Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Adresáře, registry,, Podkategorie: Lidské zdroje,

 • Cizinci v České republice

  http://www.czso.cz/csu/2011edicniplan.nsf/publ/1118-11-r_2011 Nahlásit nefunkční odkaz

  Samostatná publikace na stránkách Českého statistického úřadu (ČSÚ) věnovaná životě cizinců v České republice. Stránky jsou určeny odborné i laické veřejnosti. Cílem ČSÚ je podat základní a zároveň spolehlivý a vyvážený přehled o životě cizinců v ČR. Informace jsou rozděleny do sekcí: Počet cizinců v ČR; vnitřní a zahraniční migrace; azylové řízení a azylanti; nabývání státního občanství; ekonomická aktivita; vzdělávání; zdravotní péče; kriminalita; nelegální migrace; integrace cizinců v zahraničí; definice pojmů; koncepce integrace; koncepce výběru a zpracování statistických údajů. Odkazy na související weby. Česky.

  Zařazeno: Lidské zdroje

 • CV Market

  http://www.cvmarket.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Pracovní nabídky z celé východní Evropy. Prostor pro zveřejnění vlastního životopisu v případě hledání zaměstnání a rovněž inzerce volných pracovních míst. Návod jak napsat životopis; jak se připravit na pohovor; jak budovat kariéru; co očekávat od pracovní smlouvy; co je to aktivní hledání práce; na co by neměl zapomínat zaměstnavatel. Oborové statistiky. Plné využití služeb je možné pouze po registraci, která je prvních šest měsíců zdarma. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Lidské zdroje

 • CV-Online

  http://www.cvonline.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový pracovní portál s nabídkami volných pracovních míst v ČR a v zahraničí (především ve střední a východní Evropě). Možnost zpřístupnit svůj životopis zaměstnavatelům. Nabídky práce, hledání zaměstnanců. Rozsáhlá databáze životopisů uchazečů. Hledání v celé databázi i v jednotlivých sekcích. Praktické informace: rady jak hledat práci, jak napsat životopis, návody jak využívat trh práce, právní poradna. Sekce Školení s aktuálními kurzy. Česky a anglicky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • Doma v České republice

  http://www.domavcr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Pomoc pro cizince hledající nový život. Stránky provozuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s Mezinárodní organizací pro migraci Praha (IOM) a dalšími organizacemi. Rady pro život v ČR (pobyt, rodina, zaměstnání, podnikání, bydlení, zdraví, lékařská péče, sociální zabezpečení, vzdělávání, státní občanství, sdružování); FAQ; kalendář akcí; nejčastější a jiné důležité rady pro pobyt cizinců v ČR; online časopisy (Legální migrace - otevřená šance); základní informace o imigračních komunitách v ČR; aktuality. Česky, anglicky, francouzsky, rusky, ukrajinsky, vietnamnsky, arménsky.

  Zařazeno: Lidské zdroje

 • eLabyrint

  http://www.elabyrint.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Databáze e-learningových kurzů provozovaná Českou společností pro rozvoj lidských zdrojů (ČSRLZ). Hlavním cílem je vytvořit jedno centrální místo (shromaždiště) pro elektronické kurzy v českém jazyce, ušetřit čas při vyhledávání potřebného kurzu, poskytovat základní informace o kurzech, dodavatelích a oblasti e-learningu. Web obsahuje seznam kurzů, seznam dodavatelů (oba s možnostmi vyhledávání) a archiv oborových článků. Česky.

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • Elektronické formuláře pro dávky státní sociální podpory

  http://portal.mpsv.cz/forms/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online aplikace sloužící k usnadnění komunikace s orgány státní správy v oblasti státní sociální podpory (např. přídavky na dítě, bydlení, dopravu; žádosti o dávky; hlášení změn; doklady a potvrzení o výši příjmů, studiu aj.). Popis podmínek provozu celé aplikace. Informace o zabezpečení soukromých dat při cestě internetem, co je to SSL a jak je zde využit elektronický podpis. V sekci "Dávky SSP" lze snadno zjistit například výši životního minima nebo nárok na dávky závislé na výši příjmů. Podrobná nápověda o funkčnosti a ovládacích prvcích aplikace Elektronické formuláře SSP. Česky.

  Zařazeno: Úřady práce , Státní úřady, agentury , Lidské zdroje

 • Human Resources Server

  http://www.hr-server.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Server zaměřený na informace ze světa práce, personalistiky a psychologie. Web obsahuje: Seznam poradenských společností a profesních organizací; přehled profesních periodik; odkazy na další oborové internetové stránky, školení, kurzy; přehled firem zabývajících se vzděláním; související zákony a legislativa; přehledy tištěných periodik vhodných pro nábor zaměstnanců, organizací pro čerstvé absoloventy a studenty; přehledy informačních systémů pro oblast HR; oborové slovníky. Česky.

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • IAESTE ČR

  http://www.iaeste.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  IAESTE České republiky (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience - Mezinárodní organizace pro výměnu studentů za účelem získání technické praxe) je nevládní, nepolitická a nezisková studentská organizace, jejíž hlavní činností je organizování zahraničních odborných stáží. Sdružuje mladé lidi bez ohledu na náboženství, národnost, barvu pleti, původu nebo pohlaví. Informace o možnostech praxe a stáže (FAQ, zkušenosti aj.), online katalog pracovních míst, volné (post) praxe, informace o pořádání veletrhů pracovních příležitostí, výměnné programy, kalendář akcí, tiskové zprávy, odkazy na další podobné weby, download formulářů a dokumentů pro vyjíždějící studenty. Odkazy na lokální centra IAESTE ČR. Samostatná složka Pomoc Africe. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje

 • iKariéra.cz

  http://www.ikariera.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Server nabídek práce a volných míst. Server se soustřeďuje na studenty a absolventy vysokých škol technických škol a ekonomických oborů, jimž se snaží usnadnit hledání pracovního uplatnění. Informace pro studenty, nabídky zaměstnání, témata diplomových a bakalářských prací, vkládání životopisů, firemní profily, kalendář akcí (veletrhy pracovních příležitostí), zahraniční praxe, tématické články, zkušenosti. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Lidské zdroje

 • Inzerce práce

  http://www.inzerceprace.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Denně aktualizovaná online nabídka pracovních příležitostí v České republice. Zasílání nabídek práce na e-mail. Články, informace, personalistika, pracovní právo, zajímavosti. Hledání volných míst, hledání zaměstnanců, katalog partnerů, ceník. Informace o dalších možnostech vzdělávání, rekvalifikaci nebo práci v zahraničí. Česky.

  Zařazeno: Personální agentury , Vzdělávání, rekvalifikace , Lidské zdroje