Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Podpora podnikání,, Podkategorie: Poradenství,

 • Agentura pro Regionální Rozvoj (ARR) - Moravskoslezský kraj

  http://www.arr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky ostravské Agentury pro regionální rozvoj, a.s., která se podílí na koordinaci projektů ekonomické a sociální transformace a rozvoji regionu. Mimo jiné funguje jako certifikované Regionální informační centrum, Euro Info Centrum a Regionální informační místo agentury CzechInvest. Základní informace o společnosti; informace o regionu; projekty a programy; strategické dokumenty; investiční příležitosti; poradenství; Kalendář seminářů; odkazy na související internetové stránky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenství

 • Business Angels Czech Republic (BACZ)

  http://www.bacz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Business Angels Czech Republic (BACZ), sdružení investorů typu "Business Angel" v ČR. Investoři se rekrutují z řad bývalých aktivních podnikatelů, top managerů převážně ze zahraničí. Mají dostatek kapitálu, který jsou ochotni investovat do rozvoje podnikání, především MSP. Investují do perspektivních projektů firem, ve kterých se pak podílejí na strategickém řízení. Typická výše investice se pohybuje do půl milionu dolarů. Pro MSP představují alternativu k bankovním úvěrům, které z důvodu rizikovosti nebo malého objemu nemohou získat. Web obsahuje základní informace, reference a kontakty. Anglicky, česky.

  Zařazeno: Poradenství , Investování

 • Business Innovation Centre (BIC)

  http://www.bicprague.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Business Innovation Centre (BIC) Praha je projektem Technologického centra AV ČR zaměřeným na podporu vzniku a rozvoje malých inovačních podniků. Podpora je poskytována zejména firmám, které jsou zaměřeny na pokročilé výrobky, technologie a služby s perspektivou dalšího inovačního vývoje. Podnikům je poskytována řada služeb a výhod, které jim pomáhají překonat počáteční obtíže a vytvářejí podmínky pro jejich další úspěšný rozvoj. Web obsahuje základní informace o BIC, novinky, aktuality, probíhající projekty, dotazník pro zájemce o spolupráci. Česky.

  Zařazeno: Poradenství , Podpora výzkumu a inovací

 • Business.center.cz

  http://business.center.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační server pro obchodníky, podnikatele a finanční transakce. Novinky a aktuality; texty oborových zákonů a nařízení; šablony dokumentů, rady a diskuse v rubrikách finance, právo, úřady. Podrubrika Ochrana spotřebitele. Odkazy na weby státní správy a oborové portály. Možnost registrace k odběru novinek e-mailem. Česky.

  Zařazeno: Poradenství , Zákony

 • CzechLink

  http://www.czechinvest.org/czechlink Nahlásit nefunkční odkaz

  Projekt kapitálových účastí vytvořený Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Prezentace na oficiálních stránkách agentury. Účelem projektu je poskytnout pomoc českým firmám, které hledají vhodného strategického nebo investičního partnera k dalšímu podnikání. Projekt podporuje akvizice stávajících společností a vznik Joint Venture partnerství. Web obsahuje další údaje k jednotlivým fázím projektu a možnosti jeho využití.

  Zařazeno: Poradenství , Investování

 • Česká asociace franchisingu (ČAF)

  http://www.czech-franchise.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky neziskové profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu - franchisory a odborníky zaměřující se na problematiku franchisingu. Základní informace o ČAF, etický kodex, aktuality, metody franchisingu, kalendář akcí (konference, semináře), franchising ve světě, související legislativní texty. Česky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Poradenství , Asociace , Investování

 • Česká obchodní kancelář

  http://www.cto.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace České obchodní kanceláře (ČOK); marketingová firma specializující se na informace z českého obchodního trhu typu business-to-business (B2B). Služby: Marketingové studie, hledání obchodních vhodných partnerů, statistické studie, monitoring tisku, překlady, korektury, ověřování bonity firem. Odkazy na oborové weby. Oborové novinky. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Marketing, reklama, PR , Poradenství

 • Česká podnikatelská reprezentace při EU v Bruselu (CEBRE)

  http://www.cebre.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka České podnikatelské reprezentace při EU v Bruselu (CEBRE). CEBRE obhajuje české podnikatelské zájmy v Evropské unii - byla vytvořena HK ČR, SP ČR a KZPS ČR za podpory MPO a CzechTrade. CEBRE poskytuje služby pro podnikatele přímo z Bruselu. Katalog a ceník služeb (aktuality z EU; monitoring; stáže; inzerce; poradenství; zakázkové služby). Archiv zpráv (legislativa; podpůrné fondy a programy; statistiky; zajímavosti a postřehy). Články a prezentace. Čtvrtletník Czech Business Today (on-line). Česky, anglicky (základní info).

  Zařazeno: Poradenství , Infoportály o EU , Instituce

 • Český institut pro franchising (ČIF)

  http://www.ifranchising.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky institutu sloužícího pro pomoc malým a středním podnikatelům, kteří uvažují o zapojení do některé z franchisingových sítí. Základní informace o ČIF, informace o franchisingu, aktuality, kalendář akcí, činnost ČIF, nabídka poradenské činnosti, FAQ. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenství , Investování

 • Český portál o franchisingu

  http://franchisinginfo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál zaměřený na provoz franšíz a související podnikatelské aktivity. Franšíza je podnikatelský model, při němž jsou práva používat obchodní značku a know-how společnosti poskytnuty jinému podnikatelskému subjektu, který za ně zaplatí licenci. Portál obsahuje katalog franšíz, registr kandidátů, ABC franschisingu, aktuality a související informace z nejrůznějších oborů, jde se franschising uplatňuje.

  Zařazeno: Poradenství , Investování