Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Banky,

 • ABN AMRO Bank N.V.

  http://www.abnamro.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Holandská banka s mezinárodní působností a 175-ti letou zkušeností s financováním mezinárodního obchodu. Patří mezi největší finanční instituce na světě; největší zahraniční banka v USA. Základní informace o bankovním domě; nabídka produktů a služeb; sazebník; pojištění vkladů; novinky a aktuality; hospodaření banky; výroční zprávy. Zdarma telefonická linka pro dotazy. Odkazy na další pobočky téže bankovní skupiny. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Banky

 • Banky.cz

  http://www.banky.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační server o bankách a bankovnictví provozovaný Sdružením pro Banky.Cz. Články (odborné, populární, komentáře). Tiskové zprávy médií i jednotlivých bank z finační oblasti. Aktuality ze světa. Seznam bank s internetovými adresami. Kurzovní lístky jednotlivých bank. Zákony, podzákonné normy. Diskuze. Ankety. Vyhledávání na serveru. Česky

  Zařazeno: Finanční portály , Banky

 • BAWAG Bank CZ a.s.

  http://www.lbbw.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  BAWAG Bank CZ a.s. (dříve Interbanka; dne 31. 3. 2005 sloučena s BAWAG International Bank CZ a.s.) je součástí rakouské finanční skupiny BAWAG. Základní informace o bankovním domě; nabídka produktů a služeb; sazebník; novinky a aktuality; bankovní podmínky; výroční zprávy; formuláře ke stažení. Odkazy na další pobočky téže bankovní skupiny. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Banky

 • Calyon Bank Czech Republic, a. s.

  http://www.ca-cib.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Člen stejnojmenné celosvětové bankovní skupiny; tradiční banka s francouzskými kořeny; původně Credit Lyonnais Bank Praha, a. s. (CLBP, a. s.). Základní informace o bankovním domě zaměřeném na firemní klientelu; nabídka produktů a služeb; sazebník; novinky a aktuality; bankovní podmínky; výroční zprávy. Odkazy na další pobočky téže bankovní skupiny. Anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Banky

 • Citibank a. s.

  http://www.citibank.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Banka je dceřinou společností ve 100% vlastnictví Citibank Overseas Investment Corporation (COIC), která je ve stoprocentním vlastnictví Citibank, N. A. v New York. Hlavní holdingovou společností je Citigroup, skupina se sídlem ve Spojených státech amerických poskytující finanční služby prostřednictvím svých zastoupení ve více než 100 zemích po celém světě. Základní informace o bankovním domě; novinky; produkty a služby (internet banking; CitiBusiness; Business Banking; podnikové bankovnictví aj.); online služby. Odkaz na Citibank.com. Česky.

  Zařazeno: Banky

 • COMMERZBANK Aktiengesellschaft

  https://www.commerzbank.cz/cz/main.htm Nahlásit nefunkční odkaz

  Tradiční německá banka založena r. 1870 v Hamburku, centrální sídlo je nyní ve Frankfurtu nad Mohanem. Jako jedna z největších německých bank patří mezi 50 největších finančních institucí na světě; přibližně 780 poboček v Německu a ve významných finančních centrech světa; více než 70 zastoupení ve 43 zemích světa. Jako univerzální banka nabízí kompletní paletu finančních služeb, částečně i ve spolupráci s výkonnými partnery mimo bankovní sféru. Základní informace o bankovním domě; nabídka produktů a služeb; sazebník; novinky a aktuality; bankovní podmínky; výroční zprávy. Odkazy na další pobočky téže bankovní skupiny. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Banky

 • Czech Banking Credit Bureau

  http://www.cbcb.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Web společnosti Czech Banking Credit Bureau, a.s. (CBCB) provozující bankovní registr klientských informací. Web obsahuje: základní informace o CBCB, základní informace o sféře "Credit bureau" (úvěrový registr), oborové aktuality, klientské centrum, vybrané zákony, FAQ, download souvisejích dokumentů a formulářů, odkazy na oborové weby. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Banky

 • Česká bankovní asociace

  http://www.czech-ba.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka České bankovní asociace (ČBA). Dobrovolné sdružení právnických osob podnikajících v peněžnictví jehož cílem je prosazování společných zájmů ve vztahu k Parlamentu, vládě, ČNB, veřejnosti a zahraničí; podíl na standardizaci postupů v bankovnictví. Členové. Stanovy. Organizační struktura. Výroční zpráva. Etický kodex. Stanoviska ČBA. Obecné informace o Fondu pojištění vkladů, Finanční arbitru, Platebním styku a Euru. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Banky

 • Česká exportní banka (ČEB)

  http://www.ceb.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Česká exportní banka (ČEB) je jedním z bankovních domů působících na území ČR. ČEB byl nepřímo založen státem. Banka různými formami podporuje české vývozce, aby jejich výrobky a služby obstály na světových trzích. Svým zákazníkům ČEB poskytuje takové druhy úvěrů a služeb, které jim jiné banky většinou nenabízejí. Naprostá většina klientů jsou právnické osoby. Na webu jsou informace o jednotlivých produktech, možnosti spolupráce a další potřebné informace.

  Zařazeno: Podpora exportu , Banky

 • Česká národní banka (ČNB)

  http://www.cnb.cz/cs/index.html Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ČNB. Základní informace o činnosti; dohled ČNB nad finančním trhem (peněžní, devizový, kapitálový, pojišťovnictví apod.); mezinárodní vztahy (integrace do EU a měnová politika; vztahy k Mezinárodnímu měnovému fondu, ratingové agentury); předpisy a platební styk (kódy bank, IBAN, CERTIS aj.); česká platidla (přehled bankovek a mincí, padělky, numismatika); legislativa; statistická data (souhrnná ekonomická data, indexy kapitálového trhu); úřední deska; veřejné zakázky; servis pro média (tiskové zprávy, stanoviska); publikační činnost ČNB; kalendář akcí; Knihovna, archiv ČNB, FAQ, odkazy. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Ústřední orgány , Banky