Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Marketing, reklama, PR,

 • Asociace českých reklamních agentur

  http://www.acra-mk.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA M.K.). Člen Rady pro reklamu. Základní informace (prezidium, stanovy). Seznam členů a klientely. Informační produkty AČRA. Rady pořadatelům výběrových řízení pro výběr reklamních agentur. Vzdělávání (odkaz na Český institut reklamní a marketingové komunikace). AČRA je pořadatelem soutěže Zlatá pecka. Česky, anglicky (výběr).

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR

 • Asociace direct marketingu a zásilkového obchodu (ADMAZ)

  http://www.admaz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky profesního sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v direct marketingu a zásilkovém obchodu. ADMAZ vznikla sloučením Sdružení zásilkového obchodu (SZO) a Asociace direct marketingových agentur (1997). Základní informace o ADMAZ, etický kodex, projekty, kalendář akcí, novinky, tiskové zprávy. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR

 • Asociace komunikačních agentur

  http://www.aka.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace komunikačních agentur (AKA) sdružující všechny větší komunikační agentury. O AKA (podmínky členství, orgány, partneři). Soutěže AKA (mj. EFFIE, Louskáček, BoB). Členové. Oborové informace (samoregulace, kodex reklamy, kodex podpory prodeje, legislativa). Pracovní postupy (Klientský brief, Kreativní brief aj.). Dokumenty ke stažení (např. vzorová smlouva, návod na výběr komunikační agentury). Kontakt. Česky, základ anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR

 • Asociace public relations agentur (APRA)

  http://www.apra.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky dobrovolného sdružení PR agentur působících na území České republiky. Prvořadým posláním APRA je reprezentovat obor PR zejména k odborné a klientské veřejnosti, všestranně kultivovat činnost agentur, prosazovat tzv. nejlepší praxi, vytvářet prostor k široké profesní diskuzi a budovat dobré jméno oboru. Základní informace o APRA, certifikace, etický kodex, tiskové zprávy, kalendář akcí; Ročenka APRA; vyhledávání PR agentur, oborové PR vzdělávání, informace o PR obecně, Corporate Social Responsibility (Media Smart, Firemní dárcovství). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR

 • Česká marketingová společnost (ČMS)

  http://www.cms-cma.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky společnosti. ČMS je dobrovolná nezisková organizace, která sdružuje marketingové pracovníky a zájemce o marketing formou kolektivního a individuálního členství. Zaměřuje se především na podporu komunikace mezi marketingovými odborníky, zvyšování kvality marketingového řízení a marketingových činností. Základní informace o ČMS, certifikace, aktuality, kalendář akcí, informace o časopisu "Marketing & komunikace", odkazy na související internetové stránky. Česky, základ anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR

 • Česká obchodní kancelář

  http://www.cto.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace České obchodní kanceláře (ČOK); marketingová firma specializující se na informace z českého obchodního trhu typu business-to-business (B2B). Služby: Marketingové studie, hledání obchodních vhodných partnerů, statistické studie, monitoring tisku, překlady, korektury, ověřování bonity firem. Odkazy na oborové weby. Oborové novinky. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Poradenství , Marketing, reklama, PR

 • Český institut pro marketing (CIMA)

  http://www.cima.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky institutu, jehož základním posláním je podpora a rozvoj marketingu ve všech oblastech a osvojení si znalostí a příslušných dovedností ve všech marketingových oborech činností. Základní informace o CIMA, projekty, etický kodex; přehled certifikovaných kurzů a zkoušek (certifikované kurzy a diplomy CIMA); kluby CIMA, bulletin. CIMA je členem Evropské marketingové konfederace (EMC). Česky, základ anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR

 • ESOMAR

  http://www.esomar.org Nahlásit nefunkční odkaz

  ESOMAR (Euroropean Society for Opinion and Marketing Research) je původně evropská, dnes globální organizace, která má 4000 členů ve 100 zemích světa, což jsou zejména uživatelé a poskytovatelé výzkumu trhu a veřejného mínění. Sdružuje členy z průmyslu, reklamních a mediálních agentur, univerzity, veřejné instituce a vládní úřady. Svá doporučení sestavila v Mezinárodní kodex praktik v marketingovém a sociálním průzkumu. Tato doporučení jsou v souladu s legislativou v rámci EU. Kolektivními členy ESOMAR je i několik asociací z České republiky. Web obsahuje základní informace o organizaci, aktuální události, nabídku publikací, kodex + směrnice, novinky. Anglicky.

  Zařazeno: Evropa , Marketing, reklama, PR

 • iStrategie

  http://www.strategie.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový server tištěného týdeníku Strategie, který se věnuje reklamě, mediím a marketingovým komunikacím. Strategie vydává více jak 20 monotematických příloh ročně. Aktuality. Vstup do aktuálního čísla tištěné verze (plus do příloh). Sekce: Denní zprávy (marketing, reklama, média, online). Data (ověřované náklady tisku; peoplemetry; monitoring inzerce; návštěvnost internetu; mediaprojekt). Archív (starší čísla Strategie, přílohy, vyhledávání). Kampaně. Recenze knih. Diskuse. Předplatné. Česky, anglicky (část).

  Zařazeno: Tisk , Marketing, reklama, PR

 • Komora Public Relations (KoPR)

  http://www.komorapr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky dobrovolného profesního sdružení pro společnosti i jednotlivce působící v oblasti public relations. Cílem je zviditelnění členů vůči laické i odborné veřejnosti, potenciálním klientům a státní správě. KoPR je členem celosvětové skupiny Global Alliance. Web obsahuje základní informace o komoře, nabídka členství, stanovy a kodex komory, tiskové zprávy a informace o tiskových konferencích, články zaměřené na problematiku public relations. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Marketing, reklama, PR