Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Vyhledávače,, Podkategorie: Zahraniční,

 • abcHistory.cz

  http://abchistory.cz/index.html Nahlásit nefunkční odkaz

  Virtuální centrum pro snazší orientaci v historii a dějepisu. Obsáhlý katalog anotovaných odkazů zpřehledňující domácí i zahraniční internetové stránky věnované vedle obecné historie také archivnictví, dokumentaristice, knihovnictví a souvisejícím informačním vědám. Určeno studentům, podnikatelům v oboru i širšímu okruhu zájemců. Odkazy, články a aktuality; řazeno do přehledných sekcí podle událostí, zemí a historických epoch. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Obecné , Slovníky, seznamy , Oborové, firemní , Zahraniční

 • AfaceriOnline

  http://afacerionline.com/index.php/Directory/showMain Nahlásit nefunkční odkaz

  Online obchodní Adresář obsahuje více než 12.000 evropských a mezinárodních společností, výrobků a obchodních nabídek. Vyhledávání podle klíčových výrazů, země, produktů nebo z abecedního seznamu oborů. Anglicky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Zahraniční

 • EUbusiness

  http://www.eubusiness.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Podnikatelský informační servis EUbusiness.com představuje významný nezávislý online servis o Evropské unii (EU) určený podnikatelské veřejnosti v rámci i vně EU. Web obsahuje: Přehledy denních zpráv o činnosti EU, přehled publikací o EU, adresář britských firem (databáze více než 1,4 milionu společností), adresář konzultantů a právních firem. Odkazy na stránky vybraných oficiálních databází EU. Informace se týkají především legislativy a politiky EU ve vztahu k průmyslovému sektoru, způsobů a možností jak podnikat v EU, využívat výhod, které zde existují (tendry, granty, půjčky) a navazovat kontakty s partnery. Většina pravidelně informací je po bezplatné registraci poskytována zdarma. Newsletter zdarma. Anglicky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání , Infoportály o EU , Zahraniční

 • Europages

  http://www.europages.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Evropský obchodní adresář Europages (tj. Eurostránky) typu B2B. Zahrnuje cca 500.000 firem. Databáze firem z více jak 30 evropských zemí představuje výběr nejdynamičtějších firem ve svém oboru. Databáze je převážně tvořena malými a středními firmami; je vhodným zdrojem pro vyhledávání obchodních příležitostí. Vyhledávat lze podle výrobků, služeb, obchodního jména podle oboru činnosti nebo hesla. Web po registraci poskytuje též možnost nabízet a poptávat na elektronickém tržišti. Nabídka inzerce; FAQ. Česky, anglicky, německy a v dalších evropských jazycích.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Databáze firem , Zahraniční

 • Evropský obchodní rejstřík (EBR)

  http://www.ebr.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiání stránky European Business Register (EBR). Informace o jednotlivých společnostech v Evropě (cca o 18 mil. spol.). Za poplatek lze získaz informaci o profilu firmy (oficiální jméno, identifikační číslo, adresa, datum, příslušný úřad registrace, právní charakteristika, status, popis činnosti, měnová jednotka, akciový kapitál, poslední roční účetní uzávěrka) ze země, která je členem EBR. Zvláštní projekty EBR podporované EU (EBR - Open Network, European Business Register - Trust and Internet Confidence Service, ECP-European Contact Portal). Adresář a odkazy na partnerské registrační úřady; odkazy na jejich webové adresy. Anglicky.

  Zařazeno: Databáze firem , Zahraniční

 • Verlagsgruppe Sachon

  http://www.sachon.de/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový portál nakladatelství skupiny SACHON obsahuje především obsáhlý adresář průmyslových podniků, adresář exportérů, adresáře některých dalších profesních skupin podniků, možnosti internetové reklamy, nabídku tištěných odborných časopisů, download obchodních materiálů v podobě media kitů; a další oborové informace. Německy, anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční

 • Wer liefert was? - Kdo co nabízí?

  http://www.wlw.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  "Wer liefert was?" (WLW) Online (česky Kdo co nabízí?) je společnost poskytující informace o firmách, výrobcích a službách v rámci ČR, Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemí, Belgie, Lucemburska, Velké Británie, Itálie, Francie, Slovinska, Chorvatska, Slovenska, Švédska a Finska. Jednoduché i detailní vyhledávání v databázi firem, zemí, služeb i výrobků. Možnost bezplatné registrace i placené reklamy. Databáze Eniro pro vyhledávání v severní a východní Evropě. Odkazy na základní info/kontakty pro jednotlivé země. Download prohlížecí lišty WLW; FAQ. Druhotné služby WLW (personal. prostředí pro PC, hosting, design, databáze na CD-ROM). Česky, německy, anglicky, španělsky, francouzsky, chorvatsky, italsky, holandsky, slovensky, finsky, švédsky.

  Zařazeno: Oborové, firemní , Nabídky a poptávky , Zahraniční