Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Investování,

 • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

  http://www.czechinvest.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Server Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, jejímž úkolem je poskytovat podporu podnikatelům v ČR (vznikla sloučením původního CzechInvestu, ARP a CzechIndustry). Implementační agentura rozvojových programů. Podpora MSP (státní podpora; Phare 2000, 2002 a 2003; Strukturální fondy - OPPP, SOP; CERN). Rada pro rozvoj podnikatelského prostředí. Informace o činnosti CzechInvestu. Praktické informace pro investory (databáze českých subdodavatelů, databáze průmyslových nemovitostí, investiční pobídky). Program podpory průmyslových zón (mapa, programy, statistické přehledy výsledků).

  Zařazeno: Investování , Instituce

 • Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR (AFiZ)

  http://afiz.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace jejíž činnost je zaměřena do oblasti vzdělávání svých členů, legislativy, vytváření etických norem a profesních postupů pro práci investičních zprostředkovatelů. Základní informace o AFiZ, zákaznický servis, informace pro veřejnost tříděné dle typu investice, členství, struktura, stanoviska, vzdělávání v oblasti AFiZ, partneři, FAQ. Česky.

  Zařazeno: Investování , Asociace

 • Asociace pro kapitálový trh

  http://www.akatcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace pro kapitálový trh (AKAT). Předmětem činnosti je rozvoj, standardizace a popularizace kapitálového trhu v ČR. Seznam členů a stálých partnerů. Ekonomické analýzy a právní informace (v češtině a angličtině). Statistiky. Kurzovní lístek zahraničních fondů. Tiskové zprávy. Seznam registrovaných cenných papírů. Česká legislativa kapitálového trhu. Přeložené dokumenty. Organizační struktura. Statistiky. Česky (části anglicky).

  Zařazeno: Investování , Asociace

 • Asociace pro kapitálový trh ČR

  https://www.akatcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace pro kapitálový trh ČR sdružuje nejvýznamnější správce - investiční společnosti a asset management společnosti, které působí v ČR. Činnost Asociace napomáhá ke zvýšení transparentnosti kapitálového trhu, ochraně investorů a podpoře zájmů svých členů. Web obsahuje základní informace o AKAT, přehled činnosti a služeb, nabídku odborných seminářů, aktuální zprávy z kapitálového trhu.

  Zařazeno: Investování , Asociace

 • Burza cenných papírů

  http://www.pse.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Burzy cenných papírů Praha. Základní informace burze (průvodce pro investory i eminenty), novinky, členové, burzovní předpisy, výsledky obchodování (statistiky, indexy, PX, SPAD). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Investování

 • Business Angels Czech Republic (BACZ)

  http://www.bacz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Business Angels Czech Republic (BACZ), sdružení investorů typu "Business Angel" v ČR. Investoři se rekrutují z řad bývalých aktivních podnikatelů, top managerů převážně ze zahraničí. Mají dostatek kapitálu, který jsou ochotni investovat do rozvoje podnikání, především MSP. Investují do perspektivních projektů firem, ve kterých se pak podílejí na strategickém řízení. Typická výše investice se pohybuje do půl milionu dolarů. Pro MSP představují alternativu k bankovním úvěrům, které z důvodu rizikovosti nebo malého objemu nemohou získat. Web obsahuje základní informace, reference a kontakty. Anglicky, česky.

  Zařazeno: Investování , Poradenství

 • Cenová soustava ÚRS

  http://www.cs-urs.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Cenová soustava ÚRS je ucelený systém informací, nástrojů, metodických návodů a postupů pro stanovení ceny stavebního díla, určený především projektantům, dodavatelům, investorům a rozpočtářům. Účelem webu je souhrnně zpřístupnit informace a odborné články na téma Cen a stavebnictví. Všechny údaje mají pouze informativní charakter. Web obsahuje základní informace o soustavě, novinky, FAQ. Česky.

  Zařazeno: Investování , Stavebnictví

 • Centrální depozitář cenných papírů, a.s. (CDCP)

  http://www.centraldepository.cz/?language=czech Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace CDPC, který převzal závazky a dokumentaci od zrušeného Střediska cenných papírů (SCP). CDCP je dceřinnou společností Burzy cenných papírů Praha. Cenné papíry se převedly z evidence SCP do centrální evidence CDCP, kde s nimi může majitel nakládat pouze prostřednictvím účastníka CDCP. Web obsahuje informace o společnosti, přehled častých dotazů, informace tříděné podle odbornosti.

  Zařazeno: Investování

 • CzechLink

  http://www.czechinvest.org/czechlink Nahlásit nefunkční odkaz

  Projekt kapitálových účastí vytvořený Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Prezentace na oficiálních stránkách agentury. Účelem projektu je poskytnout pomoc českým firmám, které hledají vhodného strategického nebo investičního partnera k dalšímu podnikání. Projekt podporuje akvizice stávajících společností a vznik Joint Venture partnerství. Web obsahuje další údaje k jednotlivým fázím projektu a možnosti jeho využití.

  Zařazeno: Investování , Poradenství

 • Česká asociace franchisingu (ČAF)

  http://www.czech-franchise.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky neziskové profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu - franchisory a odborníky zaměřující se na problematiku franchisingu. Základní informace o ČAF, etický kodex, aktuality, metody franchisingu, kalendář akcí (konference, semináře), franchising ve světě, související legislativní texty. Česky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Investování , Poradenství , Asociace