Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Daňoví poradci,

 • Daně & účetnictví aktuálně

  http://www.du.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál pro daně a účetnictví provozovaný nakladatelstvím Verlag Dashöfer. Aktuality (novinky z jednání vlády a Parlamentu). Články. Daňový kalendář. Dotazy (archiv dotazů a odpovědí; možnost zeptat se odborníků). Adresář úřadů (FÚ a dalších státních orgánů). Cestovní náhrady (sazby pro tuzemské/zahraniční pracovní cesty; průměrné ceny pohonných hmot). Kurzy měn. Sazby ČNB. Sbírka zákonů (kompletní anotace právních předpisů). E-mail noviny zdarma. Česky.

  Zařazeno: Účetnictví , Daňoví poradci , Daně

 • Katalog účetních

  http://www.katalog-ucetnich.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  On-line katalog účetních v České republice. Jednotlivé účetní lze vyhledávat podle regionů České republiky, dále podle volitelných oborových kritérií a specializace jednotlivých účetních (auditoři, účetní poradenství, daňové poradenství, finanční poradenství, offshore poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, vedení zahraničního účetnictví, zakládání společností, outsourcing). Doplňkem stránek jsou oborové novinky a zajímavosti.

  Zařazeno: Účetnictví , Daňoví poradci

 • Komora certifikovaných účetních

  http://www.komora-ucetnich.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Komory certifikovaných účetních. Samostatná organizační složka Svazu účetních. Vydává etický kodex a další normy usměrňující činnost certifikovaných účetních, dohlíží na dodržování norem, zajišťuje pokračující odborné vzdělávání. Statut. Normy. Informace pro členy. Seznam členů a právnických osob. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Účetnictví , Daňoví poradci , Asociace

 • Komora daňových poradců ČR

  http://www.kdpcr.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Komory daňových poradců ČR. Komora rozhoduje ve věcech oprávnění k výkonu daňového poradenství, chrání a prosazuje oprávněné zájmy daňových poradců a vytváří předpoklady pro zvyšování kvalifikace a profesionální úrovně daňových poradců. Seznam daňových poradců (DP). Odkaz na Evropský seznam DP. Kodex DP. Disciplinární řád, stanovy, pracovní skupiny Komory. Kvalifikační zkoušky (informace, příprava, výsledky). Zajímavé odkazy. Česky, anglicky, německy, francouzsky.

  Zařazeno: Daňoví poradci , Asociace

 • Poradci sobě

  http://poradci-sobe.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý komunitní web pro finanční poradce, finanční konzultanty a profesionály z finančního sektoru. Většina informací je přístupná výhradně registrovaným uživatelům (registrace je bezplatná). Cílem webu je umožnit vzájemnou komunikaci finančním poradcům, kultivovat jimi poskytované poradenské služby, informovat o novinkách z oboru a ulehčit výměnu zkušeností (tematické rubriky: investice, pojištění, penzijní připojištění, stavební spoření, hypotéky, úvěry). Součástí webu je i rozsáhlá produktová databáze.

  Zařazeno: Účetnictví , Daňoví poradci , Pojištění

 • Svaz účetních

  http://www.svaz-ucetnich.eu/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Svazu účetních (SÚ). Dobrovolná profesní organizace sdružující účetní, auditory, daňové poradce. Kontakt na základní organizace. Stanovy. Metodická sekce. Sekce výstav a služeb. Odkaz na Institut svazu účetních. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Účetnictví , Daňoví poradci , Asociace

 • Účetní kavárna

  http://www.ucetnikavarna.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Komunitní účetní portál provozovaný společností Wolters Kluwer ČR (dříve ASPI). Aktuální zpravodajství, odborné články, výklady, účtové osnovy, slovníky, komentáře k zákonům, a další informace z účetní a daňové oblasti.

  Zařazeno: Účetnictví , Daňoví poradci