Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Zahraniční obchod,, Podkategorie: Asociace exportérů,

 • Adresář českých exportérů

  http://exporters.czechtrade.cz/cs/katalog-firem/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální databáze vládní proexportní agentury CzechTrade. Souhrnný zdroj, kde zahraniční firmy a instituce (ale i domácí subjekty) naleznou přehled perspektivních obchodních partnerů z ČR. Dvacet šest komoditních sekcí; kromě standardního, abecedně řazeného seznamu firem, je možné využít rovněž pokročilého systému vyhledávání. Česky, anglicky, německy, rusky.

  Zařazeno: Asociace exportérů , Databáze firem

 • Asociace exportérů (AE)

  http://www.asociaceexporteru.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky dobrovolného sdružení, které své členy zastupuje při prosazování společných zájmů, tj.: průhledného, nediskriminujícího a svobodného podnikatelské prostředí s cílem zachování a zvyšování konkurenceschopnosti tuzemských firem a společností, zejména exportních. AE jedná s orgány státní správy, propaguje své cíle v médiích, organizuje vzdělávací, společenské a propagační akce zaměřené na dosažení cílů. Web obsahuje základní informace o AE, aktuality, tiskové zprávy, diskusní fórum, archiv textů, kontakty. Česky.

  Zařazeno: Asociace exportérů , Asociace

 • The Czech Space Alliance (CSA)

  http://www.czechspace.eu Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky seskupení malých a středních technologických firem různého charakteru, které se v rámci CSA sdružují za účelem vzájemné podpory pro snazší získávání zakázek v leteckém nebo vesmírném průmyslu a reprezentace vůči českým i zahraničním subjektům (např. Česká Kosmická Kancelář nebo European Space Agnecy ESA). Základní informace o alianci, novinky, přehled členů, dokumenty aliance CSA ke stažení, kontakt. Anglicky.

  Zařazeno: Asociace exportérů