Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Strojírenství,

 • Asociace leteckých výrobců (ALV) ČR

  http://www.alv-cr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky zájmového sdružení, jehož cílem je zastupovat a hájit zájmy svých členů. Členy ALV jsou výrobci letadel a jejich komponentů, výrobci letadlových agregátů a zařízení, firmy zajišťující údržbu a servis, firmy zabývající se výzkumem a vývojem letecké techniky. Základní informace o ALV, aktuality, tiskové zprávy, kalendář akcí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Strojírenství

 • Asociace odborných velkoobchodů - obory plyn, voda, topení, vzduchotechnika

  http://www.aov.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace odborných velkoobchodů. Informace z oboru (novinky, předpisy, normy). Databáze členů. Přehled akcí, veletrhů

  Zařazeno: Strojírenství

 • Česká strojnická společnost (ČSS)

  http://www.strojnicka-spolecnost.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky neziskové organizace strojních inženýrů a techniků. Společnost organizuje odbornou zájmovou činnost s cílem získávat nové informace a podporovat výměnu zkušeností z různých strojírenských oborů. Základní informace o ČSS, kalendář akcí. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Strojírenství

 • Česká svářečská společnost ANB

  http://www.cws-anb.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky oborového sdružení právnických osob, organizace akreditované u stěžejních domácích i zahraničních autorit. Sdružení pro udržení vysokého standardu, spolehlivosti a bezpečnosti svářečských technik. Základní informace o sdružení, přehled činnosti, možnosti školení pro svářeče, přehled zkušebních organizací, odborné informace (kurzy, semináře, akce; technické normy; právní předpisy; knihovna publikací; zkratky ve svařování; FAQ, nabídky a poptávky zaměstnání; odkazy na další internetové stránky), autorizace, mezinárodní kvalifikace, certifikace (seznam technických pravidel apod.), politika jakosti, aktuality (Informační servis). Česky.

  Zařazeno: Asociace , Stavebnictví , Strojírenství

 • Eskalatory.cz

  http://www.eskalatory.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový server nabízející ucelené informace z oblasti eskalátorů a pojízdných chodníků. Základní informace o tvůrcích stránek; seznam firem zabývajících se výrobou eskalátorů a pojízdných chodníků; seznam firem zabývajících se servisem eskalátorů a pojízdných chodníků; prezentace těchto firem; možnosti zadávání výběrových řízení. Česky.

  Zařazeno: Strojírenství

 • Inženýrská akademie ČR

  http://www.eacr.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Inženýrská akademie České republiky (EACR) je výběrové sdružení jehož hlavním cílem je podpora vývoje technických věd. EACR snaží se zvýšit prestiž inženýrských profesí a starat se o dynamický růst ekonomického a společenského vývoje se zájmem o konkurenční schopnost ČR na mezinárodním trhu. Web obsahuje základní informace o EACR, kalenář akcí, projekty, nabídku publikací, publikované dokumenty, uzavřená sekce pro členy EACR. Anglicky, část portálu též česky.

  Zařazeno: Vzdělávání, rekvalifikace , Strojírenství

 • I-vozíky.cz

  http://www.i-voziky.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový server zaměřený na vozíky a manipulační techniku v ČR. Základní informace o provozovateli serveru, přehledné dělení do jednotlivých kategorií (vysokozdvižné vozíky, paletovací vozíky, nízkozdvižné vozíky, servis, generální opravy, náhradní díly, školení, poradenství, bazar normy, logistické asociace). Odkazy na oborové internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Strojírenství

 • I-výtahy.cz

  http://www.i-vytahy.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Internetový server nabízející ucelené informace pro obor výtahy a zdvihací zařízení. Základní informace o provozovateli; přehledné dělení do jednotlivých kategorií (nové výtahy, servis, revize, modernizace, rekonstrukce, kontrolní orgány, výtahové šachty, soudní znalci, náhradní díly, normy, výtahářské asociace, bezpečnost a podobně), oborové články, veřejné fórum. Možnost vložit odkaz na vlastní firmu. Odkazy na oborové internetové stránky. Česky.

  Zařazeno: Stavebnictví , Strojírenství

 • MM Průmyslové spektrum

  http://www.mmspektrum.com Nahlásit nefunkční odkaz

  Online prezentace technického měsíčníku Maschinenmarkt (MM), specializovaného na strojírenství: současné trendy v jednotlivých odvětvích; výroba a praxe; novinky vědecko-technického výzkumu, řízení a financování průmyslových podniků, veletrhy. Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, učitelům a studentům odborných škol. Výběr článků z aktuálního čísla i archivních vydání. Česky, základní informace anglicky.

  Zařazeno: Elektrotechnika a elektronika , Strojírenství

 • NORMY.biz

  http://www.normy.biz Nahlásit nefunkční odkaz

  Server zaměřený na technické normy. Obsahuje seznam norem ČSN, přehled jakostí (ISO 9000, EN 14000), stavební normy, požární normy, elektro normy, normy pro rozvod plynu (TGP, TDG a GAS), vytápění, normy pro vodovody a kanalizace, strojnické tabulky, elektronická právní knihovna. Odborné texty, diskuze, online obchod, přehled a nabídka oborových publikací, FAQ, odkazy na další internetové stránky. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky.

  Zařazeno: Normy , Elektrotechnika a elektronika , Stavebnictví , Strojírenství