Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Státní správa, samospráva,

 • Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

  http://www.nature.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky agentury, jejímž hlavním posláním je péče o přírodu a krajinu na území České republiky. Základní informace o agentuře, úřední deska, koncepce činnosti, související legislativa, přehled odborné činnosti, aktuality, publikační činnost, odkazy na související internetové stránky. Součástí stránek jsou dále samostatné dokumenty a ucelené projekty, umístěné na subdoménách: Ústřední seznam ochrany přírody (ÚSOP), Úmluva o biologické rozmanitosti v ČR, Soustava Natura 2000 v ČR, Portál ochrany přírody, Mapový server AOPK ČR, Sledování stavu biotopů a druhů, Záchranné programy a další. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Státní úřady, agentury , Životní prostředí

 • Asociace krajů České republiky (AKČR)

  http://www.asociacekraju.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky zájmového sdružení právnických osob, jehož hlavním cílem je hájit a prosazovat společné zájmy a práva krajů. Základní informace o AKČR, aktuální informace, prezentace krajů, související legislativa, dokumenty týkající se Evropské unie, odkazy na relevantní internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Kraje

 • Benešov

  http://www.benesov-city.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky městského úřadu Benešov. Informace o podobě a chodu úřadu (struktura úřadu, seznam členů zastupitelstva, rady města, kontakty, komise, texty vyhlášek radnice, rozpočet města). Informace pro občany (telefonní seznam, program svatebních obřad, další informace). Kultura a sport (program divadla, kina, kulturních a sportovních akcí). Virtuální procházky, plán města. Informace ze školství (přehled mateřských škol a školských zařízení, kontakty). Informace ze sektoru služeb (hotely a penziony, restaurace). Kalendář akcí. Informační centrum ve městě. Česky.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Beroun

  http://www.mesto-beroun.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační server města Berouna. Základní informace, novinky, úřední deska, adresář, životní situace, e-podatelna, dokumenty, fotoarchiv, radniční list, virtuální průvodce Berounem, středočeský TV magazín, mapy města a kraje, kulturní kalendář. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Bezpečnostní informační služba (BIS)

  http://www.bis.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Bezpečnostní informační služby ČR (BIS). Informace o BIS (organizační struktura, oblasti působnosti, zaměření a spolupráce, rozpočet, výroční zpráva). Výsledky činnosti a poznatky. Bezpečnostní informační servis (terorismus, extremismus, organizovaný zločin, šíření zbraní hromadného ničení, kontrašpionáž). Kontrolní činnost BIS. Přehled a popis zpravodajských prostředků. Plný text zákonů o BIS, resp. zpravodajských službách. Odkaz na seznam internetových adres (organizací státní správy, ministerstev, zahraničních zpravodajských služeb). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Státní úřady, agentury

 • Blansko

  http://www.blansko.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Blansko. Informace městského úřadu a z oblasti samosprávy (kontakty, činnost, aktuální dění, vyhlášky, akce). Informace o Blansku a okolí (historie, mapa města, cestovní ruch, ubytování, Moravský kras). Kultura a sport (programy kulturních zařízení, přehled akcí). Zpravodaje (městský zpravodaj, inzerce on-line). Odkazy na další stránky (Muzeum Blanska, Městská knihovna Blansko, Městská policie). Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Brno

  http://www.brno.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka města Brno. Stránky úřadů a institucí (magistrát, konzuláty, městské části, důležité osoby v samosprávě, orgány státní správy, Městská policie, veřejné zakázky, organizace národnostních menšin, ombudsman). Informace pro podnikatele (podnikatelské prostředí, rozvojové programy, analýza úvěrové spolehlivosti města, strategie rozvoje města a kraje). Centrální mapa stavebních pozemků města. Život v Brně (kultura, sport, festivaly, výstaviště a veletrhy, vzdělávání, univerzita). Euroskop (ČR a EU, informační středisko Brna pro EU). Adresář sociálních služeb. Město a region (historie, pamětihodnosti, zajímavosti v regionu, poloha). Volná místa a výběrová řízení.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Bruntál

  http://www.mubruntal.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka městy Bruntál. Informace Okresního úřadu a městského úřadu (texty usnesení, vyhlášky, záměry, veřejné soutěže, prodeje a pronájmy, kontakty na zastupitele). Investorské stránky (dokumenty z usnesení Městského úřadu, pronájmy a prodeje, přehled lokalit, užitečné odkazy). Města a obce regionu on-line. Turistické stránky (historie, zajímavosti, mapa, ubytování, služby, jízdní řády, cyklistické a turistické trasy, odkazy na turistické lokality a informační centra). Kultura a sport (programy, přehled akcí). Městské informační centrum. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Břeclav

  http://breclav.org/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky města Břeclav. Informace Městského úřadu (struktura a kontakty, vyhlášky, úřední deska, prodeje a pronájmy, rozpočet, poslanci města, archiv zápisů rady a zastupitelstva, formuláře Městského úřadu on-line). Společně v EU (Aktuality, Semináře, Dokumenty, Informace). Podnikání (Okresní hospodářská komora, Společná strategie, Dokumenty pro investory). Kultura, školství a spor. Turistika a volný čas. Aktuality. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Regiony, města, obce

 • Celní správa

  http://www.cs.mfcr.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Celní správy ČR. Informace CS (hraniční přechody a letiště, limity zboží osvobozeného od dovozního cla, vrácení DPH, změny v celním sazebníku pro r. 2001, kurzovní lístek pro výpočet cla, dovozní kvóty, celně technické laboratoře,statistiky o výkonu služby CS, přehled veřejných zakázek vyhlašovaných GŘC). Soubor celních předpisů. CS v kontextu příprav na vstup do EU (základní dokumenty/předpřístupová strategie celní správy, zprávy ze screeningu, národní program přípravy na členství za oblast cel ap./, pravidelná zpráva EK za oblast cel pro ČR /srovnání s ostatními kandidátskými zeměmi/, přehled legislativy EU v anglické a české verzi, EU na internetu). Celní orgány. Celní sazebník. Datové soubory (vč. popisu struktury) pro celní deklaranty. Elektronické celní řízení. Přehled zahraničního obchodu (podle zboží, podle zemí, podle zboží a zemí, podle zemí a zboží). Měsíčník CS Clo-Douane (obsah vybraného čísla/ročníku, fulltext článků). Odkaz na web stránky státních orgánů ČR, WCO, zahraniční celní správy apod. Česky, částečně anglicky.

  Zařazeno: Ústřední orgány , Clo a celní překážky