Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Země světa,, Podkategorie: Estonsko,

 • Estonsko - centrální banka

  http://www.eestipank.info Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky estonské centrální banky. Její cíle, úkoly, management, organizace, finanční zprávy. Estonský monetární a finanční sytém. Soubor zpráv, komentářů a ukazatelů charakterizujících vývoj ekonomiky země a ekonomiky baltských států. Evropská unie. Statistiky. Mezinárodní měnový fond a Estonsko.Texty zákonů vztahující se k bankovnictví a finanční sféře. Přehled ekonomických periodik vydávaných bankou.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - daňový a celní úřad

  http://www.emta.ee Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky celní a daňové správy Estonské republiky. Prezentace úřadu. Daňový systém, včetně daňových sazeb. Legislativa. Celní systém, seznam celnic. Elektronické formuláře.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - ministerstvo financí

  http://www.fin.ee Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva financí Estonské republiky. Přehled estonské ekonomiky. Finanční služby a penzijní systém. Zahraniční financování. Mezinárodní organizace. Praní špinavých peněz. Politika zadávání veřejných zakázek. Daňový systém.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - ministerstvo hospodářství a komunikace

  http://www.mkm.ee Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky ministerstva hospodářství a komunikace Estonské republiky. Hlavní sekce: ministerstvo, ekonomické prostředí a ostatní témata. Rubrika ekonomické prostředí obsahuje podrobnou analýzu estonské ekonomiky, včetně statistiky. Sekce témata zahrnuje podrubriky ekonomický rozvoj, legislativní rámec, zahraniční obchod, trh dopravy, energetika, e-komunikace.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - ministerstvo zahraničních věcí

  http://www.vm.ee Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Ministerstva zahraničních věcí Estonské republiky. Informace o estonské ekonomice, zahraničních vztazích, konzulárních záležitostech, kontrole exportu. Estonské kulturní akce v zahraničí. Informace k členství Estonska v NATO a EU.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - obchodní komora

  http://www.koda.ee Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky estonské obchodní a průmyslové komory ECCI. Vývoji estonské ekonomiky (daně, zahraniční obchod, přímé zahraniční investice, trh práce). Prezentace komory, její struktura, management a úkoly. Nabídka služeb. Informační a asistenční servis Euro Info Center. Zákon, pravidla a poplatky arbitrážního soudu. Databáze členů komory. Databáze estonských vývozců. Pravidelně aktualizovaná databáze nabídek ke spolupráci.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - obchodní rada

  http://www.etc.ee/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál nevládní agentury na podporu podnikání založené estonskými na export zaměřenými společnostmi. Služby agentury: poradenství pří zakládání podniků, vyhledávání obchodních partnerů, akvizicích, investicích na zelené louce, sběr informací. Databáze členů. Obecné informace o Estonsku, ekonomická data, zprávy o významných sektorech, zahraniční obchod.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - podpora investic

  http://www.investinestonia.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální portál pro investory a exportéry Estonské agentury na podporu investic a obchodu, která funguje v rámci Enterprise Estonia s vládní podporou. Podmínky investování v Estonsku. Přehled klíčových odvětví a jejich analýzy (IT, elektronika, strojírenství, zpracování dřeva, biotechnologie a další). Průvodce pro investory (založení společnosti, financování podnikání, trh práce a sociální zabezpečení, daňový systém, legislativní rámec, zdravotní pojištění, vzdělávací systém, aj.)

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - podpora obchodu

  http://www.eas.ee Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky na podporu obchodu agentury Enterprise Estonia. Rozděleno na sekce: pro podnikatele, pro veřejný a neziskový sektor a prezentace Estonska. Sekce pro podnikatele obsahuje informace o zakládání společností, jejich rozvoji, vývozu, inovacích a možnostech získání grantů.

  Zařazeno: Estonsko

 • Estonsko - portál státní správy

  http://www.eesti.ee/eng Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální internetový portál státní správy Estonské republiky. Základní informace a kontaktní údaje o estonských vládních a samosprávních institucích, úřadech a agenturách (např. prezident, vláda, ministerstva, místní samospráva). Sekce pro občany, podnikatele, elektronická komunikace.

  Zařazeno: Estonsko