Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,

 • ABN AMRO Bank N.V.

  http://www.abnamro.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Holandská banka s mezinárodní působností a 175-ti letou zkušeností s financováním mezinárodního obchodu. Patří mezi největší finanční instituce na světě; největší zahraniční banka v USA. Základní informace o bankovním domě; nabídka produktů a služeb; sazebník; pojištění vkladů; novinky a aktuality; hospodaření banky; výroční zprávy. Zdarma telefonická linka pro dotazy. Odkazy na další pobočky téže bankovní skupiny. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Banky

 • AEGON Pojišťovna, a. s.

  http://www.aegon.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky české pobočky jedné z největších pojišťovacích skupin na světě. Mezinárodní finanční koncern AEGON vznikl v roce 1983 sloučením významných holandských pojišťoven založených mezi 1844 -1882. V ČR působí od roku 2005. Téměř 80 procent aktivit tvoří životní a důchodové pojištění a poskytování finančních produktů s kvalitní pojistnou ochranou a vysokým zhodnocením investic. Web obsahuje základní informace o společnosti, přehled produktů (pro jednotlivce, pro rodiny, pro firmy), zákaznický servis (FAQ, slovník pojmů, obecné rady, pojištění krok za krokem, dokumenty ke stažení), servis pro média. Možnost odběru novinek e-mailem. Odkazy na zahraniční stránky sítě AEGON. Česky.

  Zařazeno: Pojištění

 • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

  http://www.czechinvest.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Server Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest, jejímž úkolem je poskytovat podporu podnikatelům v ČR (vznikla sloučením původního CzechInvestu, ARP a CzechIndustry). Implementační agentura rozvojových programů. Podpora MSP (státní podpora; Phare 2000, 2002 a 2003; Strukturální fondy - OPPP, SOP; CERN). Rada pro rozvoj podnikatelského prostředí. Informace o činnosti CzechInvestu. Praktické informace pro investory (databáze českých subdodavatelů, databáze průmyslových nemovitostí, investiční pobídky). Program podpory průmyslových zón (mapa, programy, statistické přehledy výsledků).

  Zařazeno: Investování , Instituce

 • Allianz pojišťovna, a.s.

  http://www.allianz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Allianz pojišťovna, a. s., stoprocentní dceřiná společnost předního pojišťovacího koncernu Allianz AG Mnichov, zahájila svoji činnost na českém pojistném trhu 1. ledna 1993. Jako univerzální pojišťovna patří mezi tři největší pojišťovací společnosti v ČR. Je součástí světové finanční skupiny Allianz Group, jednoho z největších poskytovatelů finančních služeb s více než 60 miliony klientů ve více než 70 zemích. Web obsahuje přehled pojistných produktů, přehled možných likvidací pojistných událostí, všeobecné pojistné podmínky, tiskové centrum, online produkty, výroční zprávy, informace o společnosti, odkazy na další stránky mezinárodní sítě Allianz. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pojištění

 • AMCICO AIG Life

  http://www.amcico.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Zakladateli AMCICO AIG Life - První americko-české pojišťovny, a.s., jsou dvě finančně silné a stabilní společnosti: ALICO AIG Life (American Life Insurance Company) a AIG (American International Group, Inc.). Pojišťovna poskytuje životní i neživotní pojištění. Společnost je členem České asociace pojišťoven. Web obsahuje: Základní informace o AMCICO AIG Life, přehled nabízených produktů a služeb (životní, úrazové a skupinové pojištění), klientský servis, online služby, novinky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pojištění

 • Asociace českých pojišťovacích makléřů

  http://www.acpm.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Cílem asociace je prosazování profesních zájmů, kultivace prestiže profese ve sféře českých finančních služeb. Historie, poslání a zaměření činnosti asociace. Kritéria členství. Kodex etiky pojišťovacího makléře. Adresář členů asociace. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Pojištění

 • Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců ČR (AFiZ)

  http://afiz.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Asociace jejíž činnost je zaměřena do oblasti vzdělávání svých členů, legislativy, vytváření etických norem a profesních postupů pro práci investičních zprostředkovatelů. Základní informace o AFiZ, zákaznický servis, informace pro veřejnost tříděné dle typu investice, členství, struktura, stanoviska, vzdělávání v oblasti AFiZ, partneři, FAQ. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Investování

 • Asociace Inkasních Agentur (AIA)

  http://www.aiacz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace, která sdružuje nejvýznamnější hráče na trhu inkasa pohledávek v České republice. Základní údaje o činnosti asociace, seznam členů, etický kodex, aktuality, tiskové zprávy. Část webu tvoří uzavřená sekce pro členy. AIA je členem Federation of European National Collection Associations (FENCA), Evropské federace národních inkasních agentur). Česky.

  Zařazeno: Asociace , Pohledávky

 • Asociace insolvenčních správců

  http://www.asis.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Asociace insolvenčních správců (ASIS) představuje nejvýznamnější organizaci zastupující insolvenční správce. Jedná se o dobrovolnou, profesní a nezávislou organizaci, která vahou své členské základny aktivně působí ve všech oblastech ovlivňujících prostředí insolvenčního řízení v České republice. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Pohledávky

 • Asociace penzijních fondů ČR (APF ČR)

  http://www.apfcr.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka asociace penzijních fondů ČR (APF ČR), jež je dobrovolným zájmovým sdružením právnických osob, zejména penzijních fondů. Základní údaje (orgány; seznam členů s odkazy). Vybrané ekonomické ukazatele. Definice a účel penzijního připojištění. Simulace výpočtu. Komentáře, stanoviska APF. Dokumenty, publikace ke stažení. Vyhledávání. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Sociální pojištění