Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Stavebnictví,

 • ABF, a. s.

  http://www.abf.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál pro výstavy, veletrhy, konference a jiné informace z oblasti stavebnictví, bydlení, motorismu; odborné knihkupectví. Profil firmy ABF; nadační činnost pro rozvoj architektury a stavitelství; přehledy veletrhů a výstav včetně akcí FOR SYSTEM; aktuality; fórum krajů, měst a obcí; bulletin Zpravodaj ve formátu PDF; soutěže, nakladatelská činnost odborných publikací z oblasti stavebnictví - nabídka literatury; odkazy na oborové weby; link na Český stavební informační systém. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Pořadatelé , Stavebnictví , Výstaviště

 • Asociace montážních firem technického zařízení budov (AMF)

  http://www.amf.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace založené s cílem zvyšování úrovně služeb ve výstavbě a rekonstrukcích v oblasti technických zařízení (TZ). Základní informace o AMF, garance, přehled členů, přehled služeb, aktuality, kalendář akcí, oborový infoservis. Regenerace panelových domů. Metoda Energy Performance Contracting (EPC). Odkazy na relevantní internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Asociace

 • Asociace pro rozvoj recyklace stavebních materiálů v České republice

  http://www.arsm.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace sdružující osoby a organizace zabývající se řešením problémů zpracování zbytkových stavebních materiálů. Je nezávislou organizací tvořenou právnickými a fyzickými osobami, jejichž cílem je provozování technologie a procesu recyklace odpadních materiálů z demolic a výstavby stavebních objektů. Základní informace o asociaci, aktuality, legislativa, dokumenty, kalendář akcí, sborníky z konferencí, metodické pokyny. V čem je podstata recyklace; druhy recyklátů. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Asociace

 • Asociace výrobců nátěrových hmot ČR

  http://www.avnh.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky (AVNH) je dobrovolným zájmovým sdružením výrobců, výzkumných ústavů a organizací souvisejících s výrobou nátěrových hmot a surovin pro jejich výrobu v ČR bez rozdílu vlastnictví. Posláním AVNH je vytvářet podmínky pro udržitelný rozvoj průmyslu nátěrových hmot na území ČR a hájit specifické společné i individuální zájmy členů asociace, pokud nejsou v rozporu se zájmy společnými. Web obsahuje základní informace o AVNH, aktuality, kalendář akcí, oborové odkazy, výroční zprávy AVNH, uzavřená sekce pro členy AVNH. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Chemický průmysl , Stavebnictví , Asociace

 • Autorizovaní inspektoři

  http://www.autorizovaniinspektori.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace společného projektu České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) a České komory architektů (ČKA). Seznam autorizovaných inspektorů ve smyslu zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon). Jak se stát autorizovaným inspektorem. Přihláška ke zkoušce pro činnost autorizovaného inspektora a žádost o jmenování autorizovaným inspektorem. Aktuality, termíny zkoušek, odkazy na partnerské webové stránky. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví

 • Beton Server

  http://www.betonserver.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oborový portál pro beton. Vyhledávání firem a jejich provozoven podle vzdálenosti od místa stavby. Obsáhlý přehled oborových firem vyrábějících beton, velké prefabrikáty i drobné cementové zboží. Specialisté na práce s betonem a na sanace betonu. Dodavatelé materiálů. Obalovny. Skládky suti. Dodavatelé strojů a náhradních dílů. Doprava stavebního materiálu. Kamenivo. Recyklace. Ocelové výztuže. Laboratoře. Odborné články a odkazy. Česky.

  Zařazeno: Databáze firem , Stavebnictví

 • Cech instalatérů ČR (CI)

  http://www.cechinstalaterucr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky živnostenského společenstva založeného k prosazování a ochraně profesních, hospodářských a právních zájmů svých členů. Základní informace o cechu, historie, regionální pobočky, přehled činnosti, podíl na udržování vysoké kvality učňovských zkoušek (Akademie řemesel a mistrovské zkoušky - Grémium mistrů; Soutěž učňů Středních odborných učilišť - obor instalatér aj.), aktuality, kalendář akcí, garance kvality. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Asociace , Služby

 • Cech klempířů, pokrývačů a tesařů ČR

  http://www.cech-kpt.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Cechovní stránky obsahují základní informace o činnosti společenstva, oborové novinky, přehled odborných publikací, nabídky spolupráce a oborových služeb. Přehled užívaných pracovních materiálů. Informace z regionů. Odkazy na další související internetové stránky. Nabídky. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Asociace

 • Cech malířů a lakýrníků České republiky

  http://www.cechmal.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky občanského sdružení založeného pro podporu řemeslné malířské, lakýrnické, natěračské a tapetářské činnosti. Základní informace o cechu, stanovy, seznam členů, poradna, fórum, online výkladový katalog pracovních pomůcek a produktů (barvy, lepidla, výrobci nátěrových hmot apod.), vzorník RAL, kalendář akcí, školení, semináře, zajímavosti, elektronické podávání zakázek. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Asociace

 • Cech obkladačů

  http://www.cech-obkladacu.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky profesní organizace sdružující podnikatele a živnostníky podnikající v profesi obkladač, dlaždič a dalších oborově navazujících subjektů (to znamená stavební firmy, výrobci a prodejci obkladů, dlažby, stavební chemie a atd.). Web obsahuje: základní informace o cechu, aktuality, kalendář oborových akcí. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Asociace