Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Energetika,

 • Agrokomplex Nitra

  http://www.agrokomplex.sk/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka výstavnictví Agrokomplex Nitra. Vedení a organizační struktura firmy. Popis a členění výstavního areálu. Technické služby. Kalendář výstav a veletrhů (tématické zaměření, závazná přihláška k účasti). Pozvánka na nejbližší akci z kalendáře výstav. Možnost dopravy do Nitry, resp. na výstaviště, možnost ubytování. Slovensky, anglicky.

  Zařazeno: Energetika , Zahraniční

 • Asociace energetických manažerů

  http://www.aem.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Nezávislé, neziskové a nevládní sdružení manažerů z odvětví energetiky. Informace pro členy a laickou veřejnost. Lobbying při tvorbě legislativních norem. Organizace výuky, školení, konferencí, seminářů, výstav. Informace o energetické politice státu. Mezinárodní kontakty a informace. Adresář regionálních kanceláří asociace.

  Zařazeno: Energetika

 • Asociace energetických manažerů (AEM)

  http://www.aem.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace sdružující specialisty, kteří mají ve své pracovní náplni hospodárné získávání i využívání energie, její přeměny a distribuci. Sdružuje energetické manažery na profesionální a partnerské bázi a společně se snaží působit na vytváření ekonomického, legislativního a technického prostředí k hospodárnému využití energie. Základní informace o AEM, aktuality, kalendář akcí, Zpravodaj AEM, Sborníky asociace, odkazy. Česky.

  Zařazeno: Energetika , Asociace

 • Časopis Alternativní energie

  http://www.tzb-info.cz/casopisy/alternativni-energie Nahlásit nefunkční odkaz

  Populárně odborný časopis "Alternativní energie" o úsporách paliv a energie a využívání netradičních zdrojů energie v domácnostech a podnikání. Základní informace o periodiku, archiv starších čísel, obsahy jednotlivých čísel, vybrané plnotextové články. Nabídka inzerce. Vyhledávání. Vydavatel: CEMC - České ekologické manažerské centrum. Česky.

  Zařazeno: Energetika

 • Český plynárenský svaz

  http://www.cgoa.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Český plynárenský svaz (ČPS) je nezávislé sdružení firem a odborníků působících v plynárenství a souvisejících oborech. Web obsahuje základní informace o činnosti, organizační strukturu ČPS, mezinárodní aktivity ČPS, seznam členů, oborové aktuality, kalendář akcí pořádaných ČPS (konference, workshopy), přihlášku do ČPS, informace o koordinačním pracovišti pro vozidla poháněná zemním plynem (NGV). Odkaz na oborový web Centrum plynárenských informací. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Energetika , Asociace

 • Český svaz zaměstnavatelů v energetice

  http://www.csze.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Stránky Českého svazu zaměstnavatelů v energetice (ČSZE), dobrovolné a nezávislé organizace sdružující výrobce a distributory elektrické energie a další právnické osoby z oblasti energetiky. Web obsahuje základní informace o ČSZE, orgány a odborné komise, členské organizace, oblast působnosti, komise, aktuální informace. Česky, anglicky, německy.

  Zařazeno: Energetika , Asociace

 • EFEKT.cz - energie efektivně, úspory a obnovitelné zdroje

  http://www.mpo-efekt.cz/cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační portál Ministerstva průmyslu a obchodu o podpoře energetických úspor a využití obnovitelných zdrojů energie. Aktuality, programy podpory (program EFEKT a dotační poradenství), energetické poradenství EKIS (Energetické konzultační a informační středisko), oborové e-publikace, legislativa, energetické expertízy (energetický audit; průkaz energetické náročnosti budov; kontrola účinnosti kotle a klimatizačního systému; seznam energetických expertů; oprávnění k činnostem v oblasti energetické účinnosti), odkazy na související internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Energetika , Dotace

 • Energetické informační centrum Energetik.cz

  http://www.energetik.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Informační portál společnosti Energ, spol. s r.o. určený všem, kteří se profesně zabývají energetikou (výrobci; distributoři; zaměstnanci zákazníka). Portál přináší mj. výhledy energetiky; předpoklady vývoje cen; informace o využití el. energie (úspory, osvětlení, vytápění, ...); sborníky ze seminářů; návrhy energ. zákonů a předpisů; analýzy energetiky, plynárenství. Sekce: Zprávy, aktuality. Články. Firmy. Akce, publikace. Časopisy Plyn, Energetika. Ekonomika (mj. Analýza elektroenergetiky; Dovoz a vývoz el. energie; Základy obchodování; Hodnocení JETE; Grafické statistiky;). Kontakty na výrobce. Odkazy. Česky, anglicky (základní info).

  Zařazeno: Energetika

 • Energetický regulační úřad

  http://www.eru.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Energetického regulačního úřadu (ERÚ). Úkoly: ochrana zájmů spotřebitelů před snahou zvyšovat ceny, důraz na kvalitu a spolehlivost dodávek energie, podpora konkurence, zefektivnění činnosti energetických společností, stabilita cenové úrovně. Základní informace. Přehled energetické legislativy. Cenová rozhodnutí. Ceny a tarify. Licence (vyhledávání licencovaných osob). Projekty. Systém statistiky elektroenergetiky ČR (TISSEL). Sdělení ERÚ. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Energetika , Inspekce , Státní úřady, agentury

 • Eurogas

  http://www.eurogas.org Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky Evropské asociace zemního plynu (The European Union of the Natural Gas Industry, Eurogas), která soustřeďuje představitele hlavních evropských společností, podnikajících v oboru zemního plynu. Web obsahuje základní informace o Eurogas, aktivity, projekty, tiskové zprávy, kalendář akcí, výroční zprávy, oborové informace (příklady využití zemního plynu). Download oborových publikací. Anglicky.

  Zařazeno: Energetika , Evropa