Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Zemědělství,

 • Agrární informační systém AGRIS

  http://www.agris.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Národní agrární portál AGRIS. Informační servis z oblasti zemědělství, potravinářství, lesnictví a navazujících odvětví. Zpravodajství AGRIS (očekávané události, aktuální a archivní oborové zprávy z různých informačních zdrojů, informace o počasí, resp. stavu životního prostředí, ceny agrárních plodin a potravin, kurzovní lístek ČNB, databáze článků z odborných periodik). Komoditní a podnikatelské informace, nabídka zboží a služeb (na základě výběru z menu). Regionální informace. Informace o EU (finanční zdroje z EU, legislativa EU, dohody ČR-EU atd. dle výběru z menu). Zemědělské poradenství, vzdělávání. Vyhledávač informací z dané tématiky. Česky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Zemědělství , Potravinářský průmysl

 • Agrární komora ČR

  http://www.agrocr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Agrární komory ČR (AGROCR). Sdružení podnikatelů z odvětví zemědělství, lesnictví a potravinářství. Základní informace o AGROCR, seznam svazů a společenstev, seznam územních komor, kontakty. Zákon o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Odkaz na Agrární poradenské a informační centrum APIC. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Zemědělství , Instituce

 • Agrární poradensko informační centrum (APIC-AK)

  http://www.apic-ak.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Agrárního a poradenského informačního centra (APIC). Informace pro odbornou i laickou zemědělskou, potravinářskou a lesnickou veřejnost o oborových novinkách a možnostech rozvoje venkova. Aktuální zprávy (regionálních i krajských informačních center), komodity, poradenství, dotace, legislativa, kalendář akcí, FAQ, inzerce. Odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství

 • Agronavigátor

  http://www.agronavigator.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační web Ústavu zemědělských a potravinářských informací (ÚZPI) usilující o poskytování co možná nejkomplexnějších oborových informací. Web je rozdělen na samostatné sekce: zemědělství; potravinářství; informační zdroje; věda a vzdělávání; Evropská unie; Organizace OSN FAO; novinky a texty ÚZPI; FAQ. Dále jsou k dispozici: kalendář akcí; nabídka tištěných publikací ÚZPI; terminologický slovník; online poradna Infopult. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství , Potravinářský průmysl

 • Agroporadenství

  http://www.agroporadenstvi.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační portál zaměřený na vzdělávání a poradenství v oblasti zemědělství. Web je přehledně rozdělen na sekce: poradenství v ČR; vzdělávání v ČR; legislativa; zemědělské školy; typové pozice; orgány poradenské sítě MZe ČR; ostatní informace (agroekonomie, zemědělství v Evropské unii, lesnictví, ekologie aj.). Terminologický slovník. Kalendář akcí. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství , Potravinářský průmysl , Vzdělávání, rekvalifikace

 • Agroweb.cz

  http://www.agroweb.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Zemědělský portál. Jednoduché i rozšířené vyhledání v databance informací, zemědělský servis, zpravodajství, kalendář akcí, oborové dokumenty, komoditní zpravodajství, problematika EU, rostlinná výroba, živočišná výroba, zemědělská technika, zemědělský telefonní seznam, nabídka odborné literatury, nabídka modelů zemědělských strojů, nabídka inzerce. Veteran klub zemědělské techniky. Odkazy na oborové weby. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Zemědělství

 • Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR)

  http://www.asz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace soukromého zemědělství, jejímž cílem je obhajoba ekonomických, sociálních a odborných zájmů českých soukromých zemědělců, přičemž vychází z respektování starých selských tradic a z přesvědčení o perspektivnosti rodinných farem jako základu moderního zemědělství a živého venkova. Aktuality, tiskové zprávy, kalendář akcí, regionální informace, komoditní rady, oborová inzerce, diskuse. Představení programu Česká farma. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Zemědělství

 • Asociace svazů chovatelů koní ČR

  http://www.aschk.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  ASCHK zastřešuje zájmy chovatelů koní nejrůznějších plemen v ČR i v zahraničí. Vede jednotlivé plemenné knihy plemen norik, slezský norik, českomoravský belgický kůň, arabský kůň, český sportovní pony, shetlandský pony, hafling a velšských plemen pony, kob a velšský polokrevník, propaguje chov koní, provádí shromažďování a vyhodnocování chovatelských výsledků a poradenskou činnost. Web obsahuje oborové dokumenty; kalendář akcí; evidenci koní; přehled plemen, chovné cíle, zkušební řády, řády PK a výžehů; základní informace o státní podpoře chovu koní; veterinární zprávy a podmínky pro přemísťování koní; seznam inspekčních stanic pro chov koní. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Asociace , Zemědělství

 • Asociace zemědělské a lesnické techniky

  http://www.zetis.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace zemědělské a lesnické techniky. Předmětem činnosti asociace je zejména spolupráce ve výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji zemědělské a lesnické techniky; ochrana společných zájmů; vzdělávací akce; organizace zkoušek, testování a hodnocení zemědělských a lesnických strojů, nářadí a metod; zveřejňování atestů pro potřeby výrobců, prodejců i uživatelů. Web obsahuje základní informace o sdružení, aktuality, kalendář akcí, databáze firem, databáze pro vyhledávání sortimentu. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Zemědělství

 • Bezpečnost potravin

  http://www.bezpecnostpotravin.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál zaměřený na problematiku zdravotně nezávadných potravin - informační centrum bezpečnosti potravin provozované Ústavem zemědělských a potravinářských informací. Web obsahuje: aktuality; oborové dokumenty rozdělené do přehledných sekcí (obecné, potravinářství, legislativa, zemědělství); informace publikované Ministerstvem zdravotnictví ČR; plnotextové elektronické časopisy z oboru dostupné v online podobě; poradenské centrum; kalendář akcí; možnost odběru novinek e-mailem; možnost poožení dotazu prostřednictvím aplikace Infopult.Vyhledávání. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství , Certifikace, jakost , Potravinářský průmysl