Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Média,, Podkategorie: Ekonomika a podnikání,

 • Central Europe Online

  http://www.centraleurope.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Zpravodajský server Central Europe Online. Lze vyhledávat podle zemí (nejen ze střední Evropy) a podle zpráv z různých (převážně ekonomických) tématických okruhů. Registrace nutná. Vyhledávání. možnost zasílání novinek na emailovou adresu. Anglicky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Časopis Lobby.cz

  http://www.lobby.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronické verze časopisu Lobby, zaměřeného na podporu podnikání, rozšířená o další zprávy a servis. Web obsahuje: Oborové novinky; vybrané články z tištěného časopisu Lobby a ukázky z připravovaného čísla; archiv článků; základní informace pro orientaci a pčáteční aktivity v Evropské unii (EU), nabídka časopisu Obchod - Kontakt - Marketing, který je věnován zahraničnímu obchodu; nabídka předplatného obou časopisů. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Časopis Podnikatel Info

  http://www.podnikatel-info.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Podnikatelský list pro Českou republiku. Oficiální stránky oborového periodika určeného českým podnikatelům. Aktuální zprávy, motivační články, rady, tipy, návody, zkušenosti, doporučení a různá řešení pro podnikový management a marketingové pracovníky. Roční ediční plán časopisu a specializovaných příloh. Starší čísla časopisu si lze ze stránek stáhnout zdarma ve formátu PDF. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Časopis Prosperita

  http://www.prosperita.info/casopis Nahlásit nefunkční odkaz

  Měsíčník si klade za cíl podporovat tvořivý proces podnikání, inovativní aktivity, sám je iniciovat a také se jich účastnit. K tomu využívá Prosperita podnikatelských směrů definovaných úspěšnými malými i velkými společnostmi, provádí analýzu jejich postupů a hlavně zveřejňované příspěvky podkládá informacemi vysoké jakosti. Mnohé náměty získává od profesních uskupení, jejichž je partnerem. Časopis Prosperita vychází již od roku 1999 a ve svém obsahu každý měsíc shrnuje hodnotné informace z oblasti podnikání, ekonomických vztahů a v neposlední řadě odborné informace rozličných oborových skupin. Informační jádro časopisu Prosperita tvoří originální, vlastní redakční materiály, především články a rozhovory. Časopis rovněž spolupracuje s PR a reklamními agenturami, které zastupují nejrůznější klienty. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání , Tisk

 • EUbusiness

  http://www.eubusiness.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Podnikatelský informační servis EUbusiness.com představuje významný nezávislý online servis o Evropské unii (EU) určený podnikatelské veřejnosti v rámci i vně EU. Web obsahuje: Přehledy denních zpráv o činnosti EU, přehled publikací o EU, adresář britských firem (databáze více než 1,4 milionu společností), adresář konzultantů a právních firem. Odkazy na stránky vybraných oficiálních databází EU. Informace se týkají především legislativy a politiky EU ve vztahu k průmyslovému sektoru, způsobů a možností jak podnikat v EU, využívat výhod, které zde existují (tendry, granty, půjčky) a navazovat kontakty s partnery. Většina pravidelně informací je po bezplatné registraci poskytována zdarma. Newsletter zdarma. Anglicky.

  Zařazeno: Infoportály o EU , Zahraniční , Ekonomika a podnikání

 • Finanční noviny (ČTK)

  http://www.financninoviny.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál ekonomického zpravodajství České tiskové kanceláře (ČTK). Sekce: Zpravodajství. Obory (Auto-moto; Bankovnictví; Doprava; Energetika; Chemie; Počítače a IT; Potravinářství; Stavebnictví; Strojírenství; Telekomunikace; Zemědělství). Publicistika. Zajímavosti. Osobní finance (mj. Hypotéky; Půčky; Pojištění; Daně). I-Point (investice a vše co s tím souvisí - ČEKIA). Kalkulačky. Kursy měn. Hledáte práci? Diskuse. Služby. Archív. Linky na další informační produkty ČTK. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Magazín Starty.cz

  http://starty.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online magazín pro všechny, kdo mají odvahu odstartovat svoje vlastní plány a sny. Startujete projekt? Chcete být v obraze a vědět, co se děje kolem startupů v Čechách i v zahraničí? Rady, akce, příběhy, inspirace.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Marketing a média

  http://www.mam.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Zpravodajský server o marketingu, médiích a reklamě a kreativitě připravovaný vydavatelstvím Economia Online. Domovská stránka tištěných periodik "Marketing & Média", "Top Marketing", "Média". Archiv vydání, nabídka předplatného. Oborové elektronické texty rozdělené do sekcí: Aktuality, Výzkum, Praxe, Dialog, Dokumenty, Servis. Nabídka oborové literatury, novinky. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání , Marketing, reklama, PR

 • Obchodní věstník

  http://www.obchodnivestnik.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Online verze Obchodního věstníku. Rychlé a podrobné vyhledávání. Možnost registrace k využívání některých výhod. Podmínky pro publikování. Odkazy na zpravodajství a služby portálu iHNed.cz. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Patria.cz

  http://www.patria.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Patria.cz - investiční portál, který poskytuje aktuální informační zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí a zahraniční kapitálové trhy. Je též virtuálním místem střetu nabídky a poptávky po investičních instrumentech, poskytující svým klientům online prezentaci výsledků jejich investičních rozhodnutí. Tři základní oddíly: Online transakce (Online Broker); Placený obsah (VIP Patria) a Stránky zdarma (80% obsahu stránek) - sekce: Zpravodajství (Zprávy, monitoring tisku, Reuters). Ekonomika (Makro přehled, ukazatele, databanka, analýzy). Akcie a Fondy (ČR, svět, fondy). Měny, sazby, dluhopisy. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Finanční portály , Ekonomika a podnikání , Investování