Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Státní správa, samospráva,, Podkategorie: Regiony, města, obce,

 • Benešov

  http://www.benesov-city.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky městského úřadu Benešov. Informace o podobě a chodu úřadu (struktura úřadu, seznam členů zastupitelstva, rady města, kontakty, komise, texty vyhlášek radnice, rozpočet města). Informace pro občany (telefonní seznam, program svatebních obřad, další informace). Kultura a sport (program divadla, kina, kulturních a sportovních akcí). Virtuální procházky, plán města. Informace ze školství (přehled mateřských škol a školských zařízení, kontakty). Informace ze sektoru služeb (hotely a penziony, restaurace). Kalendář akcí. Informační centrum ve městě. Česky.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Beroun

  http://www.mesto-beroun.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační server města Berouna. Základní informace, novinky, úřední deska, adresář, životní situace, e-podatelna, dokumenty, fotoarchiv, radniční list, virtuální průvodce Berounem, středočeský TV magazín, mapy města a kraje, kulturní kalendář. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Blansko

  http://www.blansko.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Blansko. Informace městského úřadu a z oblasti samosprávy (kontakty, činnost, aktuální dění, vyhlášky, akce). Informace o Blansku a okolí (historie, mapa města, cestovní ruch, ubytování, Moravský kras). Kultura a sport (programy kulturních zařízení, přehled akcí). Zpravodaje (městský zpravodaj, inzerce on-line). Odkazy na další stránky (Muzeum Blanska, Městská knihovna Blansko, Městská policie). Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Brno

  http://www.brno.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Brno. Stránky úřadů a institucí (magistrát, konzuláty, městské části, důležité osoby v samosprávě, orgány státní správy, Městská policie, veřejné zakázky, organizace národnostních menšin, ombudsman). Informace pro podnikatele (podnikatelské prostředí, rozvojové programy, analýza úvěrové spolehlivosti města, strategie rozvoje města a kraje). Centrální mapa stavebních pozemků města. Život v Brně (kultura, sport, festivaly, výstaviště a veletrhy, vzdělávání, univerzita). Euroskop (ČR a EU, informační středisko Brna pro EU). Adresář sociálních služeb. Město a region (historie, pamětihodnosti, zajímavosti v regionu, poloha). Volná místa a výběrová řízení.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Bruntál

  http://www.mubruntal.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka městy Bruntál. Informace Okresního úřadu a městského úřadu (texty usnesení, vyhlášky, záměry, veřejné soutěže, prodeje a pronájmy, kontakty na zastupitele). Investorské stránky (dokumenty z usnesení Městského úřadu, pronájmy a prodeje, přehled lokalit, užitečné odkazy). Města a obce regionu on-line. Turistické stránky (historie, zajímavosti, mapa, ubytování, služby, jízdní řády, cyklistické a turistické trasy, odkazy na turistické lokality a informační centra). Kultura a sport (programy, přehled akcí). Městské informační centrum. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Břeclav

  http://breclav.org/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky města Břeclav. Informace Městského úřadu (struktura a kontakty, vyhlášky, úřední deska, prodeje a pronájmy, rozpočet, poslanci města, archiv zápisů rady a zastupitelstva, formuláře Městského úřadu on-line). Společně v EU (Aktuality, Semináře, Dokumenty, Informace). Podnikání (Okresní hospodářská komora, Společná strategie, Dokumenty pro investory). Kultura, školství a spor. Turistika a volný čas. Aktuality. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Centrum pro regionální rozvoj - Mapový server

  http://mapy.crr.cz/tms/crr_a/default/index.php?reload=1&%23c=353602552C5519376&z=1&l=ajax_default&p= Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce stránek Centra pro regionální rozvoj ČR (CRR). Senzitivní mapa České republiky s možnostmi vyhledávání mnoha projektů a podprojektů souvisejících s regionální problematikou (administrativní členění, euroregiony, mikroregiony, turistické regiony, weby obcí, příroda, doprava, rozvojové plánování a podobně). Česky.

  Zařazeno: Regiony, města, obce , Euroregiony

 • Cheb

  http://www.mestocheb.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky města Cheb. Orgány města (kontakty, úřední deska, dokumenty), strategický plán rozvoje města, turistické info centrum, kalendář akcí, virtuální prohlídky města, mapy, informace pro živnostníky, územní plán, Radniční listy, odkazy na užitečné odkazy. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Chomutov

  http://www.chomutov-mesto.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetové stránky města. Kontaktní údaje, aktuality, samospráva (tiskové zprávy, usnesení, vyhlášky), rozvojové programy, investiční nabídky, úřední deska, elektronická podatelna, související právní předpisy, formuláře ke stažení). Bezpečnost a ochrana, Zdravotní a sociální péče, Úřad práce, Školství, Kultura, Sport, Příroda a životní prostředí, Cestovní ruch a turistika, Doprava. Zvláštní rubrika je věnována tématu Podnikání a rozvoj města (Odbor rozvoje a investic, Živnostenský úřad, Inzerce). Kontakt na Městské informační centrum a plné znění Chomutovských novin. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Chrudim

  http://www.chrudim-city.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Chrudim. Stránky jsou rozděleny na sekce Turista a Občan. Aktuality, Městský úřad (kontakty, úřední hodiny. zveřejňování informací, vyhlášky města, odbory Městského úřadu). Partnerská města. Průmyslová zóna Chrudim-západ. Mapa města. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce