Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Cestovní ruch,, Podkategorie: Jízdní řády,

 • Airways.cz

  http://www.airways.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s praktickými informacemi o letecké dopravě. Aktuální oborové zprávy z ČR, Evropy, Ameriky, Asie, Austrálie; nová letadla; nové aerolinie; nové aerolinky; letové řády; atlas letadel; vyhledávání a nabídky letenek; FAQ; oborové odkazy. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Jízdní řády , Cestovní průvodce, doprava

 • České aerolinie (ČSA)

  http://www.csa.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky tradiční české letecké společnosti. Web obsahuje základní informace o ČSA; aktuální oborové informace a zpravodajství; letový řád ČSA; přehled o letadlové flotile; informace o veškerých službách spojených s cestováním s ČSA (rezervace, audio-video, opožděná zavazadla, informace o klientských programech, FAQ apod.); potřebné informace o letišti Praha-Ruzyně (včetně plánku); služby spojené s příletem (doprava z letiště, hotely, půjčení auta, průvodce, měnový konvertor, kultura, restaurace); komplexní portfolio služeb ČSA; ČSA v zahraničí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Jízdní řády , Služby

 • European Railway Server

  http://www.railfaneurope.net/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový server věnovaný všeobecným i specializovaným technickým informacím o železniční dopravě a železničních zařízeních v Evropě. Server obsahuje velké množství původních informací; funguje rovněž jako rozcestník na jednotlivé webové stránky národních dopravců a oborových společností či sdružení. Přehledné zmapování existujících webových stránek z tohoto oboru. Snadno lze nalézt informace z většiny evropských národních železnic, včetně příslušných online jízdních řádů, map železničních sítí, poskytovaných služeb, důležitých upozornění apod. Anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Jízdní řády , Doprava, logistika

 • IDOS - Jízdní řády

  http://www.idos.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s online jízdní řády zřízený ve spolupráci Ministerstva dopravy a Mnisterstva informatiky. Intuitivní vyhledávání spojední "odkud", "kam", případně "přes co"; možnost editace přesného dne i času, počtu přestupů; členění na vlaky (rychlíky, špěšné), autobusy (místní, dálkové, mezinárodní), lodě aj. - možnost vzájemné kompinace a řetězové provázanosti; modifikace dalších parametrů spojení; garance dat. Editace předvolby vyhledávání; personalizace. Automatické počítání ceny vnitrostátní i mezinárodní železniční jízdenky. Jízdní řády online; rovněž ve formátech PDF i ve formátech pro kapesní Pocket PC; mapa Českých drah. Nápověda, novinky na IDOS, aktualizace dat offline verzí. Odkazy na oborové weby v ČR i v zahraničí. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Doprava , Jízdní řády , Služby

 • Jízdní řády PID

  http://spojeni.dpp.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Jízdní řády linek metra, tramvají a autobusů Pražské integrované dopravy (PID) ve formátech PDF. Aktuálně zveřejněné informace. Hledání jízdních řádů podle linek: metro; tramvaje; autobusy městské a regionální; noční doprava; náhradní doprava; lanová dráha; školní linky; linky pro tělesně postižené; hledání podle zastávek v Praze a mimo Prahu. Nápověda. Česky.

  Zařazeno: Doprava , Jízdní řády

 • Vyhledávání spojení Pražské integrované dopravy (PID)

  http://idos.dpp.cz/idos/ConnForm.aspx Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce stránek Pražské integrované dopravy (PID) určená k vyhledávání spojení existujících v hlavním městě ČR. Intuitivní vyhledávání spojední "odkud", "kam", případně "přes co"; možnost editace přesného dne i času, počtu přestupů. Vyhledávání příjezdů a odjezdů; zastávkové jízdní řády; linky autobusů a tramvají; vyhledávání objektů. Nápověda. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Jízdní řády , Služby