Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Obchodní příležitosti,, Podkategorie: E-tržiště,

 • Centrální adresa

  http://www.centralni-adresa.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Archiv informací o veřejných zakázkách, dražbách a ostatních nabídkách provozovaného Českou poštou, ke dni 1. 6. 2006. Veřejné zakázky (mj. zveřejnění; výsledek; seznam vítězů; kalendář zakázek; v tomto týdnu). Veřejné dražby (mj. dražební kalendář; v tomto týdnu; dražební list; seznam dražebníků). Ostatní nabídky (mj. nabídky na převod státního majetku; nabídky prodej-koupě, práce-výkony-služby; elektronická aukce - CenTrade iAuction). Vyhledávání (rychlé, podrobné, fulltext). Informace (mj. metodické pokyny ÚOHS; obchodní podmínky; ceník; objednávka). Statistiky. Česky, anglicky (část).

  Zařazeno: Veřejné zakázky , E-tržiště , Ústřední orgány , Finanční portály

 • NetBid - Aukce a obchodování

  http://www.netbid.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Aukční portál, jehož hlavním zaměřením jsou aukce použitých výrobních zařízení. Pro účast na jednotlivých aukcích je v případě prodávajícího i nakupujícího nutná registrace, která je však zdarma. Celá aukce je rozčleněna do následujících oborově zaměřených segmentů: stavebnictví, kancelářská, výpočetní technika, komunikace, tisk, papír, elektro, vozidla, dopravní technika, zvedací zařízení, zpracování dřeva, plastické hmoty, balení, kovoobrábění, potravinářský průmysl, textilní průmysl, ostatní stroje a různé. Součástí je služba pro okamžité zasílání informačních e-mailů o nových nabídkách či poptávkách. Základní informace o NetBid. Česky, anglicky, německy, polsky.

  Zařazeno: E-tržiště , Poptávky, zakázky

 • TRADEBANK Czech s.r.o.

  http://www.tradebank.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Webová prezentace nadnárodní franchizingové společnosti, zabývající se moderním způsobem výměnného obchodování (tzv. multilaterální barter). V rámci celosvětové obchodní sítě klienti obchodují na bázi bezhotovostního zúčtování vzájemných plateb. Obchodní podmínky, možnost registrace, FAQ, podrobný popis systému TRADEBANK, pobočky v ČR, aktuality, veřejná výměnná burza komodit, odkaz na TRADEBANK International. Podrobné vyhledávání v nabídkách firem zapojeých v síti TRADEBANK. Česky.

  Zařazeno: E-tržiště