Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Polsko,

 • Česko-polská smíšená obchodní komora

  http://www.opolsku.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Česko-polské obchodní komory, která sdružuje české a polské obchodní společnosti, případně jiné právnické a fyzické osoby. Web obsahuje základní informace o komoře, kalendář akcí, nabídku služeb, informační servis, aktuality, infoservis o Polsku pro podnikatele, průzkum polského trhu, databázi obchodních příležitostí, seznam partnerů i členů.

  Zařazeno: Obchodní komory , Polsko

 • Operační program přeshraniční spolupráce Česká republika - Polská republika

  http://www.cz-pl.eu Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální prezentace operačního přeshraničního programu. Aktuality, programové dokumenty, přehled zasedání monitorovacího výboru, informace pro žadatele, FAQ, legislativa, semináře, konzultace, vyhledávání partnerství, fond mikroprojektů, fotogalerie, dokumenty ke stažení, kalendář akcí.

  Zařazeno: Dotace , Polsko

 • Podnikání v Polsku

  http://kontaktnicentrum.as4u.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Kontaktní centrum česko-polské hospodářské spolupráce, respektive síť Kontaktních center, vznikla za cílem podporovat podnikatele obou států v příhraničí po celé délce společné hranice. Síť v prvé řadě nabízí informační a navigační servis a to jak formou konzultací, tak formou partnerských setkání, workshopů apod. Na webu jsou k dispozici aktuální údaje a podrobnosti o aktivitách, dále regionální nabídky/poptávky, katalog firem apod. Síť Kontaktních center společně realizuje několik partnerských organizací.

  Zařazeno: Obchodní komory , Polsko

 • Polsko - aktuality ze světa podnikání

  http://www.pb.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky specializovaného podnikatelského deníku. Obdoba českých Hospodářských novin. Každodenní aktuality o polském hospodářství, ekonomice a podnikání v zemi. Analýzy, statistiky, komentáře v souvislostech, archiv článků. Informace o příležitostech, investování, podnikatelská teorie a praxe.

  Zařazeno: Polsko

 • Polsko - internetový rozcestník

  http://www.poland.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Nekomerční internetový rozcestník Poland.pl - anglická mutace polského webu Polska.pl. Základní informace o Polsku, aktuální zprávy, adresář důležitých institucí, vzdělávání, informace o polských archivech, fotogalerie, fauna a flóra Polska. Rozsáhlý internetový rozcestník.

  Zařazeno: Polsko

 • Polsko - mezinárodní poznaňský veletrh

  http://www.mtp.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace veletrhu Poznań International Fair (PIF). Web obsahuje: historii mezinárodního veletrhu v Poznani, kontakty na organizátory (inzertní oddělení, tiskové středisko, služby, půdorys výstavní plochy aj.), kalendář akcí, veletržní časopis Poznań Fair Magazine (download AJ verze ve formátu PDF). Nabídka dalších služeb; zastoupení pořadatelské společnosti pro Velkou Británii, USA a Německo.

  Zařazeno: Zahraniční , Polsko

 • Polsko - ministerstvo financí

  http://www.mst.gov.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva financí Polské republiky. Základní informace o resortu ministerstva, kompetencích, organizační struktuře. Aktuality; tiskové zprávy; analýzy; přehled publikací; katalog malých a středních podniků určených k privatizaci, rozdělený podle oborů a jednotlivých území (vojvodství); legislativní dokumenty; účel a projekty Agentury pro privatizaci; podrobné informace o Programu národních investičních fondů. Možnost odběru newsletteru.

  Zařazeno: Polsko

 • Polsko - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.msz.gov.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva zahraničí Polské republiky. Základní informace o resortu ministerstva, kompetencích, organizační struktuře, aktuality, tiskové zprávy, všeobecné teritoriální informace, základní informace o možnostech investování v Polsku, přehled publikační činnosti, přehled diplomatických misí a konzulátů. Charakteristika vztahů Polska a Evropské unie; hlavní trendy zahraniční politiky.

  Zařazeno: Polsko

 • Polsko - ministerstvo zemědělství a rozvoje venkova

  http://www.minrol.gov.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva zemědělství a rozvoje venkova Polské republiky. Struktura a kontaktní informace, přehled dotací a programů, legislativa, potravinářství, agrární zahraniční obchod, vzdělávání, výzkum, evropská integrace, lesní hospodářství, vodní hospodářství, rybářství, ochrana zvířat, budoucnost evropského rozvoje venkova. Aktuality, tiskové zprávy, přehled publikací, internetové odkazy z oblasti zemědělství. Polský systém zemědělských tržních informací.

  Zařazeno: Polsko

 • Polsko - obchodní adresář

  http://www.pf.pl Nahlásit nefunkční odkaz

  Online obchodní adresář a katalog Panorama Firm je obsáhlou databází firem vyvíjejících činnost na území Polska, ale i dalších subjektů, jako orgánů státní správy a podobně. Jednoduché možnosti vyhledávání, možnosti přepínání do několika režimů. Jednou z možností je přepojení do obecného vyhledávače specializovaného na území Polské republiky. Vyhledávání v mapách, plány měst. Polsky.

  Zařazeno: Polsko