Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Francie,

 • Francie - centrální banka

  http://www.banque-france.fr/home.htm Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky hlavní francouzské banky. Základní informace o pravomocích banky, denně aktualizované ekonomické a statistické údaje týkající se bankovního a finančního systému země. Praktické informace pro podnikatele, přehled vydávaných publikací, finanční politiky, trhy, cenné papíry, úrokové míry, devizové trhy, bankovní dohledy, finanční výzkum. Anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - Czech Technology Days

  http://www.czechtechnologydays.org/cftd Nahlásit nefunkční odkaz

  Projekt Ministerstva zahraničních věcí ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a vládní agentury CzechInvest, v rámci kterého se od roku 2005 konají bilaterální setkání mezi Českou republikou a Francií, jejichž cílem je navázat přímou spolupráci mezi českými a francouzskými vědeckými a výzkumnými institucemi, tvůrci politiky R&D a podnikatelskou sférou. Při setkání dochází k výměně zkušeností a důležitých informací ohledně vývoje a priorit v oblasti vědy a výzkumu.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - český národní výbor frankofonního ekonomického fóra

  http://www.frankofonie.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Posláním Českého Národního Výboru Frankofonního Ekonomického Fóra (ČNVFEF) je rozvíjení styků v oblasti obchodu, průmyslu, technologií, kultury a politiky a to se všemi zeměmi frankofonního společenství. Zastupuje, podporuje, koordinuje a obraňuje zájmy, jak ekonomické, tak odborné u frankofonních subjektů působících v ČR a českých subjektů působících ve frankofonních zemích. Vytváří prostor pro dialog mezi podnikateli a společnostmi z frankofonních zemí. Organizuje semináře, konference; shromažďuje ekonomické analýzy. Web obsahuje základní informace o činnosti ČNVFEF, publikační aktivity, pořádané akce, novinky a aktuality. Česky, francouzsky.

  Zařazeno: Francie , Obchodní komory

 • Francie - expandování do Francie

  http://www.expand2france.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky komerčního projektu expand2france, určeného k rozvoji podnikání na území Francie pro firmy zaměřené na nové informační technologie (mobilní komunikace, telefony, internet, B2B, B2C). Základní informace o expand2france, přehled služeb (analýzy francouzského trhu, pomoc při založení pobočky či obecně v rozvoji podnikatelských aktivit, odborně-technická vývojová pomoc a související). Anglicky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - ministerstvo hospodářství, financí a průmyslu

  http://www.finances.gouv.fr/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky francouzského ministerstva. Struktura, organizace a kontaktní informace ministerstva, tiskové zprávy. Ekonomické informace, obchod, celní úřady, energetika, nerostné suroviny, ceny paliv, daňový systém Francie, veřejné trhy, ochrana spotřebitele, bankovnictví, informační technologie, státní pokladna, přehled oborových agentur a sdružení. Statistické údaje o vývoji ekonomiky, přehled služeb, aktuality. Francouzsky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.diplomatie.gouv.fr/en/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka francouzského ministerstva zahraničí. Struktura, organizace a kontaktní informace ministerstva, oddělení veřejných informací. Zahraniční politika: vízová politika, přehled relevantních zpráv z tisku, mezinárodní spolupráce (vědecká, technická, kulturní, rozvojová pomoc), historie, mise, aktivity, rozpočet, principy a cíle zahraniční politiky. Francie a Evropská unie. Přehled konzulárních, diplomatických a jiných užitečných adres. Odkazy na internetové stránky souvisejících institucí. Anglicky, německy, francouzsky, arabsky, čínsky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - národní institut pro statistické a ekonomické studie (INSEE)

  http://www.insee.fr/en/default.asp Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky institutu fungujícího na úrovni statistických úřadů jiných zemí. Statistické zprávy a grafy týkající se francouzské ekonomiky a dalších oblastí života. Hlavní indikátory (index spotřebitelské ceny, kupní síla eura (a franku), náklady bydlení, minimální mzda, ekonomické výhledy, národní účty). Francie ve faktech a číslech (geografie, populace, sčítání lidu, zaměstnání, životní úroveň, zdraví, vzdělání, ekonomika, podnikání, oborové statistiky). Nabídka produktů a služeb. Události, klasifikace, metody, odkazy. Francouzsky, anglicky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - podpora zahraničního obchodu

  http://www.businessfrance.fr/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky UBIFRANCE, státní francouzské agentury pro rozvoj zahraničního obchodu. Základní informace o UBIFRANCE, nabídka produktů a služeb - poradenská činnost, dozorování trhu, podpora strategického vývoje na mezinárodní úrovni, hledání vhodných obchodních partnerů. Francouzsky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - portál B2B pro podporu zahraničního obchodu

  http://www.firmafrance.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Francouzský B2B portál pro podporu mezinárodního obchodu FirmaFrance. Možnost, jak najít spolehlivé francouzské dodavatele a partnery. Účinný vyhledávací nástroj pro nalezení informací o francouzských produktech a službách (exportní katalogy, technické popisy, fotografie, internetové odkazy, adresy francouzských firem, nabídky spolupráce). Portál má podporu francouzského ministerstva hospodářství, financí a průmyslu. Anglicky, francouzsky.

  Zařazeno: Francie

 • Francie - portál veřejné správy

  http://www.service-public.fr/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Service-Public.fr - Centrální administrativní portál Francie. Centrální shromaždiště všech důležitých informací pro osoby žijící na území Francie. Portál je rozdělen na tři základní sekce : Občan / Podnikatel / Veřejný život, z nichž každá obsahuje aktuality, utříděné rady a doporučení pro řešení životních situací. Web dále obsahuje novinky z veřejné správy; adresář kontaktů na orgány státní správy a samosprávy; texty zákonů (možnost vyhledávání aktuálních platných znění zákonů, včetně směrnic a předpisů EU). Export/import; nabídky/poptávky; sociální ochrana zaměstnanců; standardy; vzdělávání a řada dalších informací. Francouzsky, základní info též anglicky, německy, španělsky.

  Zařazeno: Francie