Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Zahraniční obchod,, Podkategorie: Poradenské firmy, portály,

 • Centrum služeb pro česko-německý obchod

  http://www.exportdosrn.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál zaměřený na podporu exportu do Německa, provozovaný společností WebTrade CZ, s.r.o. Prezentace projektu, jehož cílem je v SRN i v ČR vybudovat síť center služeb pro česko-německý obchod. Centra fungují pod jednotným názvem a logem SERVICE POINT FOR CZECH-GERMAN TRADE (SPCGT). Centra poskytují komplexní servis (informační, prezentační a kontaktní místo; provoz poboček firem; asistenční služby) pro české firmy při jejich exportu, vstupu a podnikání na německém trhu. Web dále obsahuje kontakty na fungující SPCGT a novinky. Česky, německy.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály

 • DoingBusiness.cz

  http://www.doingbusiness.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace základních podnikatelských informací anglicky a francouzsky. Primárně určeno zahraničním zájemcům o podnikání v České republice. Přináší mj. následující informace: základní makroekonomická data, analýzy, aktuální hodnoty ekonomických indikátorů. Informace o vstupu ČR do EU. Regionální informace. Jak založit společnost v ČR. Seznam firem a kontaktů. Novinky. možnost stažení powerpointové prezentace ČR (v 5 jazycích: AJ, FJ, NJ, ŠJ, RJ). Měsíční e-mailový informační newsletter eCzechBusinessInfo. Anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály

 • EasyLink Business Services

  http://www.easylink.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační, zprostředkovatelské a poradenské služby určené jak českým podnikatelským subjektům usilujícím o rozšíření svých aktivit v České republice i směrem do zahraničí, tak i zahraničním společnostem se zájmem o český nebo slovenský trh. Exportní a marketingový průzkum trhu - sektorové studie, vyhledání obchodních a investičních příležitostí, analýzy konkurence a distribučních možností, statistické rozbory, legislativa, příprava marketingových strategií. Vyhledání a výběr partnerů podle stanovených kritérií. Zprostředkování a příprava jednání a obchodních cest. Kvantitativní výzkumy. Prezentace a komunikace. Vlastní lokální konzultanti v Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Rusku a dalších evropských zemích. Česky,slovensky, anglicky, německy, francouzsky, částečně španělsky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály

 • EU SME Centre - Helpdesk pro MSP vstupující na čínský trh

  http://www.eusmecentre.org.cn/ Nahlásit nefunkční odkaz

  On-line bezplatné poradenské centrum pro malé a střední podniky (SME), provozované orgány Evropská unie. Helpdesk poskytuje praktické poradenství související s rozvojem podnikání. Usnadňuje tak rozjezd podnikatelských aktivit v Číně i následné zvýšení konkurenceschopnosti MSP na čínském trhu. Vedle spojení s odborníkem na čínský trh web také poskytuje informace o specifikách čínského trhu, způsobech využití centra, případové studie, komplexní průvodce "Doing business in China", aktuality z čínského trhu.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály , Čína

 • Export911.com

  http://www.export911.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky obchodního a vzdělávacího portálu, který se zaměřuje na mezinárodní obchod. Poskytuje informace o exportním a importním marketingu a managementu, akreditivech, logistice, přepravních podmínkách, platebních podmínkách, pojištění při přepravě, výrobě, prodeji, čárových kódech atd.; odkazy; FAQ; online nástroje (obchodní kalkulačka, trasoměr, různé kalendáře, převodní tabulky, seznamy zkratek apod.). Anglicky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály

 • Global Technical Certification Services (GTCS)

  http://www.gtcs.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Komerční servis s nabídkou zajišťování důležitých povolení pro dovoz na území Ruské federace, případně i na další východní trhy. Přehled certifikátů, které společnost zajišťuje (telekomunikační zařízení, požární bezpečnost, hygienické produkty, měřidla, elektrické spotřebiče, oleje, paliva a další komodity. Přehled souvisejících podpůrných služeb, vzory certifikátů.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály , Rusko

 • InterCent

  http://www.intercent.cz/cz/default.htm Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky společnosti InterCent, poradenské společnosti pro oblast mezinárodního obchodu. Společnost je zaměřena na poradenství pro malé a střední podniky. Oblasti poradenství: Vývoz a dovoz zboží, služeb a technologií; kooperace se zahraničím a joint-ventures; podpora ze strukturálních a komunitárních fondů EU. Informace o společnosti a nabídka služeb. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály

 • Platforma podnikatelů pro zahraniční rozvojovou spolupráci

  http://www.ppzrs.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky iniciativy, která vznikla jako reakce na změny v systému zadávání projektů oficiální rozvojové pomoci ČR a politiky zahraniční rozvojové spolupráce. Základní informace o organizaci, činnosti, aktuality, projekty (přehled probíhajících nebo realizovaných projektů; příklady), spolupráce s jinými subjekty, kalendář akcí, FAQ, zdroje informací, odkazy na související internetové stránky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály , Podpora exportu

 • PP Agency

  http://www.ppagency.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  PP Agency je tisková agentura pro podporu exportu. Web obsahuje profil agentury, přehled projektů, aktuality, nabídku odběru metodického časopisu pro vývozce "Obchod - Kontakt - Marketing", přehled služeb, ceník. Odkazy na weby partnerů a realizované projekty PP Agency. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály

 • Srbsko - zpravodajský server NewBalkan.com

  http://www.newbalkan.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky zpravodajského serveru, který informuje o dění v jihovýchodní Evropě, zejména z oblasti ekonomiky. Aktuální zprávy, dále sekce zpravodajství - ekonomika, privatizace, veletrhy a výstavy, informace z ambasád, partnerství, zprávy z regionů, humanitární aktivity a projekty v regionu jihovýchodní Evropy, odkazy na počasí v regionech, kurzovní lístek, dokumenty ke stažení, důležité odkazy a mapy. Česky, srbsky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenské firmy, portály , Ekonomika a podnikání , Srbsko