jazykových kurzů. V areálu výstaviště je i přírodní letní scéna. Česky.

  Zařazeno: Pořadatelé , Vzdělávání, rekvalifikace , Výstaviště

 • EXPO

  http://www.expo.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Aktuální informace o pořádaných výstavách a veletrzích v České republice. Katalog výstav, publicistika, semináře, výstaviště. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Výstaviště

 • Expo Vakarai

  http://www.expo-vakarai.lt/?en=start Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránka věnovaná výstavám a veletrhům organizovaným Expo Vakarai v Klajpedě (Litva). Stručný obecný průvodce pro návštěvníky a vystavovatele. Kalendář výstav a veletrhů, vč. profilu, resp. cílů a zaměření výstavy, výstavní plochy, údajů o výstavě v předchozím roce (počet vystavovatelů, návštěvníků a doprovodných akcí) a oborových statistik. Nabídka služeb EXPO VAKARAI, vč. odkazu na další internetové adresy poskytující informační servis, jak pro vystavovatele, tak návštěvníky. Kontakt na management firmy a partnerské organizace (odkaz na www). Litevsky, anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční