Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Doprava,

 • Airways.cz

  http://www.airways.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Portál s praktickými informacemi o letecké dopravě. Aktuální oborové zprávy z ČR, Evropy, Ameriky, Asie, Austrálie; nová letadla; nové aerolinie; nové aerolinky; letové řády; atlas letadel; vyhledávání a nabídky letenek; FAQ; oborové odkazy. Česky.

  Zařazeno: Cestovní průvodce, doprava , Doprava , Jízdní řády

 • Asociace bezpečnostních poradců pro přepravu nebezpečných věcí (ABP)

  http://dgsa-rid.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky dobrovolné, neziskové a nezávislé asociace. Cílem asociace je přispívat k vyšší úrovni bezpečnosti při přepravách nebezpečných věcí v rámci státu i Evropy - zejména v oblasti železniční dopravy, participovat na přípravách právních předpisů a dalších dokumentů (normalizace, informatika, prognózy, studie, poradenství apod.), šířit obecné povědomí o nebezpečích a rizicích. Aktuality, kalendář akcí, oborové články, legislativa, nehody, označování nebezpečného nákladu na železnici, diskusní fórum, odkazy na další webové stránky. Česky.

  Zařazeno: Doprava , BOZP , Asociace

 • Asociace letecké dopravy ATA

  http://www.airlines.org/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační stránky ATA - Air Transport Association of America. Sdružení leteckých přepravců v USA. Užitečné informace o letecké dopravě (ceny paliva, přepravy osob a nákladů a další). Problematika bezpečnosti letecké dopravy. Anglicky.

  Zařazeno: Doprava

 • Autoškoly na internetu

  http://www.autoskoly.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Server věnovaný službám v oblasti získávání řidičských průkazů, školení řidičů a záležitostí souvisejících na jehož provozu se podílí Dopravní akademie ČR. Web obsahuje: odkazy na stránky autoškol del regionů, informace pro žáky autoškol, informace o školení řidičů, informace pro autoškoly, nabídka publikací pro žáky, pracovní nabídky, přehled učebních pomůcek, nabídka časopisu "Autoškola dnes", Pravidla provozu na pozemních komunikacích, nabídka oborových materiálů, zkušební testy, FAQ (Jak je to se svícením v zimě apod.), kurz pro budoucí učitele autoškol, odkazy na další stránky. Česky.

  Zařazeno: Služby , Doprava

 • BezPojištění.cz - rádce v otázkách povinného ručení

  http://www.bezpojisteni.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  On-line poradenství v otázkách pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (tzv. povinné ručení), jehož uzavření je povinné pro každého majitele vozidla. Web provozuje Česká kancelář pojistitelů. Základní informace, aktuality, legislativa, přehled poskytovatelů povinného ručení, FAQ, slovník pojmů, kontakty. Česky.

  Zařazeno: Pojištění , Doprava

 • Centrální registr vozidel

  https://www.mdcr.cz/Statistiky/Silnicni-doprava/Centralni-registr-vozidel Nahlásit nefunkční odkaz

  Sekce internetových stránek Ministerstva dopravy ČR. Web obsahuje globální statistické informace o registrovaných vozidlech v ČR k pololetí a za celé roky. Data do roku 2015 jsou ze systému "Dopravní park". Sekce věnovaná řidičským průkazům a statistiky k bodového hodnocení řidičů.

  Zařazeno: Doprava

 • Czech Raildays

  http://www.railvolution.net/czechraildays/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace ostravského mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy. Veletrh je určen především pro odbornou veřejnost. Web obsahuje plánek s místem konání veletrhu; oborové novinky; archiv zpráv a informací ze starších ročníků veletrhu (texty ze seminářů, layout katalogů, přehled vystavovatelů). Odkazy na oborové weby. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Výstaviště

 • Česká logistická asociace

  http://www.logistika.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace České logistické asociace (ČLA), nezávislé zájmové společenské organizace sdružující právnické i fyzické osoby. ČLA je členem Evropské logistické asociace (ELA). Informace o ČLA; cíle; aktivity; definice logistiky; oborové aktuality, zajímavosti; nabídka členství v ČLA. Aktivity: Semináře, konference, vydávání časopisu Logistika (odkaz na ukázky). Odkaz na web logistické databanky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Doprava , Asociace

 • České aerolinie (ČSA)

  http://www.csa.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetové stránky tradiční české letecké společnosti. Web obsahuje základní informace o ČSA; aktuální oborové informace a zpravodajství; letový řád ČSA; přehled o letadlové flotile; informace o veškerých službách spojených s cestováním s ČSA (rezervace, audio-video, opožděná zavazadla, informace o klientských programech, FAQ apod.); potřebné informace o letišti Praha-Ruzyně (včetně plánku); služby spojené s příletem (doprava z letiště, hotely, půjčení auta, průvodce, měnový konvertor, kultura, restaurace); komplexní portfolio služeb ČSA; ČSA v zahraničí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Služby , Doprava , Jízdní řády

 • České dráhy

  http://www.cd.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Českých drah (ČD). Možnost vyhledávání v jízdních řádech (též aglicky a německy); on-line předrezervace míst; vyhledání polohy vlaku. Sekce: O ČD (kontakty; org. struktura; historie; mapa síťě ČD). Cestování vlakem (nabídka služeb, slev; ceníky; výluky tratí). ČD CARGO (poradenství; kombinovaná doprava; pronájem nákladních vozů; přeprava nebezpečných věcí; spěšniny; on-line sledování přeprav; seznam stanic; průvodci nákladní přepravou). Nabídky a služby (vlaky na objednávku; kurýrní služby; reklama na ČD; inzerce, pronájmy a prodej; nepotřebné zásoby; inf. systémy NORMIS a TRIS). Zpravodajství a názory. Zájmové centru, odkazy. Česky.

  Zařazeno: Doprava