Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Adresáře, registry,, Podkategorie: Databáze firem,

 • ABC Českého Hospodářství - Katalog českých firem

  http://firmy.abc.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce internetového portálu ABC Českého Hospodářství zpřístupňující databázi firem v ČR, spravovanou stejnojmenou společností. Databáze má napomáhat tvorbě nových obchodních příležitostí. Online adresář obchodních kontaktů roztříděný dle jednotlivých oborů. Intuitivní ovládání. Vyhledávat lze podle názvu firmy, města, produktu, adresy a značky. Dále web obsahuje FAQ pro uživatele a vstup do dalších sekcí portálu. Česky.

  Zařazeno: Databáze firem , Oborové, firemní

 • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES)

  http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Vyhledávání všech ekonomických subjektů evidovaných v ČR. Zobrazení údajů v jednotlivých zdrojových registrech. Vyhledávání ve zdrojových registrech (dle jména subjektu, sídla, obce, finančního úřadu, identifikačního čísla - IČO). Cestralizovaný výstup z jednotlivých registrů. - Registr ekonomických subjektů (RES), Registr plátců daně z přidané hodnoty (DPH), Registr plátců spotřebních daní (SD), Centrální evidence úpadců (CEÚ), Registr živnostenského podnikání (RŽP), Obchodní rejstřík (OR). Česky.

  Zařazeno: Databáze firem , Oborové, firemní

 • Adresář českých exportérů

  http://exporters.czechtrade.cz/cs/katalog-firem/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální databáze vládní proexportní agentury CzechTrade. Souhrnný zdroj, kde zahraniční firmy a instituce (ale i domácí subjekty) naleznou přehled perspektivních obchodních partnerů z ČR. Dvacet šest komoditních sekcí; kromě standardního, abecedně řazeného seznamu firem, je možné využít rovněž pokročilého systému vyhledávání. Česky, anglicky, německy, rusky.

  Zařazeno: Asociace exportérů , Databáze firem

 • Adresář designérů

  http://www.designers-database.eu/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální oborová databáze vládní proexportní agentury CzechTrade. vyhledávání designérů podle oborů Dopravní prostředky; Elektronika; Móda; Nábytek (interiér, městský mobiliář), interiérové doplňky; Sklo, porcelán; Stroje (strojírenství); Zdravotní technika (zdravotnictví) a jiné. Novinky. Možnost registrace pro další designéry. Česky.

  Zařazeno: Databáze firem , Podpora exportu

 • Adresář Obaláře

  http://www.adresarobalare.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační projekt podporující obalářský sektor v ČR a SR. Dodavatelé obalů a balících strojů, vše o obalech a balení. Katalog dodavatelů a odběratelů, oborové aktuality, zadávání poptávek zdarma a nabídek. Sborník balící techniky a produktů, odborný magazín, poradna, legislativa, burza práce, kalendář akcí. Česky, základní orientace anglicky, německy, slovensky.

  Zařazeno: Databáze firem

 • Beton Server

  http://www.betonserver.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oborový portál pro beton. Vyhledávání firem a jejich provozoven podle vzdálenosti od místa stavby. Obsáhlý přehled oborových firem vyrábějících beton, velké prefabrikáty i drobné cementové zboží. Specialisté na práce s betonem a na sanace betonu. Dodavatelé materiálů. Obalovny. Skládky suti. Dodavatelé strojů a náhradních dílů. Doprava stavebního materiálu. Kamenivo. Recyklace. Ocelové výztuže. Laboratoře. Odborné články a odkazy. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Databáze firem

 • Databáze firem Merk.cz

  http://www.merk.cz/databaze-firem Nahlásit nefunkční odkaz

  Databáze obsahuje kontakty na všechny firmy v ČR, zahrnuje více než 2,5 miliony subjektů u kterých sleduje obraty, počty zaměstnanců kontaktní osoby, kontakty na manažery a zaměstnance, emaily, ověřená telefonní čísla a více než 150 dalších informací u každé firmy v ČR. Databáze firem je poskytována online po bezplatné registraci a je aktualizována každé 3 dny.

  Zařazeno: Databáze firem

 • Europages

  http://www.europages.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Evropský obchodní adresář Europages (tj. Eurostránky) typu B2B. Zahrnuje cca 500.000 firem. Databáze firem z více jak 30 evropských zemí představuje výběr nejdynamičtějších firem ve svém oboru. Databáze je převážně tvořena malými a středními firmami; je vhodným zdrojem pro vyhledávání obchodních příležitostí. Vyhledávat lze podle výrobků, služeb, obchodního jména podle oboru činnosti nebo hesla. Web po registraci poskytuje též možnost nabízet a poptávat na elektronickém tržišti. Nabídka inzerce; FAQ. Česky, anglicky, německy a v dalších evropských jazycích.

  Zařazeno: Zahraniční , Databáze firem , Oborové, firemní

 • Evropská databanka

  http://www.edb.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Komerční online informační a prezentační servis. Seznam partnerů. Jednoduché i rozšířené vyhledávání. Ruční vyhledávání v oborových sekcích. Nabídka databází na CD-ROMu. Periodikum EDB časopis. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Databáze firem , Oborové, firemní

 • Evropský obchodní rejstřík (EBR)

  http://www.ebr.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiání stránky European Business Register (EBR). Informace o jednotlivých společnostech v Evropě (cca o 18 mil. spol.). Za poplatek lze získaz informaci o profilu firmy (oficiální jméno, identifikační číslo, adresa, datum, příslušný úřad registrace, právní charakteristika, status, popis činnosti, měnová jednotka, akciový kapitál, poslední roční účetní uzávěrka) ze země, která je členem EBR. Zvláštní projekty EBR podporované EU (EBR - Open Network, European Business Register - Trust and Internet Confidence Service, ECP-European Contact Portal). Adresář a odkazy na partnerské registrační úřady; odkazy na jejich webové adresy. Anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční , Databáze firem