Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,

 • ABF, a. s.

  http://www.abf.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál pro výstavy, veletrhy, konference a jiné informace z oblasti stavebnictví, bydlení, motorismu; odborné knihkupectví. Profil firmy ABF; nadační činnost pro rozvoj architektury a stavitelství; přehledy veletrhů a výstav včetně akcí FOR SYSTEM; aktuality; fórum krajů, měst a obcí; bulletin Zpravodaj ve formátu PDF; soutěže, nakladatelská činnost odborných publikací z oblasti stavebnictví - nabídka literatury; odkazy na oborové weby; link na Český stavební informační systém. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Pořadatelé , Stavebnictví , Výstaviště

 • Agentura Expo Ostrava, s.r.o.

  http://www.agentura-expo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Agentura pořádající výstavy a veletrhy po celém území ČR i v zahraničí. Základní informace o agentuře, technické parametry pro realizace výstavních expozic, aktuální výstavy, reference a ukázky expozic. Česky.

  Zařazeno: Pořadatelé , Služby

 • Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

  http://www.nature.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky agentury, jejímž hlavním posláním je péče o přírodu a krajinu na území České republiky. Základní informace o agentuře, úřední deska, koncepce činnosti, související legislativa, přehled odborné činnosti, aktuality, publikační činnost, odkazy na související internetové stránky. Součástí stránek jsou dále samostatné dokumenty a ucelené projekty, umístěné na subdoménách: Ústřední seznam ochrany přírody (ÚSOP), Úmluva o biologické rozmanitosti v ČR, Soustava Natura 2000 v ČR, Portál ochrany přírody, Mapový server AOPK ČR, Sledování stavu biotopů a druhů, Záchranné programy a další. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Státní úřady, agentury , Životní prostředí

 • Agrární informační systém AGRIS

  http://www.agris.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Národní agrární portál AGRIS. Informační servis z oblasti zemědělství, potravinářství, lesnictví a navazujících odvětví. Zpravodajství AGRIS (očekávané události, aktuální a archivní oborové zprávy z různých informačních zdrojů, informace o počasí, resp. stavu životního prostředí, ceny agrárních plodin a potravin, kurzovní lístek ČNB, databáze článků z odborných periodik). Komoditní a podnikatelské informace, nabídka zboží a služeb (na základě výběru z menu). Regionální informace. Informace o EU (finanční zdroje z EU, legislativa EU, dohody ČR-EU atd. dle výběru z menu). Zemědělské poradenství, vzdělávání. Vyhledávač informací z dané tématiky. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství , Oborové, firemní , Potravinářský průmysl

 • Agrární komora ČR

  http://www.agrocr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Agrární komory ČR (AGROCR). Sdružení podnikatelů z odvětví zemědělství, lesnictví a potravinářství. Základní informace o AGROCR, seznam svazů a společenstev, seznam územních komor, kontakty. Zákon o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Odkaz na Agrární poradenské a informační centrum APIC. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství , Instituce , Asociace

 • Agrární poradensko informační centrum (APIC-AK)

  http://www.apic-ak.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Agrárního a poradenského informačního centra (APIC). Informace pro odbornou i laickou zemědělskou, potravinářskou a lesnickou veřejnost o oborových novinkách a možnostech rozvoje venkova. Aktuální zprávy (regionálních i krajských informačních center), komodity, poradenství, dotace, legislativa, kalendář akcí, FAQ, inzerce. Odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství

 • Agrokomplex Nitra

  http://www.agrokomplex.sk/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka výstavnictví Agrokomplex Nitra. Vedení a organizační struktura firmy. Popis a členění výstavního areálu. Technické služby. Kalendář výstav a veletrhů (tématické zaměření, závazná přihláška k účasti). Pozvánka na nejbližší akci z kalendáře výstav. Možnost dopravy do Nitry, resp. na výstaviště, možnost ubytování. Slovensky, anglicky.

  Zařazeno: Zahraniční , Energetika

 • Agronavigátor

  http://www.agronavigator.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační web Ústavu zemědělských a potravinářských informací (ÚZPI) usilující o poskytování co možná nejkomplexnějších oborových informací. Web je rozdělen na samostatné sekce: zemědělství; potravinářství; informační zdroje; věda a vzdělávání; Evropská unie; Organizace OSN FAO; novinky a texty ÚZPI; FAQ. Dále jsou k dispozici: kalendář akcí; nabídka tištěných publikací ÚZPI; terminologický slovník; online poradna Infopult. Česky.

  Zařazeno: Zemědělství , Potravinářský průmysl

 • Agroporadenství

  http://www.agroporadenstvi.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační portál zaměřený na vzdělávání a poradenství v oblasti zemědělství. Web je přehledně rozdělen na sekce: poradenství v ČR; vzdělávání v ČR; legislativa; zemědělské školy; typové pozice; orgány poradenské sítě MZe ČR; ostatní informace (agroekonomie, zemědělství v Evropské unii, lesnictví, ekologie aj.). Terminologický slovník. Kalendář akcí. Česky.

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace , Zemědělství , Potravinářský průmysl

 • Agroweb.cz

  http://www.agroweb.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Zemědělský portál. Jednoduché i rozšířené vyhledání v databance informací, zemědělský servis, zpravodajství, kalendář akcí, oborové dokumenty, komoditní zpravodajství, problematika EU, rostlinná výroba, živočišná výroba, zemědělská technika, zemědělský telefonní seznam, nabídka odborné literatury, nabídka modelů zemědělských strojů, nabídka inzerce. Veteran klub zemědělské techniky. Odkazy na oborové weby. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Zemědělství