Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Cestovní ruch,, Podkategorie: Organizace, sdružení,

 • Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA)

  http://www.accka.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky profesního sdružení subjektů cestovního ruchu. Sdružení slouží k zastupování a ochraně hospodářských zájmů svých členů, podpoře jejich informovanosti, rozvíjení jejich činnosti a profesní prestiže. Základní informace o asociaci, přehled členů, aktuality, kalendář akcí (semináře a jiné), přehled projektů, informace pro odbornou veřejnost. Možnost odběru novinek e-mailem, uzavřená členská sekce. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Organizace, sdružení

 • CzechTourism

  http://www.czechtourism.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky České centrály cestovního ruchu - CzechTourism (ČCCR), agentury zřízené Ministerstvem pro místní rozvoj ČR (MMR). Agentura koordinuje státní propagaci cestovního ruchu s aktivitami prováděnými podnikatelskými subjekty a rozvíjí střednědobou a aktuální strategii pro marketing produktů cestovního ruchu na domácím i zahraničním trhu. Web obsahuje základní informaci o ČCCR, probíhající nebo realizované projekty, veletrhy a další související informace. Kalendář akcí, informace o regionech, tiskové zprávy, iNFO-bulletin, statistiky, nabídky spolupráce, odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Instituce , Organizace, sdružení

 • Soutěž Vesnice roku

  http://vesniceroku.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace soutěže pořádané v rámci Programu obnovy venkova, který zajišťuje působení Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova. Účelem soutěže je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova. Soutěž chce zveřejňovat rozmanitost a pestrost uskutečňovaní programů obnovy vesnic a upozorňovat širokou veřejnost na význam venkova. Spoluvyhlašovateli soutěže je Ministerstvo pro místní rozvoj a Svaz měst a obcí ČR.

  Zařazeno: Podnikatelské soutěže , Regiony, města, obce , Organizace, sdružení

 • Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR

  http://www.socr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR - Statut. Strategie. Etický kodex. Výsledky činnosti. Orgány. Kontakty. Organizace (Členská základna, Odborné sekce, Velké obchodní organizace, Obchodní aliance, franšízy, Kolektivní organizace, SO v odborných týmech). Služby (Sociální dialog, Legislativa, Vzdělávání, Poradenství, Statisticko ekonomický servis). Tiskové zprávy. Tuzemské a zahraniční aktivity.

  Zařazeno: Asociace , Organizace, sdružení

 • Svaz venkovské turistiky

  http://www.svazvt.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky svazu, který usiluje o celkové oživení venkova, obnovu tradic, údržbu krajiny i ke stabilizaci jeho osídlení. Základní informace o svazu, aktuality, diskuse, vzdělávání, certifikace ubytovacích zařízení (základní informace), kategorizace ubytovacích míst do tříd (základní informace), odkazy na stránky spolupracujících subjektů, výroční zprávy, informace o publikaci Jedou k nám hosté. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Organizace, sdružení