Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Veletrhy, výstavy,, Podkategorie: Zahraniční,

 • Agrokomplex Nitra

  http://www.agrokomplex.sk/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka výstavnictví Agrokomplex Nitra. Vedení a organizační struktura firmy. Popis a členění výstavního areálu. Technické služby. Kalendář výstav a veletrhů (tématické zaměření, závazná přihláška k účasti). Pozvánka na nejbližší akci z kalendáře výstav. Možnost dopravy do Nitry, resp. na výstaviště, možnost ubytování. Slovensky, anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční , Energetika

 • Expo Vakarai

  http://www.expo-vakarai.lt/?en=start Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránka věnovaná výstavám a veletrhům organizovaným Expo Vakarai v Klajpedě (Litva). Stručný obecný průvodce pro návštěvníky a vystavovatele. Kalendář výstav a veletrhů, vč. profilu, resp. cílů a zaměření výstavy, výstavní plochy, údajů o výstavě v předchozím roce (počet vystavovatelů, návštěvníků a doprovodných akcí) a oborových statistik. Nabídka služeb EXPO VAKARAI, vč. odkazu na další internetové adresy poskytující informační servis, jak pro vystavovatele, tak návštěvníky. Kontakt na management firmy a partnerské organizace (odkaz na www). Litevsky, anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční

 • EXPO 2017 Astana Kazachstán

  http://www.astanaexpo2017.cz/cs/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální web české účasti na specializované světové výstavě EXPO 2017 Astana. Ta se uskuteční v hlavním městě Kazachstánu Astaně ve dnech 10. června až 10. září 2017. Jejím tématem jsou „Energie budoucnosti“ a zúčastní se jí více než 110 zemí světa, které zde představí inovativní technologie a trvale udržitelná řešení v oblasti energií a energetiky. Účast ČR zajišťuje na základě pověření vládou Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s agenturou CzechTrade a vládou jmenovaným komisařem Janem Krsem.

  Zařazeno: Zahraniční , Podpora exportu

 • ExpoWorld.net

  http://www.expoworld.net/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Obchodní potrál zaměřený především na veletrhy. Fulltextové vyhledávání obchodních organizací podle oboru podnikání nebo vyhledávání dle kategorií (Event Search Tools, Industry Resources, Industry Information, Supplier Search Tools, ExpoWorld Suppliers, ExpoWorld Network, ExpoWorld Services). Web dále obsahuje: oborové novinky a aktuality, kalendář akcí, nabídku odborných konzultací, odkazy na oborové weby. Možnost odběru novinek e-mailem. Anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční

 • Fairlink - Skandinávské výstavy a veletrhy

  http://www.fairlink.se/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Fairlink.se je prezentace profesního sdružení "Rady skandinávských organizátorů výstav a veletrhů". Web nabízí: Přehledný kalendář veletrhů a výstav v regionu s možností vyhledávání. Registr pořadatelů výstav s možností vyhledávání. Vstup do informačního zdroje s literaturou na téma výstavnictví. Infromace o kontrolní činnosti (Scandinavian Fair Control). Členské organizace Fairlink. Nabídku vzdělávacích publikací. Odkazy.

  Zařazeno: Zahraniční

 • Francie - Comexpo Paris

  http://www.comexposium.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Významné francouzské veletržní centrum; oficiální stránky organizátora výstav. Web obsahuje informace o historii vzniku nového právnického subjektu Comexpo; popisuje poslání, hlavní aktivity a služby společnosti. Dále je uveden seznam obchodních výstav a veletrhů; adresář kontaktů na pracovníky Comexpo pro vybrané akce; kalendář akcí; nabídky služeb, výstav a produktů z velkého množství oborů. Anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Zahraniční

 • Hungexpo

  http://hungexpo.hu/en Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetová prezentace specializované maďarské společnosti pořádající veletrhy HungExpo Co. Interaktivní prohlídka a popis výstavních prostor, kalendář akcí, nabídka souvisejících služeb, široké spektrum pořádaných akcí (sportovní, kulturní, hospodářské aj.), tiskové zprávy, aktuality. Kontaktní spojení přímo do Maďarska, ale i regionálních poboček společnosti, které jsou rozmístěny i v několika dalších místech Evropy, včetně České republiky. Anglicky, maďarsky.

  Zařazeno: Zahraniční

 • Ifema - Feria de Madrid

  http://www.ifema.es/default_i.html Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka pořadatele výstav, veletrhů a dalších obchodních akcí v Madridu - IFEMA, Feria de Madrid. Zakladatelé, řídící výbor, management a zahraniční kanceláře IFEMA. Přehled obchodních výstav a veletrhů (stálých, podle oborů). Popis výstaviště (alokace, dopravní dostupnost, výstavní plocha jednotlivých pavilonů). Nabídka škály služeb vystavovatelům a návštěvníkům. Registrační formulář pro potenciální vystavovatele. Popis a služby konferenčního centra a tiskové kanceláře. Prezentace Madridu jako veletržního města. Seznam e-mailových adres na jednotlivé výstavy a veletrhy, resp. direktoriát IFEMA a jeho oddělení. Španělsky, anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční

 • NürnbergMesse

  http://www.nuernbergmesse.de Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky pořadatele výstav a veletrhů NürnbergMesse (Norimberk). Prezentace výstavního a kongresového centra (haly, infrastruktura, nabídka služeb, přehled servisních partnerů); kalendář pořádaných akcí (výstav, veletrhů, konferencí a kongresů); kontaktní adresy na zahraniční reprezentanty NűernbergMesse z Evropy, Asie a ostatních zemí světa; destinace Nűernberg (alokace města, možnosti příjezdu autem, vlakem, letadlem, veřejná doprava, možnosti ubytování, hotelový průvodce, nabídka kulturního vyžití). Prostřednictvím rychlého vyhledávače obchodních veletrhů lze dle názvu akce nalézt datum konání akce a seznam vystavovatelů. Německy.

  Zařazeno: Zahraniční

 • Polsko - mezinárodní poznaňský veletrh

  http://www.mtp.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace veletrhu Poznań International Fair (PIF). Web obsahuje: historii mezinárodního veletrhu v Poznani, kontakty na organizátory (inzertní oddělení, tiskové středisko, služby, půdorys výstavní plochy aj.), kalendář akcí, veletržní časopis Poznań Fair Magazine (download AJ verze ve formátu PDF). Nabídka dalších služeb; zastoupení pořadatelské společnosti pro Velkou Británii, USA a Německo.

  Zařazeno: Polsko , Zahraniční