Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Ochrana spotřebitele,, Podkategorie: Hospodářská soutěž,

 • Registr podpor de minimis

  http://eagri.cz/public/app/RDM/Portal Nahlásit nefunkční odkaz

  Centrální registr podpor malého rozsahu (de minimis) představuje databázi podpor, které pro svou limitovanou výši nemají dopad na hospodářskou soutěž, ani neovlivňují obchod v rámci EU. První část zahrnuje informace o poskytnutých podporách v oblasti zemědělské prvovýroby a rybolovu (modul Ministerstva zemědělství), druhá část zahrnuje informace o poskytnutých podporách ve všech ostatních oblastech (modul Úřad pro ochranu hospodářské soutěže). Aplikace umožňuje prohlížet data o celkové výši poskytnutých podpor v ČR, zjišťovat celkovou výši podpory poskytnuté konkrétnímu subjektu a další informace.

  Zařazeno: Strukturální fondy , Finance , Hospodářská soutěž

 • Společenská odpovědnost firem

  http://www.csr-online.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky věnované tématu Společenské odpovědnosti firem (Corporate Social Responsibility - CSR). Realizátorem webu je organizace Business Leaders Forum, která sdružuje mezinárodní i české firmy, jejichž úsilí je směřováno do oblasti dodržování etiky v podnikatelské praxi a které se hlásí k myšlence společenské odpovědnosti. Základní informace o CSR: CSR a malí/střední podnikatelé; databáze dobrých firemních příkladů CSR v praxi; implementace konceptu CSR (návody); normy a iniciativy. Kalendář akcí; odkazy; výkladový slovník, FAQ. Česky.

  Zařazeno: Poradenství , Hospodářská soutěž

 • Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

  https://www.uohs.cz/cs/uvodni-stranka.html Nahlásit nefunkční odkaz

  Úřad pro ochranu hospodářské soutěže České republiky. Informace o úřadu, kontakty. Příručka pro poskytovatele veřejné podpory. Metodické pokyny Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže pro posuzování veřejné podpory. Veřejné zakázky - pojednání o vyplňování evidenčních listů. Seznam souvisejících zákonů. Kartelový rejstřík. Vyhledání rozhodnutí úřadu podle let a typu rozhodnutí (Hospodářská soutěž, Veřejné zakázky, Veřejná podpora). Česká a anglická verze.

  Zařazeno: Státní úřady, agentury , Hospodářská soutěž