Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Podpora podnikání,, Podkategorie: Poradenství,

 • Agentura pro Regionální Rozvoj (ARR) - Moravskoslezský kraj

  http://www.arr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky ostravské Agentury pro regionální rozvoj, a.s., která se podílí na koordinaci projektů ekonomické a sociální transformace a rozvoji regionu. Mimo jiné funguje jako certifikované Regionální informační centrum, Euro Info Centrum a Regionální informační místo agentury CzechInvest. Základní informace o společnosti; informace o regionu; projekty a programy; strategické dokumenty; investiční příležitosti; poradenství; Kalendář seminářů; odkazy na související internetové stránky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Poradenství

 • Business Innovation Centre (BIC)

  http://www.bicprague.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Business Innovation Centre (BIC) Praha je projektem Technologického centra AV ČR zaměřeným na podporu vzniku a rozvoje malých inovačních podniků. Podpora je poskytována zejména firmám, které jsou zaměřeny na pokročilé výrobky, technologie a služby s perspektivou dalšího inovačního vývoje. Podnikům je poskytována řada služeb a výhod, které jim pomáhají překonat počáteční obtíže a vytvářejí podmínky pro jejich další úspěšný rozvoj. Web obsahuje základní informace o BIC, novinky, aktuality, probíhající projekty, dotazník pro zájemce o spolupráci. Česky.

  Zařazeno: Podpora výzkumu a inovací , Poradenství

 • Business.center.cz

  http://business.center.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační server pro obchodníky, podnikatele a finanční transakce. Novinky a aktuality; texty oborových zákonů a nařízení; šablony dokumentů, rady a diskuse v rubrikách finance, právo, úřady. Podrubrika Ochrana spotřebitele. Odkazy na weby státní správy a oborové portály. Možnost registrace k odběru novinek e-mailem. Česky.

  Zařazeno: Zákony , Poradenství

 • CzechLink

  http://www.czechinvest.org/czechlink Nahlásit nefunkční odkaz

  Projekt kapitálových účastí vytvořený Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Prezentace na oficiálních stránkách agentury. Účelem projektu je poskytnout pomoc českým firmám, které hledají vhodného strategického nebo investičního partnera k dalšímu podnikání. Projekt podporuje akvizice stávajících společností a vznik Joint Venture partnerství. Web obsahuje další údaje k jednotlivým fázím projektu a možnosti jeho využití.

  Zařazeno: Investování , Poradenství

 • Česká asociace franchisingu (ČAF)

  http://www.czech-franchise.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky neziskové profesní organizace sdružující na národní úrovni poskytovatele franchisingu - franchisory a odborníky zaměřující se na problematiku franchisingu. Základní informace o ČAF, etický kodex, aktuality, metody franchisingu, kalendář akcí (konference, semináře), franchising ve světě, související legislativní texty. Česky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Investování , Poradenství , Asociace

 • Česká obchodní kancelář

  http://www.cto.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace České obchodní kanceláře (ČOK); marketingová firma specializující se na informace z českého obchodního trhu typu business-to-business (B2B). Služby: Marketingové studie, hledání obchodních vhodných partnerů, statistické studie, monitoring tisku, překlady, korektury, ověřování bonity firem. Odkazy na oborové weby. Oborové novinky. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Marketing, reklama, PR , Poradenství

 • Česká podnikatelská reprezentace při EU v Bruselu (CEBRE)

  http://www.cebre.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka České podnikatelské reprezentace při EU v Bruselu (CEBRE). CEBRE obhajuje české podnikatelské zájmy v Evropské unii - byla vytvořena HK ČR, SP ČR a KZPS ČR za podpory MPO a CzechTrade. CEBRE poskytuje služby pro podnikatele přímo z Bruselu. Katalog a ceník služeb (aktuality z EU; monitoring; stáže; inzerce; poradenství; zakázkové služby). Archiv zpráv (legislativa; podpůrné fondy a programy; statistiky; zajímavosti a postřehy). Články a prezentace. Čtvrtletník Czech Business Today (on-line). Česky, anglicky (základní info).

  Zařazeno: Infoportály o EU , Instituce , Poradenství

 • Český institut pro franchising (ČIF)

  http://www.ifranchising.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky institutu sloužícího pro pomoc malým a středním podnikatelům, kteří uvažují o zapojení do některé z franchisingových sítí. Základní informace o ČIF, informace o franchisingu, aktuality, kalendář akcí, činnost ČIF, nabídka poradenské činnosti, FAQ. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Investování , Poradenství

 • Český portál o franchisingu

  http://franchisinginfo.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál zaměřený na provoz franšíz a související podnikatelské aktivity. Franšíza je podnikatelský model, při němž jsou práva používat obchodní značku a know-how společnosti poskytnuty jinému podnikatelskému subjektu, který za ně zaplatí licenci. Portál obsahuje katalog franšíz, registr kandidátů, ABC franschisingu, aktuality a související informace z nejrůznějších oborů, jde se franschising uplatňuje.

  Zařazeno: Investování , Poradenství

 • Dynamic region (Moravskoslezský kraj)

  http://www.dynamicregion.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Regionální portál provozovaný Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje za finanční podpory Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Účelem portálu je poskytovat praktické informace komukoli, kdo má zájem podnikat v Moravskoslezském kraji. Umožňuje rychle, jednoduše a na jednom místě získat potřebné informace a kontakty na lidi, kteří mohou pomoci s podnikatelským záměrem. Pomůcka pro vyhledávání produktů, služeb, partnerů, dodavatelů, průmyslových nebo kancelářských prostor. Obecné užitečné programy právní, poradenské, stavební, developerské; podrobné informace o podnikání v Moravskoslezském kraji; informace o životě v kraji. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Kraje , Poradenství