Katalog odkazů

Katalog tuzemských i zahraničních internetových odkazů strukturovaný podle témat. Odkaz v katalogu je vždy doplněn anotací, která každý internetový odkaz blíže charakterizuje.

Vyhledávání v katalogu odkazů

Nápověda


Vyhledané odkazy

Kategorie odkazů: Finance,, Podkategorie: Pojištění,

 • AEGON Pojišťovna, a. s.

  http://www.aegon.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky české pobočky jedné z největších pojišťovacích skupin na světě. Mezinárodní finanční koncern AEGON vznikl v roce 1983 sloučením významných holandských pojišťoven založených mezi 1844 -1882. V ČR působí od roku 2005. Téměř 80 procent aktivit tvoří životní a důchodové pojištění a poskytování finančních produktů s kvalitní pojistnou ochranou a vysokým zhodnocením investic. Web obsahuje základní informace o společnosti, přehled produktů (pro jednotlivce, pro rodiny, pro firmy), zákaznický servis (FAQ, slovník pojmů, obecné rady, pojištění krok za krokem, dokumenty ke stažení), servis pro média. Možnost odběru novinek e-mailem. Odkazy na zahraniční stránky sítě AEGON. Česky.

  Zařazeno: Pojištění

 • Allianz pojišťovna, a.s.

  http://www.allianz.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Allianz pojišťovna, a. s., stoprocentní dceřiná společnost předního pojišťovacího koncernu Allianz AG Mnichov, zahájila svoji činnost na českém pojistném trhu 1. ledna 1993. Jako univerzální pojišťovna patří mezi tři největší pojišťovací společnosti v ČR. Je součástí světové finanční skupiny Allianz Group, jednoho z největších poskytovatelů finančních služeb s více než 60 miliony klientů ve více než 70 zemích. Web obsahuje přehled pojistných produktů, přehled možných likvidací pojistných událostí, všeobecné pojistné podmínky, tiskové centrum, online produkty, výroční zprávy, informace o společnosti, odkazy na další stránky mezinárodní sítě Allianz. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pojištění

 • AMCICO AIG Life

  http://www.amcico.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Zakladateli AMCICO AIG Life - První americko-české pojišťovny, a.s., jsou dvě finančně silné a stabilní společnosti: ALICO AIG Life (American Life Insurance Company) a AIG (American International Group, Inc.). Pojišťovna poskytuje životní i neživotní pojištění. Společnost je členem České asociace pojišťoven. Web obsahuje: Základní informace o AMCICO AIG Life, přehled nabízených produktů a služeb (životní, úrazové a skupinové pojištění), klientský servis, online služby, novinky. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pojištění

 • Asociace českých pojišťovacích makléřů

  http://www.acpm.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM). Cílem asociace je prosazování profesních zájmů, kultivace prestiže profese ve sféře českých finančních služeb. Historie, poslání a zaměření činnosti asociace. Kritéria členství. Kodex etiky pojišťovacího makléře. Adresář členů asociace. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Pojištění

 • Atradius Česká republika

  http://www.atradius.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Atradius Credit Insurance N.V., organizační složka pro ČR. Poskytuje komplexní pojistnou ochranu pohledávek; řešení v oblasti upisování finančních rizik a prověřování jak tržních segmentů, tak světového trhu. Pojišťovna Atradius má sídlo v Amsterodamu (90 poboček, ve více než 40 zemích světa); pojišťuje přes 350mld euro světového obchodu (25% světového trhu úvěrového pojištění a řízení struktury pohledávek). Atradius vstoupil na český trh v rámci licence GERLING-Konzern Všeobecná pojišťovací, a.s.; od roku 2004 působí samostně. Web obsahuje základní informace o společnosti, o pojistné ochraně, výroční zprávy, služby a produkty, pojištění pohledávek. Odkazy na mezinárodní síť koncernu. Česky.

  Zařazeno: Pojištění

 • Aviva životní pojišťovna, a. s.

  http://www.aviva-pojistovna.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Aviva je tradiční britská pojišťovna opírající se o britské konzervativní tradice. Nejstarší pojišťovna na světě s více než 300letou historií, největší pojišťovna ve Velké Británii, jeden ze 3 největších poskytovatelů životního pojištění v Evropě, ve světě je pátá. V ČR působí skupina Aviva plc. od roku 1997 prostřednictvím 100% dceřiné společnosti Commercial Union, životní pojišťovna, a. s., která se od roku 2003 přejmenovala na Aviva životní pojišťovna, a. s. Poskytuje pouze životní pojištění. Web obsahuje přehled pojistných produktů, online služby (modelace daňové úspory, výpočty apod.), novinky, informace o společnosti. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pojištění

 • AXA Česká republika

  https://www.axa.cz Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránky společností AXA životní pojišťovna a.s. (dříve Winterthur pojišťovna a.s.), AXA penzijní fond a.s. a AXA investiční společnost a.s. Základní informace o společnosti a službách pojišťovny. Nabídka klientům, a firmám (penzijní připojištění, životní pojištění, neživotní pojištění, podílové fondy). informační centrum (tiskové zprávy, výroční zprávy, informace o fondech, aktuality). Česky, anglicky.

  Zařazeno: Pojištění

 • BezPojištění.cz - rádce v otázkách povinného ručení

  http://www.bezpojisteni.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  On-line poradenství v otázkách pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (tzv. povinné ručení), jehož uzavření je povinné pro každého majitele vozidla. Web provozuje Česká kancelář pojistitelů. Základní informace, aktuality, legislativa, přehled poskytovatelů povinného ručení, FAQ, slovník pojmů, kontakty. Česky.

  Zařazeno: Pojištění , Doprava

 • Centrum mezistátních úhrad

  http://www.cmu.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Centrum mezistátních úhrad institucionálně zabezpečuje provádění práva Evropských společenství a mez. smluv o sociálním zabezpečení v oblasti veřejného zdravotního pojištění. Zakladateli a členy jsou všechny zdravotní pojišťovny činné v ČR. Centrum zabezpečuje zejména: informační servis a poradenství (pro české zdravotní pojišťovny; české a zahraniční pojištěnce a zaměstnavatele, zdravotnická zařízení); zúčtování nákladů; uzavírá dohody s partnerskými centry; poskytuje správní pomoc (českým i zahr. pojištěncům, nositelům zdravotního pojištění, zdrav. zařízením a zaměstnavatelům). Web obsahuje: Informace pro pojištěnce, pro zdravotnická zařízení, pro pojišťovny; přehled mezinárodních smluv, důležité legislativní dokumenty, FAQ. Dále informace pro cizí pojištěnce cestující do ČR. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, základní informace též dalších jazycích EU.

  Zařazeno: Zdravotnictví , Pojištění

 • Česká asociace pojišťoven

  http://www.cap.cz/ Nahlásit nefunkční odkaz

  Oficiální stránka České asociace pojišťoven (ČAP). Co je ČAP (Výroční zprávy, Organizační struktura. Stanovy). Kodex etiky v pojišťovnictví. Členské pojišťovny. Pojistný trh v číslech (od roku 1991). Historie českého pojišťovnictví. Produkty členských pojišťoven. Pojištění (Rady, tipy, Základní pojmy, Co a jak pojistit). Soukromé životní pojištění. Informační servis. Česká kancelář pojistitelů. Měsíčník Pojistný obzor. Česky, anglicky.

  Zařazeno: Asociace , Pojištění