Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Státní správa, samospráva,, Podkategorie: Kraje,

 • Asociace krajů České republiky (AKČR)

  http://www.asociacekraju.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky zájmového sdružení právnických osob, jehož hlavním cílem je hájit a prosazovat společné zájmy a práva krajů. Základní informace o AKČR, aktuální informace, prezentace krajů, související legislativa, dokumenty týkající se Evropské unie, odkazy na relevantní internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Kraje , Asociace

 • Centrum evropského projektování (CEP) - Regionální rozvojová agentura Královéhradeckého kraje

  http://www.cep-rra.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky agentury specializující se na sledování evropské problematiky, informace o strukturálních fondech a obecné informace o EU. Základní informace o agentuře, aktuální informace, nabídka služeb: příprava projektů a jejich realizace, zvýšení toku finančních prostředků do regionu, podpora regionálního rozvoje Královéhradeckého kraje, rozvoj partnerství v regionu. Odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Kraje

 • Dynamic region (Moravskoslezský kraj)

  http://www.dynamicregion.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Regionální portál provozovaný Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje za finanční podpory Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Účelem portálu je poskytovat praktické informace komukoli, kdo má zájem podnikat v Moravskoslezském kraji. Umožňuje rychle, jednoduše a na jednom místě získat potřebné informace a kontakty na lidi, kteří mohou pomoci s podnikatelským záměrem. Pomůcka pro vyhledávání produktů, služeb, partnerů, dodavatelů, průmyslových nebo kancelářských prostor. Obecné užitečné programy právní, poradenské, stavební, developerské; podrobné informace o podnikání v Moravskoslezském kraji; informace o životě v kraji. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Kraje , Poradenství

 • Hospodářská rozvojová agentura Třinecka (HRAT)

  http://www.hrat.org/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Hospodářské rozvojové agentury Třinecka - Podnikatelského centra s. r. o. Základní informace (oblast působení, regionální struktury a partnerství, významné projekty, reference, výroční zpráva, kontakt), nabídka služeb, aktuality a další související informace. Dokumenty ke stažení. Česky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Kraje

 • Jihočeský kraj

  http://www.jihocesky-kraj.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránka Krajského úřadu Jihočeského kraje. Základní informace o krajském úřadu. Věstník kraje, tiskové zprávy. Kontakty na krajský úřad. Zákon o krajích ke stažení.

  Zařazeno: Kraje

 • Jihomoravský kraj

  http://www.kr-jihomoravsky.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky Krajského úřadu. Informace o kraji (statistické údaje, rozvojové dokumenty, cestovní ruch, aktuality). Volené orgány - zastupitelstvo. Dokumenty kraje - vyhlášky, úřední deska, věstník, usnesení, veřejné zakázky. Krajský úřad - ekonomické informace, kontaktní informace, příspěvkové organizace. Jednotlivé odbory - odkazy na jejich informace. Elektronická podatelna. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Kraje

 • Karlovarský kraj

  http://www.kr-karlovarsky.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Krajský úřad - organizační schéma, informace odborů. Regionální rozvoj. Zvolení zastupitelé. Kontakty. Odkazy na státní instituce.

  Zařazeno: Kraje

 • Kraj Vysočina

  http://www.kr-vysocina.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Kraj Vysočina. Informace pro občany - úřední deska, elektronická podatelna. Informace pro zastupitele - materiály k jednání zastupitelstva a rady, zápisy z jednání zastupitelstva a rady, výbory zastupitelstva a rady. Informace pro novináře - tiskové zprávy, pozvánky, monitoring tisku. Informace pro obce - databáze obcí, www linky obcí, rozvojové programy. Informace pro regiony - členění, mapy, databáze obcí, mikroregiony, obce III. stupně. Informace pro turisty - Základní turistické informace, Databáze kulturních akcí, Galerie, muzea, kulturní památky, Adresář WWW radnic v kraji Vysočina, Databáze tábořišť, Adresář dalších info serverů. Informace pro investory - Průmyslové zóny v kraji, Exportérské možnosti, Hospodářská komora, Regionální rozvojová agentura, Projekty a granty, Veřejné zakázky. Fulltextové vyhledávání v archivu dokumentů, osobností úřadu.

  Zařazeno: Kraje

 • Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje

  http://www.khkmsk.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje v Ostravě. Základní informace o komoře, informace o členech, příspěvkový řád, přihláška ke členství, zahraniční vztahy. Kalendář akcí (obchodní mise, odborné semináře, konference, veletrhy a výstavy, konzultační dny). Informace pro podnikatele, poradenství, celní služby, vzdělávání, plánované a probíhající projekty, nabídky a poptávky, informace o EU, o podpoře podnikání, tiskové zprávy. Odkazy na další stránky Hospodářské komory. Prezentace firem. Česky, základní info anglicky.

  Zařazeno: Kraje

 • Královéhradecký kraj

  http://www.kr-kralovehradecky.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Krajského úřadu. Informace o kraji (statistické údaje, rozvojové dokumenty, cestovní ruch). Volené orgány - zastupitelstvo. Dokumenty kraje - vyhlášky, úřední deska, věstník, usnesení, veřejné zakázky. Krajský úřad - ekonomické informace, kontaktní informace. Jednotlivé odbory - odkazy na jejich informace. Elektronická podatelna.

  Zařazeno: Kraje