Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Investování,

 • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

  http://www.czechinvest.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Server Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, jejímž úkolem je poskytovat podporu podnikatelům v ČR (vznikla sloučením původního CzechInvestu, ARP a CzechIndustry). Implementační agentura rozvojových programů. Podpora MSP (státní podpora; Phare 2000, 2002 a 2003; Strukturální fondy - OPPP, SOP; CERN). Rada pro rozvoj podnikatelského prostředí. Informace o činnosti CzechInvestu. Praktické informace pro investory (databáze českých subdodavatelů, databáze průmyslových nemovitostí, investiční pobídky). Program podpory průmyslových zón (mapa, programy, statistické přehledy výsledků).

  Zařazeno: Investování , Instituce

 • Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR (AFiZ)

  http://afiz.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace jejíž činnost je zaměřena do oblasti vzdělávání svých členů, legislativy, vytváření etických norem a profesních postupů pro práci investičních zprostředkovatelů. Základní informace o AFiZ, zákaznický servis, informace pro veřejnost tříděné dle typu investice, členství, struktura, stanoviska, vzdělávání v oblasti AFiZ, partneři, FAQ. Česky.

  Zařazeno: Investování , Asociace

 • Asociace pro kapitálový trh

  http://www.akatcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace pro kapitálový trh (AKAT). Předmětem činnosti je rozvoj, standardizace a popularizace kapitálového trhu v ČR. Seznam členů a stálých partnerů. Ekonomické analýzy a právní informace (v češtině a angličtině). Statistiky. Kurzovní lístek zahraničních fondů. Tiskové zprávy. Seznam registrovaných cenných papírů. Česká legislativa kapitálového trhu. Přeložené dokumenty. Organizační struktura. Statistiky. Česky (části anglicky).

  Zařazeno: Investování , Asociace

 • Asociace pro kapitálový trh ČR

  https://www.akatcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace pro kapitálový trh ČR sdružuje nejvýznamnější správce - investiční společnosti a asset management společnosti, které působí v ČR. Činnost Asociace napomáhá ke zvýšení transparentnosti kapitálového trhu, ochraně investorů a podpoře zájmů svých členů. Web obsahuje základní informace o AKAT, přehled činnosti a služeb, nabídku odborných seminářů, aktuální zprávy z kapitálového trhu.

  Zařazeno: Investování , Asociace

 • Burza cenných papírů

  http://www.pse.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Burzy cenných papírů Praha. Základní informace burze (průvodce pro investory i eminenty), novinky, členové, burzovní předpisy, výsledky obchodování (statistiky, indexy, PX, SPAD). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Investování

 • Cenová soustava ÚRS

  http://www.cs-urs.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Cenová soustava ÚRS je ucelený systém informací, nástrojů, metodických návodů a postupů pro stanovení ceny stavebního díla, určený především projektantům, dodavatelům, investorům a rozpočtářům. Účelem webu je souhrnně zpřístupnit informace a odborné články na téma Cen a stavebnictví. Všechny údaje mají pouze informativní charakter. Web obsahuje základní informace o soustavě, novinky, FAQ. Česky.

  Zařazeno: Investování , Stavebnictví

 • Centrální depozitář cenných papírů, a.s. (CDCP)

  http://www.centraldepository.cz/?language=czech Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace CDPC, který převzal závazky a dokumentaci od zrušeného Střediska cenných papírů (SCP). CDCP je dceřinnou společností Burzy cenných papírů Praha. Cenné papíry se převedly z evidence SCP do centrální evidence CDCP, kde s nimi může majitel nakládat pouze prostřednictvím účastníka CDCP. Web obsahuje informace o společnosti, přehled častých dotazů, informace tříděné podle odbornosti.

  Zařazeno: Investování

 • CzechLink

  http://www.czechinvest.org/czechlink Nahlásit nefunkční odkaz

  Projekt kapitálových účastí vytvořený Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Prezentace na oficiálních stránkách agentury. Účelem projektu je poskytnout pomoc českým firmám, které hledají vhodného strategického nebo investičního partnera k dalšímu podnikání. Projekt podporuje akvizice stávajících společností a vznik Joint Venture partnerství. Web obsahuje další údaje k jednotlivým fázím projektu a možnosti jeho využití.

  Zařazeno: Investování , Poradenství

 • Česká asociace franchisingu (ČAF)

  http://www.czech-franchise.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky neziskové profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu - franchisory a odborníky zaměřující se na problematiku franchisingu. Základní informace o ČAF, etický kodex, aktuality, metody franchisingu, kalendář akcí (konference, semináře), franchising ve světě, související legislativní texty. Česky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Investování , Poradenství , Asociace

 • Česká venture kapitálová asociace

  http://www.cvca.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  CVCA je asociace zastupující společnosti působící v oblasti rizikového kapitálu v České republice. Členy jsou firmy podnikající v oblasti "venture capital" - rizikového kapitálu. Hlavním cílem CVCA je propagace fenoménu rizikového kapitálu v ČR - mj. poskytováním informací těm firmám, které by rizikový kapitál mohly využívat. Web obsahuje: základní informace o CVCA, seznam členů, přehled realizovaných investic, přehled fondů, novinky, podmínky vstupu do CVCA, FAQ. Oborové dokumenty ke stažení. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Investování , Asociace , Služby