Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Média,

 • Brno Business

  http://www.ibrno.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronická verze časopisu Brno Business. Jednotlivé články jsou k dispozici online. Časopise je provázán s rozcestníkem iBrno (mj. kategorie: Úřady; Obchody a služby; Ekonomika; Kultura; Restaurace a hotely; Zdravotnictví). Nabídka dalších periodik. Možnost zasílání elektronických novin zdarma. Archiv vybraných článků. Kalendář akcí. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Cable News Network (CNN)

  http://www.cnn.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky nejstarší výhradně zpravodajské televizní stanice zaměřené na podrobný monitoring událostí v celém světě. Internetové stránky publikují informace souběžně s údaji poskytovanými v klasické obrazové televizní verzi. Sekce: Aktuální zprávy ze světa, aktuality z území Spojených států amerických (USA), počasí, ekonomické a obchodní zpravodajství, sportovní události, politika, právo, technologie, věda a výzkum, zdraví, zábava, cestování, vzdělávání. Nabídka reklamy, informace o vysílání, nabídka dalších služeb. Možnost odběru novinek e-mailem. Odkazy na další stránky skupiny CNN. Anglicky.

  Zařazeno: Tisk , Televize

 • Central Europe Online

  http://www.centraleurope.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Zpravodajský server Central Europe Online. Lze vyhledávat podle zemí (nejen ze střední Evropy) a podle zpráv z různých (převážně ekonomických) tématických okruhů. Registrace nutná. Vyhledávání. možnost zasílání novinek na emailovou adresu. Anglicky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Časopis a portál COT Business

  http://www.cot.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislý časopis a Internetový server cestovního ruchu - Communication On-line Ttravel Business (COT). Novinky z oblasti turistiky a cestovního ruchu z domova i ze zahraničí; informace z regionů; destinace z celého světa; seznamy a reference cestovních kanceláří; informace o ubytování, gastronomii, dopravě; informace pro podnikatele (trendy, statistiky, asociace, sdružení, konference, pojišťovny aj.); veletrhy; nabídka inzerce. Plné texty vybraných článků z tištěné verze časopisu COT business. Stránky společnosti COT media. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Cestovní průvodce, doprava , Tisk

 • Časopis Kapitál

  http://www.kapital.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronická verze ekonomického měsíčníku Kapitál. Exkluzivní články od zahraničních i tuzemských autorů, rozhovory, komentáře, analytické studie i prestižní žebříčky úspěšných firem i jednotlivců. Inspirace jak nakládat s kapitálem. Web obsahuje plné texty článků publikovaných v doposud vydaných číslech tištěné verze časopisu. nabídka dalších produktů vydavatelství EuroMedia CS. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Časopis Lobby.cz

  http://www.lobby.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronické verze časopisu Lobby, zaměřeného na podporu podnikání, rozšířená o další zprávy a servis. Web obsahuje: Oborové novinky; vybrané články z tištěného časopisu Lobby a ukázky z připravovaného čísla; archiv článků; základní informace pro orientaci a pčáteční aktivity v Evropské unii (EU), nabídka časopisu Obchod - Kontakt - Marketing, který je věnován zahraničnímu obchodu; nabídka předplatného obou časopisů. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Časopis Obec & finance

  http://www.triada.cz/oaf/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Elektronická verze odborného periodika pro ekonomické otázky obcí a měst. (Sekce stránek firmy Triada, společnosti s celostátní působností na poli výrobků a služeb pro města a obce.) Časopis je určen především představitelům obcí a měst, úřadům veřejné správy a firmám, které nabízejí své výrobky a služby municipální sféře. Časopis je distribuován do všech obcí a měst ČR, na všechny obce s rozšířenou působností a krajské úřady. Nabídka tištěné verze časopisu; obsah starších čísel; vybrané články v elektronické podobě. Česky.

  Zařazeno: Tisk

 • Časopis Personalista

  http://www.personalista.com/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online časopis pro personalisty. Jednotlivé články, tipy a rady jsou rozděleny do sekcí: Novinky; Motivace pracovníků; Získávání a výběr; Rozvoj pracovníků; Outsourcing; Pracovní právo; PR a Reklama. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, shrnutí článků anglicky.

  Zařazeno: Tisk , Personální agentury

 • Časopis Podnikatel Info

  http://www.podnikatel-info.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Podnikatelský list pro Českou republiku. Oficiální stránky oborového periodika určeného českým podnikatelům. Aktuální zprávy, motivační články, rady, tipy, návody, zkušenosti, doporučení a různá řešení pro podnikový management a marketingové pracovníky. Roční ediční plán časopisu a specializovaných příloh. Starší čísla časopisu si lze ze stránek stáhnout zdarma ve formátu PDF. Česky.

  Zařazeno: Ekonomika a podnikání

 • Časopis Prosperita

  http://www.prosperita.info/casopis Nahlásit nefunkční odkaz

  Měsíčník si klade za cíl podporovat tvořivý proces podnikání, inovativní aktivity, sám je iniciovat a také se jich účastnit. K tomu využívá Prosperita podnikatelských směrů definovaných úspěšnými malými i velkými společnostmi, provádí analýzu jejich postupů a hlavně zveřejňované příspěvky podkládá informacemi vysoké jakosti. Mnohé náměty získává od profesních uskupení, jejichž je partnerem. Časopis Prosperita vychází již od roku 1999 a ve svém obsahu každý měsíc shrnuje hodnotné informace z oblasti podnikání, ekonomických vztahů a v neposlední řadě odborné informace rozličných oborových skupin. Informační jádro časopisu Prosperita tvoří originální, vlastní redakční materiály, především články a rozhovory. Časopis rovněž spolupracuje s PR a reklamními agenturami, které zastupují nejrůznější klienty. Česky.

  Zařazeno: Tisk , Ekonomika a podnikání