Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Lidské zdroje, vzdělávání,, Podkategorie: Úřady práce,

 • Elektronické formuláře pro dávky státní sociální podpory

  http://portal.mpsv.cz/forms/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online aplikace sloužící k usnadnění komunikace s orgány státní správy v oblasti státní sociální podpory (např. přídavky na dítě, bydlení, dopravu; žádosti o dávky; hlášení změn; doklady a potvrzení o výši příjmů, studiu aj.). Popis podmínek provozu celé aplikace. Informace o zabezpečení soukromých dat při cestě internetem, co je to SSL a jak je zde využit elektronický podpis. V sekci "Dávky SSP" lze snadno zjistit například výši životního minima nebo nárok na dávky závislé na výši příjmů. Podrobná nápověda o funkčnosti a ovládacích prvcích aplikace Elektronické formuláře SSP. Česky.

  Zařazeno: Úřady práce , Lidské zdroje , Státní úřady, agentury

 • Úřady práce

  http://www.uradprace.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Seznam úřadů práce abecedně podle okresů. Odkazy na úřady práce na internetu. Seznam soukromých zprostředkovatelen práce. Hledání volného místa podle okresů a dosaženého vzdělání. Hledání volného místa podle zadané profese. Servery s volnými místy. Kompletní statistické informace ze Správy služeb zaměstnanosti. Zasílání informací o volných pracovních místech.

  Zařazeno: Úřady práce , Lidské zdroje

 • Vyhledání firem v konkurzu pro náhradu mezd

  http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/insolvence/zamkonkurz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Online databáze vyhledávání firem sídlících na území České republiky pro žádost o náhradu mezd. Sekce internetových stránek Správy služeb zaměstnanosti (SSZ). Program obsahuje informace o zaměstnavatelích, jejichž zaměstnanci mohou v souladu se zákonem č. 118/2000 sb., uplatnit své případné mzdové nároky u úřadů práce, včetně lhůty, do které lze tyto nároky uplatnit. Firmy lze vyhledat podle několika kritérií (název firmy, IČO, adresa). Vyhledávání firem lze omezit zadáním řady upřesňujících parametrů. Přístup na další sekce Integrovaného portálu MPSV. Česky.

  Zařazeno: Úřady práce , Pohledávky