Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Lidské zdroje, vzdělávání,, Podkategorie: Personální agentury,

 • Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS)

  http://www.apps.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky zájmového sdružení právnických osob podnikajících v personalistice. APPS je aktivní seskupení agentur práce a dalších personálních agentur, sdružuje největší poskytovatele temporary služeb České republice. APPSS se snaží podílet na rozvoji flexibilního trhu pracovních sil v České Republice. Na webu jsou zveřejněny základní informace o činnosti APPS, základní informace pro členy a zaměstnance, informace o českém trhu práce, aktuality.

  Zařazeno: Personální agentury , Asociace

 • CV Market

  http://www.cvmarket.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Pracovní nabídky z celé východní Evropy. Prostor pro zveřejnění vlastního životopisu v případě hledání zaměstnání a rovněž inzerce volných pracovních míst. Návod jak napsat životopis; jak se připravit na pohovor; jak budovat kariéru; co očekávat od pracovní smlouvy; co je to aktivní hledání práce; na co by neměl zapomínat zaměstnavatel. Oborové statistiky. Plné využití služeb je možné pouze po registraci, která je prvních šest měsíců zdarma. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Lidské zdroje

 • CV-Online

  http://www.cvonline.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový pracovní portál s nabídkami volných pracovních míst v ČR a v zahraničí (především ve střední a východní Evropě). Možnost zpřístupnit svůj životopis zaměstnavatelům. Nabídky práce, hledání zaměstnanců. Rozsáhlá databáze životopisů uchazečů. Hledání v celé databázi i v jednotlivých sekcích. Praktické informace: rady jak hledat práci, jak napsat životopis, návody jak využívat trh práce, právní poradna. Sekce Školení s aktuálními kurzy. Česky a anglicky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • Časopis Personalista

  http://www.personalista.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online časopis pro personalisty. Jednotlivé články, tipy a rady jsou rozděleny do sekcí: Novinky; Motivace pracovníků; Získávání a výběr; Rozvoj pracovníků; Outsourcing; Pracovní právo; PR a Reklama. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, shrnutí článků anglicky.

  Zařazeno: Personální agentury , Tisk

 • EURES

  http://portal.mpsv.cz/eures Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální sekce sítě EURES na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí. EURES je poradenská síť pro pracovní uplatnění. Disponuje databází volných pracovních míst a aktuálními informacemi o životních a pracovních podmínkách ve státech EU/EHP a Švýcarsku, který využívá k podpoře volného pohybu pracovních sil po Evropě. Služby EURES lze bezplatně využít při hledání pracovního místa v zahraničí i opačně. Přehled volných míst, přeshraniční burzy práce, související informace.

  Zařazeno: Personální agentury , Infoportály o EU

 • IAESTE ČR

  http://www.iaeste.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  IAESTE České republiky (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience - Mezinárodní organizace pro výměnu studentů za účelem získání technické praxe) je nevládní, nepolitická a nezisková studentská organizace, jejíž hlavní činností je organizování zahraničních odborných stáží. Sdružuje mladé lidi bez ohledu na náboženství, národnost, barvu pleti, původu nebo pohlaví. Informace o možnostech praxe a stáže (FAQ, zkušenosti aj.), online katalog pracovních míst, volné (post) praxe, informace o pořádání veletrhů pracovních příležitostí, výměnné programy, kalendář akcí, tiskové zprávy, odkazy na další podobné weby, download formulářů a dokumentů pro vyjíždějící studenty. Odkazy na lokální centra IAESTE ČR. Samostatná složka Pomoc Africe. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • iKariéra.cz

  http://www.ikariera.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Server nabídek práce a volných míst. Server se soustřeďuje na studenty a absolventy vysokých škol technických škol a ekonomických oborů, jimž se snaží usnadnit hledání pracovního uplatnění. Informace pro studenty, nabídky zaměstnání, témata diplomových a bakalářských prací, vkládání životopisů, firemní profily, kalendář akcí (veletrhy pracovních příležitostí), zahraniční praxe, tématické články, zkušenosti. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Lidské zdroje

 • Informační centrum pro práci v zahraničí

  http://www.aupair.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Databáze pracovních míst v zahraničí a poradenství při hledání pracovních nabídek mimo území České republiky. Rady pro cesty do zahraničí. Pomoc pro ty, kteří chtějí pro práci či podnikání v ČR získat zkušenosti ze zahraničí. Odkazy na další internetové stránky s příbuznou tématikou (mimo jiné krátkodobé i dlouhodobé práce a brigády v Evropě, Americe, Blízkém Východě, Austrálii i v ČR. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace

 • Inzerce práce

  http://www.inzerceprace.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Denně aktualizovaná online nabídka pracovních příležitostí v České republice. Zasílání nabídek práce na e-mail. Články, informace, personalistika, pracovní právo, zajímavosti. Hledání volných míst, hledání zaměstnanců, katalog partnerů, ceník. Informace o dalších možnostech vzdělávání, rekvalifikaci nebo práci v zahraničí. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • Ireland Jobs

  http://www.irelandjobs.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Databáze pracovních příležitostí v Irsku, které je již po několik let jednou z nejrychleji hospodářsky rostoucích zemí Evropské unie. Irsko spolu s Velkou Británií a Švédskem jako první ze zemí EU plně otevřelo svůj pracovní trh. Vzhledem k trvalému růstu irské ekonomiky a velice nízké domácí míře nezaměstnanosti, hledají irské firmy zaměstnance i v ČR. Kromě databáze pracovních příležitostí jsou na webu rovněž základní informace, právní upozornění a navídky ubytování. Vyhledávání podle klíčových slov, oborů a lokality (hesla v angličtině). Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Lidské zdroje