Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Zastupitelské úřady ČR v zahraničí,, Podkategorie: Austrálie a oceánie,

 • Austrálie - generální konzulát Sydney

  http://www.mzv.cz/sydney Nahlásit nefunkční odkaz

  Konzulární mise pro Australské společenství (s výjimkou Australian Capital Territory - hlavního města Canberry), Nový Zéland, Cookovy ostrovy, Fidži, Kiribati, Marshallovy ostrovy, Mikronéskou federaci, Nauru, Nezávislý stát Samou, Šalamounovy ostrovy, Tongu, Tuvalu a Vanuatu. Základní údaje o zemi, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Nový Zéland , Austrálie , Austrálie a oceánie

 • Austrálie - velvyslanectví Canberra

  http://www.mzv.cz/canberra Nahlásit nefunkční odkaz

  Diplomatická mise pro Australské společenství, Republiku Fidži, Nový Zéland, Nezávislý stát Samou, Šalomounovy ostrovy, Království Tongu a Republiku Vanuatu a konzulární pro Australian Capital Territory (hlavní město Canberra a okolí) a státy Victoria a Tasmania. Základní údaje o zemi, kontaktní údaje, úřední hodiny pro veřejnost, informace o činnosti zastupitelského úřadu, víza a konzulární informace, důležitá upozornění a další zprávy o aktuálním dění v zemi. Samostatná sekce věnovaná obchodu a ekonomice. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Nový Zéland , Austrálie , Austrálie a oceánie