Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Informatika,

 • Asociace informačních systémů pro občany se specifickými potřebami (AISO)

  http://www.aiso.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace zaměřené na osvětovou činnost v oblasti využívání moderních informačních technologií využitelné pro zdravotně hendikepované občany. Základní informace o AISO, aktuality, informace o specializovaných IT projektech, možnosti spolupráce, odkazy na internetové stránky partnerů. Česky.

  Zařazeno: Informatika , Asociace

 • Asociace provozovatelů kabelových a telekomunikačních sítí (APKT)

  http://www.apkt.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace, jejímž cílem a posláním je vytvářet podmínky pro rozvoj činností provozovatelů kabelových a telekomunikačních sítí v České republice. Základní informace o APKT, stanovy, přehled událostí, kontakty, odkazy na související internetové stránky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Informatika , Asociace

 • Asociace provozovatelů mobilních sítí

  http://www.apms.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem činnosti Asociace je prosazování společných podmínek pro další rozvoj mobilních sítí GSM, vytváření předpokladů pro poskytování nových služeb a ochrana rovného a otevřeného tržního prostředí elektronických komunikací. Rozcestník na členy asociace: Eurotel, Oskar, T-Mobile. Česky.

  Zařazeno: Informatika , Telekomunikace , Asociace

 • Asociace provozovatelů soukromého vysílání (APVS)

  https://www.apsv.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky asociace. Základní informace o APVS, informace o členech (jednotlivá rozhlasová studia a rádia), mediální zastoupení, přehled projektů (mediaprojekty), relevantní zákony, vzory a formuláře (ke stažení), aktuální výsledky poslechovosti, Zprávy Rady České republiky pro rozhlasové a televizní vysílání a další dokumenty. Česky.

  Zařazeno: Informatika , Asociace

 • Bluetone Depo

  http://depo.bluetone.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetová služba Českých Radiokomunikací pro online přenos velkoobjemových dat, která nelze posílat běžným e-mailem. Služba je zcela zdarma; ovládánání je intuitivní. Služba umožňuje v jedné relaci nahrát až 50 MB dat, což je několikrát více než u některých jiných podobných služeb. Data jsou však v Blutone Depo uschována pouze dva dny; poté dojde k jejich odstranění. Nespornou výhodou služby je naopak to, že v rámci jedné relace lze oznámení poslat několika uživatelům najednou. Uložená data si může stáhnout více uživatelů, ne jenom jeden. Exspirace dat: 2 dny. Česky.

  Zařazeno: Služby , Informatika

 • Centrum pro elektronický obchod

  http://www.centrumeo.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Centra pro elektronický obchod (CEO). CEO je odbornou sekcí České společnosti pro systémovou integraci. Sdružuje organizace a jednotlivce s profesním zájmem o elektronický obchod, Internet a širší aspekty rozvoje informační společnosti. CEO mj. monitoruje možnosti zapojení do 6. rámcového programu EU. Základní informace (Rada CEO, mise, podmínky členství, kontakt). Seznam členů (kolektivní, individuální). Akce. Dokumenty k tématu. CEO sděluje. Odkazy z oblasti. Diskuze. Česky.

  Zařazeno: Informatika , Instituce

 • CZ.NIC

  http://www.nic.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Web správce domény nejvyšší úrovně CZ (Cz.NIC) - zájmového sdružení právnických osob, které je hlavním registrátorem internetových domén v ČR. O sdružení CZ.NIC (stanovy, členové, statutární orgány, výroční zprávy). Obecná pravidla registrace domén. Ceník služeb. Vyhledávání zaregistrovaných domén (podle jména, subjektu, kontaktu). Seznam registrátorů domén v ČR. FAQ k problematice. Problémy s doménou - řešení sporů. Vydaná soudní rozhodnutí. Projekty. Archiv. Info k problematice domén (např. .eu). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Informatika , Oborové, firemní

 • Česká asociace kompetitivních komunikací

  http://www.cakk.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Česká asociace kompetitivních komunikací (ČAKK). Cílem asociace je přispět k budování moderní infrastruktury a informační společnosti v ČR. ČAKK založily přední společnosti kabelových komunikací, členy jsou však také poskytovatelé služeb pevných, bezdrátových, satelitních a mobilních sítí, telekomunikačních a TV služeb a další. O ČAKK (profil, stanovy, členové, přihláška). Aktualní dění (v ČAKK; v oboru, legislativa). Archiv. Výroční zprávy a texty z konferencí. Odkazy na zahraniční asociace. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Informatika , Telekomunikace

 • Česká asociace manažerů IT (CACIO)

  http://www.cacio.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky České asociace manažerů úseků informačních technologií (CACIO), která sdružuje vrcholové vedoucí pracovníky v oblasti informačních technologií. Asociace si klade za cíl zejména vytvořit profesní platformu manažerů IT, zvyšovat přínosy IT jak pro jednotlivé společnosti, tak pro českou ekonomiku jako celek. Základní informace o asociaci, kalendář akcí, aktuální zprávy, forum CACIO, soutěž IT projekt roku. Česky.

  Zařazeno: Informatika , Asociace

 • Česká pobočka AFCEA

  http://www.afcea.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace asociace AFCEA (Armed Forces Communications & Electronics Association) zabývající se problematikou vědeckých, vojenských a průmyslových aspektů informačních technologií (informačních a komunikačních systémů), přispívajících k posilování bezpečnosti země a obraně všeobecně uznávaných morálních hodnot demokratického světa. O AFCEA (historie, aktivity, členové (kolektivní - firmy/individuální), podmínky členství, stanovy). AFCEA ve světě (odkazy). Kalendář akcí z oboru. Novinky. Zpravodaj české pobočky AFCEA, angl. magazín Signal. Nabídka služeb CRCG servis - CALS (zavádění strategie CALS do průmyslu a st. správy). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Informatika , Asociace