Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Média,, Podkategorie: Televize,

 • Cable News Network (CNN)

  http://www.cnn.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky nejstarší výhradně zpravodajské televizní stanice zaměřené na podrobný monitoring událostí v celém světě. Internetové stránky publikují informace souběžně s údaji poskytovanými v klasické obrazové televizní verzi. Sekce: Aktuální zprávy ze světa, aktuality z území Spojených států amerických (USA), počasí, ekonomické a obchodní zpravodajství, sportovní události, politika, právo, technologie, věda a výzkum, zdraví, zábava, cestování, vzdělávání. Nabídka reklamy, informace o vysílání, nabídka dalších služeb. Možnost odběru novinek e-mailem. Odkazy na další stránky skupiny CNN. Anglicky.

  Zařazeno: Televize , Tisk

 • Televizní poplatky

  https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online služba České televize. Poplatníkem je fyzická osoba (domácnost) nebo právnická osoba či fyzická osoba podnikající (podnikatelé) nebo organizační složka státu, která je držitelem televizního přijímače. Web obsahuje základní informace o placení poplatků v případě fyzických osob a v případě právnických osob. Možnost online přihlášení televizoru, přehled jednotlivých možností placení poplatků, online způsob změn v evidenci, FAQ, zákon o rozhlasových a televizních poplatcích a další související informace. Česky.

  Zařazeno: Služby , Televize , Tisk