Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Oborové informace,, Podkategorie: Telekomunikace,

 • Asociace provozovatelů mobilních sítí

  http://www.apms.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Prezentace Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem činnosti Asociace je prosazování společných podmínek pro další rozvoj mobilních sítí GSM, vytváření předpokladů pro poskytování nových služeb a ochrana rovného a otevřeného tržního prostředí elektronických komunikací. Rozcestník na členy asociace: Eurotel, Oskar, T-Mobile. Česky.

  Zařazeno: Asociace , Informatika , Telekomunikace

 • Česká asociace kompetitivních komunikací

  http://www.cakk.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Česká asociace kompetitivních komunikací (ČAKK). Cílem asociace je přispět k budování moderní infrastruktury a informační společnosti v ČR. ČAKK založily přední společnosti kabelových komunikací, členy jsou však také poskytovatelé služeb pevných, bezdrátových, satelitních a mobilních sítí, telekomunikačních a TV služeb a další. O ČAKK (profil, stanovy, členové, přihláška). Aktualní dění (v ČAKK; v oboru, legislativa). Archiv. Výroční zprávy a texty z konferencí. Odkazy na zahraniční asociace. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Informatika , Telekomunikace

 • Český telekomunikační úřad

  http://www.ctu.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Základní informace (činnost, adresář pracovišť a zaměstnanců, seznam základních předpisů, informace pro občany o postupu při reklamaci, poplatky vybírané úřadem, zprávy o činnosti, číslovací plán veřejných telefonních sítí). Seznamy generálních licencí, opatření úřadu. Možnost vyhledávání v seznamu vydaných povolení. Možnost vyhledávání v seznamu vydaných osvědčení o registraci poskytování telekomunikačních služeb podle generální licence. Seznam platných rozhodnutí o udělení telekomunikační licence. Certifikace - informace pro výrobce a dovozce koncových a rádiových zařízení, informace pro uživatele rádiových a koncových zařízení. Přehled televizních vysílačů a převáděčů a FM vysílačů. Evidence stanic BMIS, vyhledání. Telekomunikační věstník. Mezinárodní aktivity. Adresář.

  Zařazeno: Státní úřady, agentury , Certifikace, jakost , Telekomunikace

 • Telefonní předvolby UTO

  http://www.vypocet.cz/?utm_source=uto.cz&utm_medium=redirect Nahlásit nefunkční odkaz

  V roce 2002 došlo k plošnému přečíslování telefonních stanic v celé České republice (ČR). Účelem serveru UTO.cz je online vyhledávací služba, která umožní vyhledat nové telefonní číslo platné po přečíslování. Postup je jednoduchý: Zadáte staré telefonní číslo s předvolbou a klepnete na tlačítko Vyhledat. Web obsahuje také aktivní mapu krajů ČR s prolinky na seznam jednotlivých obcí. Další službou je online formulář, s nímž je možné nalézt novou předvolbu pomocí názvu obce. Přehled předčíslí mobilních operátorů. Vyhledávání starých telefonních čísel. Česky.

  Zařazeno: Obecné , Telekomunikace

 • Ústředny.cz

  http://www.ustredny.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Specializovaný server o pobočkových telefonních ústřednách. Vzorová řešení a případové studie, možnosti konkrétních aplikací. Slovník pojmů s přímou vazbou na jednotlivé články; FAQ, konfigurátor; přehledový katalog oborových produktů; novinky; doporučení. Odkazy na obchodní weby společnosti STAND, která se věnuje obchodu a službám s digitální a analogovou technikou. Česky.

  Zařazeno: Informatika , Telekomunikace