Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Izrael,

 • Česko-izraelská smíšená obchodní komora

  http://www.ciok.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Česko-izraelské smíšené obchodní komory (CISOK) nabízející odbornou pomoc při jednání se státem Izrael a s tamními firmami, specializované služby a informace při vyhledávání obchodních partnerů, prosazování výrobků a služeb na izraelský trh, zakládání společných joint venture podniků, organizování obchodních cest do Izraele. Základní informace o CISOK a o Izraeli, tendry, nabídka/poptávka izraelských podniků, kalendář akcí, příležitosti pro české podniky v Izraeli, mise do Izraele, důležité dokumenty, ceník služeb, turistické informace.

  Zařazeno: Poptávky, zakázky , Izrael , Nabídky a poptávky , Obchodní komory

 • Izrael - centrální banka

  http://www.bankisrael.gov.il/firsteng.htm Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky izraelské centrální banky. Informace o bance (historie, složení, činnosti, funkce), směnné kurzy, peněžní politika (inflace, úroková míra, novinky), bankovní systém, informace a data (legislativa a regulace), ekonomický vývoj země, publikace, bankovky a mince, směnný kurz. Dokumenty ke stažení.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - Czech Technology Days

  http://www.czechtechnologydays.org/citd Nahlásit nefunkční odkaz

  Projekt Ministerstva zahraničních věcí ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a vládní agentury CzechInvest, v rámci kterého se od roku 2005 konají bilaterální setkání mezi Českou republikou a Izraelem, jejichž cílem je navázat přímou spolupráci mezi českými a izraelskými vědeckými a výzkumnými institucemi, tvůrci politiky R&D a podnikatelskou sférou. Při setkání dochází k výměně zkušeností a důležitých informací ohledně vývoje a priorit v oblasti vědy a výzkumu.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - federace obchodních komor

  http://www.chamber.org.il Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Federace izraelských obchodních komor FICC. Základní informace o komoře, sféry zájmů (zemědělství, textilní průmysl, drahé kameny, potravinářství, wellness, obalový průmysl, moderní technologie, turistika, investice, bankovnictví, realitní činnost). Novinky, aktuální informace o izraelské ekonomice, nabídka služeb, nabídky a poptávky izraelských subjektů, business průvodce (jak obchodovat v Izraeli, kalendář akcí, průvodce importem, obchodní kultura a pravidla). Možnost odběru newsletteru; formulář pro vyhledávání lodní dopravy a přepravy.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - konfederace průmyslu

  http://www.industry.org.il Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Izraelské asociace. Asociace sdružuje nejvýznamnější obory izraelské ekonomiky (elektronika a software, textilní a módní průmysl, chemický a farmaceutický průmysl, stavební materiály a spotřební zboží, potravinářství, kovodělný a elektrotechnický průmysl), je partnerem vlády v rámci tripartity. Informace o produktech Made in Israel. Sekce: finanční, ekonomická, práce, zahraničního obchodu a komunikace.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - ministerstvo průmyslu, obchodu a práce

  http://www.moital.gov.il Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva průmyslu, obchodu a práce Státu Izraele. Výzkum a vývoj, investování v Izraeli, mezinárodní obchod a spolupráce, regionální spolupráce, izraelský průmysl podle odvětví, ekonomika, pracovní právo, zahraniční zaměstnanci.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - podpora exportu

  http://www.export.gov.il/eng/Homepage/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky polovládní izraelské agentury na podporu exportu a mezinárodní spolupráce IEICI. Základní informace o ekonomické situaci v Izraeli, aktuální události, katalog dovozců a vývozců, bilaterální dohody o obchodních vztazích, vnitřní obchod , odborné ekonomické recenze, přehled odborných elektronických médií a jiných publikací, odkazy na další užitečné stránky, přehled nabízených podpůrných služeb.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - podpora investic

  http://www.investinisrael.gov.il Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál pro investory vládní agentury na podporu investic Invest in Israel. Podnikatelské prostředí (mezinárodní dohody, ekonomika, konkurence). Pracovní síla. Příklady úspěšných firem. Investiční pobídky a benefity (zaměstnanecké granty, inkubátory pro start-up firmy, podpora vědy a výzkumu), Informace pro investory (náklady, daně, víza a pracovní povolení, mzdy a zaměstnanecké benefity), Sektory (biotechnologie, životní prostředí, telekomunikace, chemický průmysl, agrotechnologie). Novinky. Informace o agentuře, zastoupení ve světě. Výstavy a veletrhy v Izraeli. Informační brožura ke stažení.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - portál vlády

  http://gov.il/firstgov/english Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky vlády Státu Izrael. Kontakt na ministerstva, informace o Izraeli (historie, mírový proces). Sekce investování (výhody investování v Izraeli, užitečné informace a informační zdroje), práce, studium, turismus. On-line formuláře.

  Zařazeno: Izrael

 • Izrael - statistický úřad

  http://www.cbs.gov.il Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky izraelského statistického úřadu. Části: Populace a společnost (demografie, vzdělání, zdraví), Domácnosti a rodiny (ekonomická charakteristika, příjmy a výdaje), Trh práce a mzdy (průměrné mzdy, příjmy), Izraelská ekonomika (HDP, příjmy a výdaje, platební bilance, zahraniční obchod, cenové indexy, finance a kapitál, výzkum a vývoj), Průmysl (celkový přehled, sektorové statistiky), Životní prostředí a regiony, Vláda (veřejný sektor, volby, státní rozpočet, daně, obrana). Aktuality. Statistické publikace.

  Zařazeno: Izrael